Pınarhisar Haberleri

Pınarhisar haber, Pınarhisar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pınarhisar - 22.08.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, "10. Geleneksel Pınarhisar Gençlik Festivali"nin 6-8 Eylül'de gerçekleştirileceğini bildirdi.
Pınarhisar - 19.08.2019
Ayçiçeği tarlasında 450 bin kök kenevir bulundu
Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Pınarhisar'da ayçiçeği tarlasında 450 bin 780 kök kenevir bitkisi ele geçirdi.
Pınarhisar - 19.08.2019
Ayçiçeği tarlasında 450 bin 780 kök Hint keneviri bulundu
Alınan bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Pınarhisar ilçesinin Kaynarca beldesinde M.
Pınarhisar - 09.08.2019
Kırklareli Valisi Osman Bilgin'e ziyaretler
Bilgin'i daha sonra Babaeski Kaymakamı Hakan Özarslan, AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı, Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, Alpullu Belediye Başkanı Erhan Ceylan ve Büyükmandıra Belediye Başkanı Ersan Çölgeçen ziyaret etti.
Pınarhisar - 08.08.2019
2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi yayımlandı
Diyarbakır vali yardımcıları Hacı Hasan Gökpınar Mardin Artuklu Kaymakamlığına, Ahmet Naci Helvacı ise Kırıkkale Pınarhisar Kaymakamlığına atandı.
Pınarhisar - 07.08.2019
Kırklareli'nde 26 okul eğitim öğretime hazırlanıyor
Açıklamada, Kent merkezinde 8, Lüleburgaz'da 6, Vize'de 4, Babaeski'de 3, Pınarhisar'da 2, Pehlivanköy, Demirköy ve Kofçaz ilçelerinde ise birer okulda çalışmaların yürütüldüğü belirtildi.
Pınarhisar - 03.08.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, Vize ilçesinin Soğucak ve Doğanca, Babaeski ilçesinin Karamesutlu köyü ile Pınarhisar ilçesine bağlı Kaynarca beldesinin Akarlar, Işıklar ve Yeni Cami, Lüleburgaz ilçesine bağlı Büyükkarıştıran beldesinin Yeni mahallesine yarın bir süre elektrik verilmeyecek.
Pınarhisar - 01.08.2019
Kırklareli'de hortum ağaçları kökünden söktü, tarlalara zarar verdi
KIRKLARELİ'nin Pınarhisar ilçesine bağlı Tozaklı köyünü hortum vurdu.
Pınarhisar - 01.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Kırklareli'de hortum dev ağaçları kökünden söktü, tarlaları yerle bir ettiKırklareli'nin Pınarhisar ilçesine bağlı Tozaklı köyünde 10 dakika etkili olan hortum, dev kavak ağaçların kökünden söktü, ayçiçeği ekili tarlalara büyük zarar verdi.
Pınarhisar - 31.07.2019
Kırklareli'nde kaçak kazı operasyonu
Alınan bilgiye göre, Kırklareli Jandarma Komutanlığı ekipleri, Vize ilçesine bağlı Hamidiye köyü ile Pınarhisar ilçesine bağlı Erenler köyünde kaçak kazı yapıldığı bilgisine ulaştı.
Pınarhisar - 29.07.2019
Meteoroloji'den yağış uyarısı
Yağışların, Kırklareli il merkeziyle Kofçaz, Demirköy ve Pınarhisar ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.
Pınarhisar - 29.07.2019
Kırklareli için sağanak uyarısı
Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nden yapılan açıklamada, sağanak ve gök gürültülü sağanağın akşam saatlerinde Kırklareli'nin merkez ve kuzey ilçeleri Kofçaz, Demirköy ve Pınarhisar'da etkili olacağı aktarıldı.
Pınarhisar - 21.07.2019
Kırklareli'nde elektrik kesintisi
TREDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, bakım ve onarım ile armatür değiştirme çalışmaları kapsamında, Vize ilçesinin Kömürköy, Kızılağaç, Küçükyayla, Hamidiye, Balkaya, Aksicim, Kışlacık, Demirköy ilçesinin Hamdibey, Babaeski'nin Kurtuluş mahallesi, Çiğdemli, Katranca köyleri ile Pınarhisar ilçesine bağlı Kaynarca beldesinin Akarlar, Işıklar ve Yenicami mahallelerinde yarın elektrik kesintisi yapılacak.
Pınarhisar - 21.07.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Pınarhisar'da yol yapım çalışması sürüyor.
Pınarhisar - 19.07.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli'nde 3 köy ve 5 mahallede elektrik kesintisine gidilecek. TREDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, bakım ve onarım ile armatür değiştirme çalışmaları kapsamında, Kent merkezine bağlı Dokuzhöyük, Pınarhisar ilçesinin Evciler, Babaeski ilçesinin Nadırlı köyleri ile kent merkezinin Kocahıdır ve Karakaş, Vize ilçesine bağlı Çakıllı beldesinin Hürriyet, Cumhuriyet, Zafer mahallelerine yarın elektrik kesintisi yapılacak.
Pınarhisar - 18.07.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamada, bakım ve onarım ile armatür değiştirme çalışmaları kapsamında,Demirköy ilçesinin Beğendik, Pehlivanköy ilçesinin Yeşilova ve Pınarhisar ilçesinin Evciler köyleri ile kent merkezine bağlı İnece beldesinin Yeni, Kazımpaşa, Kemalpaşa, Vize ilçesine bağlı Çakıllı beldesinin Hürriyet, Cumhuriyet, Zafer, Lüleburgaz ilçesinin Atatürk ve Gündoğdu mahallelerinde yarın elektrik kesintisine gidilecek.
Pınarhisar - 17.07.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Pınarhisar Belediyesi'nce kaldırım düzenleme çalışması sürüyor.
Pınarhisar - 15.07.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Pınarhisar ilçesinin Evciler, Pehlivanköy ilçesinin ise Hıdırca ve Yeşilova köylerine yarın enerji verilmeyecek.
Pınarhisar - 12.07.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Babaeski ilçesinin Ertuğrul, Ağayeri, Minnetler, Çengerli, Kuleli ve Taşköprü, Pınarhisar ilçesinin Evciler köyleri ile kent merkezine bağlı Kavaklı beldesinin Çarşı, Turist, Yeni Okullar ve Celaliye mahallelerine yarın enerji verilmeyecek.
Pınarhisar - 10.07.2019
Babasının üzerine düştüğü 1,5 yaşındaki Fatih, yaşamını yitirdi
KIRKLARELİ'nin Pınarhisar ilçesinde Ercan Akbulut'un saman balyası yüklü traktörün üzerine çıkarmak istediği 1,5 yaşındaki Fatih Doğukan Akbulut düştü.
Pınarhisar - 10.07.2019
Babası üzerine düşen çocuk öldü
Kırklareli'nin Pınarhisar ilçesinde babası üzerine düşen bir buçuk yaşındaki çocuk öldü.
Pınarhisar - 08.07.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, Pınarhisar ilçesinin Evciler ve Poyralı, Vize ilçesinin Soğucak köyü ile ilçeye bağlı Kıyıköy beldesinin Güven, Kale ve Cumhuriyet mahalleleri, Pehlivanköy ilçesinin Yeşilova, Kumköy, İmam Pazarı ve Hıdırca köylerine yarın elektrik verilmeyecek.
Pınarhisar - 07.07.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, Pınarhisar ilçesinin Evciler, Pehlivanköy ilçesinin Yeşilova, Kumköy, İmampazarı, Hıdırca ve Akarca köyleri ile kent merkezinin Karahıdır ve Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra beldesinin Şamdani, Hürriyet, Paşa ve Hatip mahallelerine yarın elektrik verilmeyecek.
Pınarhisar - 03.07.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli'nde okullar onarılarak eğitim öğretim yılına hazırlanacak. Kırklareli Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, 5.5 milyon bedelle ihalesi yapılan onarım işi kapsamında il genelinde bulunan 26 okulun yaz tatilinde onarılacağı belirtildi. Okulların en modern şekilde onarılarak hizmete sunulacağı belirtilen açıklamada, şöyle kaydedildi: "2018-2019 eğitim öğretim yılının bitmesiyle birlikte, önümüzdeki eğitim öğretim döneminde geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha iyi fiziki mekanlarda eğitim almaları için İl genelinde bulunan 26 okulumuz yaz tatilinde onarılacak. Merkezde 8, Lüleburgaz'da 6, Vize'de 4, Babaeski'de 3, Pınarhisar'da 2, Pehlivanköy, Demirköy ve Kofçaz ilçelerinde birer okul olmak üzere toplamda 26 okulumuzda onarım işlemlerine başlanılacak.
Pınarhisar - 02.07.2019
Kırklareli'nde elektrik kesintisi
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, bakım ve onarım ile armatür değişim çalışmaları nedeniyle, kent merkezinin Arizbaba, Değirmencik, Pınarhisar ilçesinin Kurudere, İslambeyli, Akören, Çayırdere, Hacıfaklı, Evciler, Babaeski ilçesinin Yeniköy, Nacak, Taşağıl, Erikleryurdu ve Karabayır köyleri ile ilçe merkezindeki Hacıhasan, Gaziosmanpaşa, Fevzi Çakmak, Gazikemal, Atatürk, Cumhuriyet, Dindoğru mahallelerine ve Lüleburgaz ilçesine bağlı Büyükkarıştıran beldesinin Yıldırım mahallesine yarın elektrik enerjisi verilmeyecek.
Pınarhisar - 20.06.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, Armatür dönüşüm ve yenileme çalışmaları kapsamında, Lüleburgaz ilçesinin Ayvalı köyü ile Pınarhisar ilçesinin Camikebir ve Dere mahallelerine yarın enerji verilmeyecek.
Pınarhisar - 19.06.2019
Vali Bilgin, turizm acente yetkilileri ile biraraya geldi
Kırklareli'nin son dönemde turizm alanında büyük atak gerçekleştirdiğini aktaran Bilgin, "Bölge açısından Kırklareli'ni önceden çok duymadığım reklamını bilmediğim bir yerdi. Ama özellikle 13 aylık süre içerisinde çok ciddi zenginlikler gördüm. Osmanlı ilk Balkan topraklarına girdiğinde ilk eseri 1383'de yapılan Hızırbey Camisi ve destanıdır. Kırklareli'nde bir tarih var. Son dönem tarihi dizilerinde de Kırklareli'nin, Pınarhisar'in, Babaeski'nin, Lüleburgaz'ın her noktada tarihi bütün eserleri, doğal güzellikleri, doğa ile tarihin iç içe geçtiği noktaları, longozları, denizi, kumu herşeyi görebiliyorsunuz.
Pınarhisar - 17.06.2019
94 Ruhuyla Cihannüma ve Kadim Dostlar Buluşması
Kurtulmuş, salondakilerin hayatının irade ve ahlak üzerine kurulu büyük bir mücadelenin içinde geçtiğini belirterek, şöyle devam etti: "Salonda bulunanlar nice zor zamanlara şahit oldukları gibi nice büyük zaferleri de birlikte yaşamıştır. Zor zamanlarla karşılaştıklarında asla ve asla yüzlerini yere eğmemiştir. Mücadele etmiş, zor zamanlarda mukavemetlerini artırmış, mücadelelerini artırmıştır. Bu salonda bulunan siz değerli mücadele ehli kardeşlerimizi takdirle şükranla bir kez daha selamlıyorum. Nice zor zamanları beraber yaşadık. Refah Partisi'nin kapatıldığı günlerde bu hadisenin tarihin akışı içerisinde bir toz kadar önemli olmadığını söyleyen Erbakan Hocamızı takdirle yad ediyoruz. Siz o zaman 'Bu iş burada bitmiştir.' diyerek evlerinize çekilmediniz, kendi alanlarınıza çekilmediniz. Hep beraber mücadele ettik. Yine aynı şekilde Recep Tayyip Erdoğan'ı Pınarhisar Cezaevi'ne gönderdiğimiz günü hatırlıyorum.
Pınarhisar - 16.06.2019
Kırklareli'nde elektrik kesintisi
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, Babaeski ilçesinin Kuleli köyü ile ilçenin Kurtuluş mahallesi, Pınarhisar ilçesine bağlı Kaynarca beldesinin Akarlar ve Yeni Cami mahalleleri ve Lüleburgaz ilçesinin Hamitabat köyüne yarın elektrik enerjisi verilmeyecek.
Pınarhisar - 14.06.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vefa telefonu
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1999 yılında 9 yaşındayken Pınarhisar Cezaevi'nde kendisini ziyaret eden ve "Ben de senin düğününe geleceğim." dediği Muhammed Malik Taylan'ı, Tacikistan ziyareti nedeniyle katılamadığı düğünü için arayarak tebrik etti.
Pınarhisar - 14.06.2019
Lüleburgaz'da seyir halindeki kamyonda yangın
Alınan bilgiye göre, Lüleburgaz-Pınarhisar karayolu TEM bağlantısı mevkisinde Erdinç Sülün yönetimindeki 48 LT 095 plakalı seyir halindeki mıcır yüklü kamyonda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Pınarhisar - 13.06.2019
Kırklareli'nde elektrik kesintisi
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, Lüleburgaz ilçesinin Celaliye ve Babaeski ilçesinin Ağayeri köyleri ile Lüleburgaz ilçesinin Barış, Atatürk, Güneş, Gündoğdu, Pınarhisar ilçesine bağlı Kaynarca beldesinin Akarlar ve Yeni Cami mahallelerine yarın elektrik enerjisi verilmeyecek.
Pınarhisar - 11.06.2019
Kırklareli'nde elektrik kesintisi
TREDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Lüleburgaz ilçesinin Celaliye, Pınarhisar ilçesinin Tozaklı, Vize ilçesinin Doğanca köyleri ile Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra beldesinin Hürriyet ve Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesinin Güven mahallesine yarın elektrik enerjisi verilmeyecek.
Pınarhisar - 11.06.2019
Kırklareli'ndeki "Türk Akımı" doğal gaz hattı çalışmaları
Çalışmalarda dünyadaki son teknolojinin kullanıldığını aktaran Bilgin, şunları kaydetti: "Türk Akımı kara kısmıyla ilgili birinci ve ikinci faz olarak ayrılmış. Rusya'dan Kıyıköy'e gelen ana hattan 960 kilometrelik denizden geçen hattan sonra kalan kara kısmıyla ilgili Vize, Pınarhisar, Kırklareli ve Kofçaz ilçesinin Malkoçlar köyünden Bulgaristan'a geçecek hattın yapılacak olan ikinci kısım aşamasındayız.
Pınarhisar - 10.06.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamada, bakım ve onarım ile armatür değişim çalışmaları nedeniyle Vize ilçesinin Soğucak ve Pınarhisar ilçesinin Cevizköy köyleri ile Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra beldesinin Hürriyet Mahallesi'nde 11 Haziran Salı günü elektrik kesintisine gidilecek.
Pınarhisar - 09.06.2019
Elektrik kesintisi
Kırklareli'nde dört köy ve bir mahallede elektrik kesintisine gidilecek. TREDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, Pınarhisar ilçesinin Sütlüce, Lüleburgaz ilçesinin Hamzabey, Vize ilçesinin Düzova ile Develi köylerine ve Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra beldesinin Paşa Mahallesi'ne yarın elektrik enerjisi verilmeyecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Pınarhisar Haberleri | Pınarhisar Haber - Haberler - Sayfa 7 - Pınarhisar haberleri, son dakika pınarhisar haber ve gelişmeleri burada. Pınarhisar'da 3 günde 250 kişi hastaneye başvurdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 19:52:11. #1.16#

title