PİNHANİ HABERLERİ

Pinhani haber, Pinhani son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pinhani - 15.3.2018
Trabzon'da Kültür Sanat
Konser Pinhani, Trabzon'da vereceği konserle sevenleriyle bir araya gelecek.
Pinhani - 30.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Kocaeli'nin İzmit ilçesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Pinhani ve Pera grubu konser verdi.
Pinhani - 13.10.2017
Dha Yurt Bülteni-3
15 Ekim'de sona erecek festivalde bugün Teoman, Manga, Seksendört, Pinhani, Umut Kuzey, Niyazi Koyuncu, Pamela, Mehmet Güreli, Özge Fışkın, TNK, Vokalemun ve Utepils konser verecek.
Pinhani - 13.10.2017
'Milyonfest Ankara' Binlerce Müzikseveri Bir Araya Getirdi
15 Ekim'de sona erecek festivalde bugün Teoman, Manga, Seksendört, Pinhani, Umut Kuzey, Niyazi Koyuncu, Pamela, Mehmet Güreli, Özge Fışkın, TNK, Vokalemun ve Utepils konser verecek.
Pinhani - 22.9.2017
Körfez'de Festival Başladı
BOSTANLI'DA PİNHANİ KONSERİ Festivalin ikinci günü olan 23 Eylül Cumartesi saat 12.00'de, İzmir Arkas Körfez Yarışı'nın startı verilecek ve İzmirliler, birbirinden renkli ve görkemli yatlarla yarışa tanık olacak. 12.00 ile 19.00 saatleri arasında Konak Pier ile Kordon arasında kano gösterileri yapılacak. Konak Pier Taş Sahne'de saat 19.00'da, Yelkenli İskele'de ise 20.30'da konser keyfi yaşanacak. Karşıyaka'da Dünya Mirası Bisiklet Turu etkinlik gecesi ile yelken ve kano yarışları ödül töreni birlikte gerçekleştirilecek. Aynı program çerçevesinde saat 21.00'de Bostanlı Meydanı'nda Pinhani grubu sahne alacak.
Pinhani - 22.9.2017
Dha Yurt Bülteni-7
BOSTANLI'DA PİNHANİ KONSERİ Festivalin ikinci günü olan 23 Eylül Cumartesi saat 12.00'de, İzmir Arkas Körfez Yarışı'nın startı verilecek ve İzmirliler, birbirinden renkli ve görkemli yatlarla yarışa tanık olacak. 12.00 ile 19.00 saatleri arasında Konak Pier ile Kordon arasında kano gösterileri yapılacak. Konak Pier Taş Sahne'de saat 19.00'da, Yelkenli İskele'de ise 20.30'da konser keyfi yaşanacak. Karşıyaka'da Dünya Mirası Bisiklet Turu etkinlik gecesi ile yelken ve kano yarışları ödül töreni birlikte gerçekleştirilecek. Aynı program çerçevesinde saat 21.00'de Bostanlı Meydanı'nda Pinhani grubu sahne alacak.
Pinhani - 20.9.2017
Kemer Rock Festivali Yarın Başlayacak
Festivalde, aralarında Emre Aydın, Pentagram, Mor ve Ötesi, Kurtalan Ekspres, Yüksek Sadakat, Pera, Piiz, Flört, Pinhani'nin de aralarında bulunduğu 16 grup ve sanatçı, müzikseverlerle buluşacak.
Pinhani - 11.9.2017
UNESCO Dünya Mirası Yolunda, Bergama'dan Efes'e…
İzmir'de bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek olan "UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu" organizasyonunda 250 amatör bisiklet sporcusu ve ünlü simalardan oluşacak misafirler Bergama'da bulunan Kızıl Avlu'dan hareket ederek, Selçuk Efes Antik Kenti'ne kadar olan 200 kilometrelik mesafeyi pedal çevirerek aşacak. Bergama ve Selçuk Belediyeleri işbirliği, İzmir Valiliği, İzmir Büyük Şehir Belediyesi, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Kalkınma Ajansı'nın (İZKA) desteği ile yapılacak olan organizasyon 23 – 24 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. İlk günün akşamında Pinhani Grubu Karşıyaka, Bostanlı sahilinde halka açık bir konser verecek.
Pinhani - 8.9.2017
Ulusal Oya ve Çeyiz Fuarı
Yıldızpark Meydanı'nda düzenlenen festivalde, Pinhani ve Can Gox, konser verdi.
Pinhani - 29.8.2017
5 Günde 75 Sanatçı 200 Bin Kişiyle Buluştu
SELDA BAĞCAN VE ATHENA ZEYTİNLİ'Yİ COŞTURDU Zeytinli Rock Festivali'nin üçüncü gününde Athena ve Selda Bağcan & Boom Pam, şarkılarıyla müzikseverleri coşturdu. Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kalan Athena, performansı ile müzikseverlerden tam not aldı. Grubun vokalisti Gökhan Özoğuz, sahnede seyircilere seslenerek, "Türkiye'nin en güzel görüntüsü işte bu. Her şey güzel olacak. Bir şeyi çok söylerseniz olurmuş, buna inanın" dedi. Athena grubundan önce konser veren Selda Bağcan da sahnede, "Bu alkışlar her geçen sene daha da artıyor, yaş ortalaması da giderek düşüyor. Bu sene sizlerle Çukurova, Samsun, Kuşadası ve Zeytinli festivallerinde buluştuk, Mersin'de görüşmek üzere" ifadesini kullandı. Ana sahnede ayrıca Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar, Pera ve Çamur, Yüzdeyüz Müzik sahnesinde de YÖKŞ, Ezgi Aktan, Supernova, Mustafa Gökay Ferah, Mai, Vokalemun, Ayrık Otu ve Yıldıztozu konser verdi.
Pinhani - 29.8.2017
Dha İstanbul -  5 Günde 75 Sanatçı 200 Bin Kişiyle Buluştu
SELDA BAĞCAN VE ATHENA ZEYTİNLİ'Yİ COŞTURDU Zeytinli Rock Festivali'nin üçüncü gününde Athena ve Selda Bağcan & Boom Pam, şarkılarıyla müzikseverleri coşturdu. Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kalan Athena, performansı ile müzikseverlerden tam not aldı. Grubun vokalisti Gökhan Özoğuz, sahnede seyircilere seslenerek, "Türkiye'nin en güzel görüntüsü işte bu. Her şey güzel olacak. Bir şeyi çok söylerseniz olurmuş, buna inanın" dedi. Athena grubundan önce konser veren Selda Bağcan da sahnede, "Bu alkışlar her geçen sene daha da artıyor, yaş ortalaması da giderek düşüyor. Bu sene sizlerle Çukurova, Samsun, Kuşadası ve Zeytinli festivallerinde buluştuk, Mersin'de görüşmek üzere"  ifadesini kullandı. Ana sahnede ayrıca Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar, Pera ve Çamur, Yüzdeyüz Müzik sahnesinde de YÖKŞ, Ezgi Aktan, Supernova, Mustafa Gökay Ferah, Mai, Vokalemun, Ayrık Otu ve Yıldıztozu konser verdi.
Pinhani - 28.8.2017
Zeytinli Rock Festivali Sona Erdi
Bu yıl 100 bini aşkın izleyicinin katıldığı festivalde, Mor ve Ötesi, Feridun Düzağaç, Moğollar, Pilli Bebek, Yeni Türkü, İskender Paydaş, What da Funk, Teoman, Manga, Seksendört, Flört, Tuna Kiremitçi, Niyazi Koyuncu ve Set, Selda Bağcan, Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar, Pera ve Çamur, Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Mabel Matiz, Umut Kuzey, Melis Danişmend, Sattas ve TNK konser verdi.
Pinhani - 26.8.2017
Zeytinli Rock Festivali Dolu Dolu Sürüyor
BALIKESİR'in Edremit İlçesi Altınkum Sahilinde düzenlenen Zeytinli Rock Festivali, ülkenin dört bir yanından gelen gençlerin katılımıyla coşkuyla sürüyor. Ülkenin en büyük festivallerden biri haline gelen Zeytinli Rock Festivali ile Edremit, en kalabalık günlerinden birini yaşıyor. 17 bin kampçı çadırlarda kalırken, otellerin yüzde 100 doluluk oranında olduğu belirtildi. Her sene yeniliklerin getirildiği festivalde, bu yıl gençler için oyun alanı oluşturulduğu görüldü. En çok yakınılan konuların başında gelen tuvaletler ise bu yıl ücretsiz olduğu ve 2 katına çıkarıldığı gözlendi. Alandaki yiyecek ve içecek satışları da gıda mühendisleri tarafından incelendiği belirtildi. "GELMİŞ GEÇMİŞ, EN İYİ YERLİ FESTİVAL" Zeytinli Rock Festivali 2014 yılından buyana sürdürdüklerini kaydeden Umut Kuzey, 2014 yılında 32 bin, 2015'te 90 bin, 2016 yılında 150 binlik rekor bir katılımcıyla Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi yerli festivali unvanını herhangi bir kurumdan değil, kendiliğinden, halk tarafından alındığını belirtti. 2017 yılına bir yıl boyunca iyi bir şekilde hazırlandıklarını söyleyen Kuzey, "2 sahnemiz var. Ana sahnemiz ve yüzde 100 müzik keşif sahnemizde toplam 75 sanatçımız çıkıyor. Şu ana kadar festivalimize yaklaşık 17 bin kampçı katıldı. Bu sayı hafta sonu 20 bini bulacaktır. Yaklaşık 7 bin kombine izleyicimiz var. Türkiye'nin her yerinden insanlar geliyorlar. Hepsi pırıl pırıl gençler. Her sene çıtayı biraz daha yükseltmek için temizlik, yiyecek ve içecek alanlarını daha iyi konuma getirmeye gayret ettik. Oyun alanlarımız mevcut. Gelen insanlarımız hoşça vakit geçirebiliyorlar. Bütün arzumuz 5 gün boyunca her şey bir kenara bırakılıp müzikle dostlukla eğlenen genç arkadaşlarımızı buradan hoş anılarla göndermek. Çünkü onlar buradan gittikten sonra bütün bir yıl boyunca gerek sosyal medyada, gerek okullarında gerek arkadaşlarına Edremit'ten ve Zeytinli Rock Festivali'nden bahsediyorlar. Bu bizim için, bölgenin tanıtımı için Türkiye'den dünyaya burada da festival yapılıyor demek için çok önemli" dedi. Festivale katılanlar genel olarak organizasyondan mutlu olduklarını belirtirken, bu sene festivale gelen çok sayıda aile olduğu da dikkat çekti. Festival de dün gece Selda Bağcan ve Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar, Pera ve Çamur grupları sahne aldı.
Pinhani - 26.8.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Festivale katılanlar genel olarak organizasyondan mutlu olduklarını belirtirken, bu sene festivale gelen çok sayıda aile olduğu da dikkat çekti. Festival de dün gece Selda Bağcan ve Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar, Pera ve Çamur grupları sahne aldı.
Pinhani - 8.7.2017
Adada 3. Gün Coşkusu
Gecede sırasıyla Yüzyüzeyken Konuşuruz, Melis Danişmend, Hüsnü Arkan, Pinhani, Moğollar, Manga ve Teoman sahne aldı. Bölge halkının da büyük ilgi gösterdiği festival tüm hızıyla devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pinhani Haberleri | Pinhani Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Pinhani haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Pinhani kimdir, hayatı ve biyografisi. Kuşadası Gençlik Festivali'nde 5 Günde 53 Konser.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 17:30:29. #1.14#
title