Pine Bay Tatil Köyü'ne En Fazla Sigortalı İşçi Çalıştırma Ödülü

Pine Bay Tatil Köyü'ne En Fazla Sigortalı İşçi Çalıştırma Ödülü

Aydın'ın Kuşadası İlçesinin En Büyük Turistik Tesisleri Arasında Yer Alan "Pine Bay Tatil Köyü", Kente En Fazla Sigortalı İşçi Çalıştıran ve Düzenli Prim Ödeyen İşyeri Seçildi.

Pine Bay Tatil Köyü'ne En Fazla Sigortalı İşçi Çalıştırma Ödülü

Aydın'ın Kuşadası ilçesinin en büyük turistik tesisleri arasında yer alan "Pine Bay Tatil Köyü", kente en fazla sigortalı işçi çalıştıran ve düzenli prim ödeyen işyeri seçildi.

Göçtur Turizm Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Kuşadası Çamlimanı mevkisindeki Pine Bay Holiday Resort, Sosyal Güvenlik Aydın İl Müdürlüğü tarafından Aydın'a en fazla sigortalı çalıştıran ve düzenli prim ödeyen işveren olarak belirlendi. Kent genelinde birinci olması nedeniyle Sosyal Güvenlik Aydın İl Müdürlüğü Kuşadası Pine Bay Tatil Köyü'nü teşekkür belgesiyle ödüllendirdi. Pine Bay Tatil Köyü'nde düzenlenen törenle teşekkür belgesi, Sosyal Güvenlik Aydın İl Müdürü Saffet Dinç tarafından Pine Bay Tatil Köyü Genel Müdürü Tayfun Güleryüz'e verildi.

Pine Bay Tatil Köyü çalışanlarının da katıldığı törende konuşan Dinç, sigortalı çalıştırma ve prim ödeme konusunda Pine Bay Tatil Köyü'nün örnek bir işyeri olduğunu belirterek, şirket yönetimine teşekkür etti. Güleryüz ise, hedeflerinin daha fazla eleman çalıştırmak olduğunu söyleyerek, Mayıs ayı içerisinde tatil köyü bünyesinde faaliyete geçecek olan aquapark ile daha çok istihdam sağlayacaklarını kaydetti.

(ZH-ÖZ-Y)

Kaynak: İHA