Pişkin Hayat Kadını Polisi Şaşırttı

Pişkin Hayat Kadını Polisi Şaşırttı

Fuhuş operasyonunda gözaltına alınan kadın kalçasını gösterip "Bu popo çekilir" dedi.

Pişkin Hayat Kadını Polisi Şaşırttı

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, Fatih Aksaray'da bulunan bir gece kulübünün fuhuşa aracılık yaptığı istihbaratını alınca harekete geçti.

Minibüslerle mekanın bulunduğu yere yakın bir noktaya gelen dedektiflerden 3'ü müşteri gibi mekandan içeri girmek istedi. Kapıda görevli bodyguardlardan biri "Rezervasyonunuz var mı?" sorusunu yöneltti. Deneyimli polislerden biri "Biz buraya ilk kez geliyoruz" diyerek birkaç mekanın ismini sayarak "Sürekli buralara takılıyorduk. Ancak kadınları iyi değildi. Bizi şarküterici Asım abi yönlendirdi. İstersen arayabilirsin?" diyerek cep telefonunu uzattı. Bodyguardı ikna eden polisler, içeriye girmeyi başardı. Garsonun gösterdiği masaya oturan polis memurları 1 büyük şişe rakı, meyve ve sıcak Şam fıstığı siparişi verdi. Polislerden biri dikkat çekmemek için pistte dans eden hayat kadınlarına eşlik etti. Bu sırada ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Bir kadını masasına davet etti. Kadının "Senin söylemenle masana oturamam. Garsona söyle o beni getirsin. Yoksa senin masana oturmam imkansız" dedi.

Geceniz boş geçmesin teklifi

Bunun üzerine arkadaşlarının yanına oturan polis memuru garsonu yanına çağırarak "Şu kadını ve 2 arkadaşını yanımıza getirsene. Ben davet ettim ama senin söylemeni istedi" dedi. Yanlarına gelen kadınlara votka ısmarlayan polis memurlarından biri "Sizlerden hoşlandık. Sabaha kadar birlikte olmak istiyoruz. Kaç lira istiyorsunuz" sorusunu yöneltti. Kadınların "500'er TL'nizi alırız" yanıtına "Bu saatten sonra müşteri bulamazsanız. 300'er TL normal. Zaten sabaha birkaç saat kaldı" yanıtını verince anlaşma sağlandı.

Kimi kol işareti yaptı, kimi kalçalarını gösterdi

Polislerden biri cep telefonundan mekanın dışında kendisinden haber bekleyen komiserlerini arayarak "Bugün Estonya'yı gollerle uğurlarız. İstersen iddiaya bile girerim" diyerek hem baskının startını verdi hem de 2014 Dünya Kupası elemelerindeki rakibimize de gönderme yaptı. Mekanın dışındaki polisler koşarak içeri girince hayat kadınları sağa-sola kaçışmaya başladı. Bazıları çatı katlarına çıktı. 2 metrelik duvardan aşağıya atlayarak bir deponun arkasına saklandı. Ancak deneyimli polislerden kurtulamadı. Polis memurları bazı kadınları çatıdan, bazılarını da gizli bölümlerden buldu. Yapılan baskında aralarında Rus, Ukrayna, Moldava, Belarus uyruklu 25 kadın ile gece kulübünün işletme müdürü gözaltına aldı.

Şişli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık taramasından geçirilen kadınlar minibüslerle şubeye getirildi. Minibüslerden inmeye çalışan kadınlardan bazıları kendilerini görüntülemek isteyen medya mensuplarına kol hareketi yaparken, bazıları da kalçalarını göstererek "Bu dolgun kalçalara erkekleriniz bayılıyor. Güzel çekin" demesi deneyimli dedektifleri bile şaşkına çevirdi.

Yakalanan kadınlardan 5'inin Türk vatandaşı olduğu belirtildi. Yabancı uyruklu kadınların işlemlerinin ardından sınır dışı edileceği öğrenildi. Polisler baskınların aralıksız devam edeceğini belirtti.