Playstore'da Mart Ayının Lideri "Titanfall" Oyunu Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Playstore'da Mart Ayının Lideri "Titanfall" Oyunu Oldu

Playstore'da Mart Ayının Lideri
Bültenler - Haberler | Güncel

TTNET'in dijital oyun platformu Playstore'da, Mart ayında en çok satan oyunlar açıklandı.

Dünyayla aynı anda satışa sunulan "Titanfall" ve "The Elder Scrolls Online" oyunları listenin ilk iki sırasında yer aldı. Mart ayının en çok satılan üçüncü oyunu ise Playstore'a özel 4000 RP paketi ile "League of Legends" oldu.

TTNET'in dijital oyun platformu Playstore, en çok satan oyunlar listeleriyle Türk oyunseverlerin tercihlerini yansıtmaya devam ediyor. Playstore'un dünya ile aynı anda oyunseverlere sunduğu, "Call of Duty"nin yaratıcıları tarafından tasarlanan, yeni nesil 'first-person shooter' oyunu "Titanfall", Mart ayının en çok satan oyunu oldu.

Playstore'un dünya ile aynı anda satışa sunduğu bir başka oyun olan "Elder Scrolls Online" ise listede hızlı bir şekilde yükselerek ikinci sıraya yerleşti. Ödüllü fantastik rol yapma serisi The Elder Scrolls'un efsanevi oyun tecrübesini online'a taşıyan Elder Scrolls Online'ı, Playstore'a özel 4000 RP paketi ile "League of Legends" takip etti.

Devasa rol yapma oyunu "İstanbul Kıyamet Vakti", oyunseverlerden ilgi görmeye devam ediyor. "İstanbul Kıyamet Vakti 6. Yıl Paketi", listenin dördüncü sırasında yer aldı. Playstore'un en çok satan oyunlar listesinin aylardır değişmez ismi olan "Battlefield 4" ise beşinci sıradaki yerini korudu. "Battlefield 4 Premium Membership" altıncı sıraya yerleşirken, Playstore'da haftalarca en çok satan oyun olan "Football Manager 2014", Mart ayında yedinci sırada yer buldu.

Farklı kategorilerde oyunlara yer vererek, tüm oyunseverlere hitap eden Playstore'da en çok ilgi gören oyunlardan biri de "South Park: The Stick of Truth" oldu. Dünyanın en popüler çizgi dizilerinden South Park'ın yeni oyunu olan "South Park: The Stick of Truth", listenin sekizinci sırasında yer aldı.

Türk oyunseverlerin gözde oyunlarından biri olan "FIFA 14", Playstore'un Mart ayında en çok satanlar listesinin dokuzuncu, görselliği ve sunduğu macera hissiyle dikkat çeken "WildStar - Standard Edition" oyunu ise onuncu sırasında yer aldı.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title