HABER: Pınar'ın katili cinayetin tüm detaylarını ifadesinde anlattı! Telefon sinyalini bile hesaplamış

Pınar'ın katili cinayetin tüm detaylarını ifadesinde anlattı! Telefon sinyalini bile hesaplamış

22 Temmuz 2020 18:50
Pınar'ın katili cinayetin tüm detaylarını ifadesinde anlattı! Telefon sinyalini bile hesaplamış

Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i öldüren katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın cinayetin tüm detaylarını anlattığı ifade ortaya çıktı. Katil zanlısı, Gültekin'i öldürdükten sonra telefonunu aldığını ve sim kartını genç kadının yaşadığı Akyaka'da sinyal vermesi için yola fırlattığını söyledi.

Haber Yorumları (43)
AFYONLU: ADAMIN SÖYLEDİKLERİ DOĞRUYSADA YALANSADA ÇIKAR OZAMAN KIZDADA SUÇ VAR DEMEKTİR
CANAKKALELİ: Ne olursa olsun hiçbir insan böyle bı sonu haketmez ne demek suç var Allah akıl fikir vermiş ama kulları kullanmıyor ne fayda rabbim merhamet versin icinize
KAYA: öfkeli insan böyle yapmaz öykelisen öldürdün sonradan neden öldürdüğün birine okadar işkence ettin senin kanın bozuk beyninde sorun var duygusuz insan demeye bin şahit gerek devlet şöyle insanlara ekmek su verirki benimde o ekmekte suda hakkım varsa o ekmeği suyu verenede hakkım haram olsun yiyenede. . . . . o suçsun insanların kanını yerde koyma Allahım böyle insanla bir nusubet ver inşallah.
VATANDAŞ: boş vermişim tüm olanları ne kadınlar haklı ne erkekler bu kadar pislik çok fazla oldu artık bu pisliği bence tek bir şey temizleyebilir oda ilahi adalet Allah''ın adaleti o gelmeli ne hiç bir parti ne hiç bir yargı mensubu nede hiç bir yasa bu gidişatı değiştiremez artık bir helakın gelmesi şart oldu hiç değilse o adil olacak masum olarak ölürsen cennete zalim olarak ölürsen cehenneme oturup bu helakı beklemekten başka bir çıkar yol kalmadı tüm bu düzeninin canı cehenneme
YETER ARTIK!: Ben o ifadenin bir kelimesine bile inanmıyorummm. . . Resmen kızı öldürmeyi kafana yerleştirmişsin pislik herif. . .
MİSAFİR: AKLIM ALMIYOR. NASIL OLUYOR DA REDDEDİLMEK İNSANA BUNLARI YAPTIRIYOR. İFADEYİ OKURKEN KANIM DONDU. YAZIK OLDU
HABERCİ: Her şeye sahipsin ne işin var bu yollarda bu insanlarla sana yaklaşsa bile uzak duracaksın belayı üzerine cekmişsin iki yakan bir araya gelmez bundan böyle cahillik ötesi akıl tutulması hem dünyanı hem ahireti kaybettin
TRABZON: sosyal medya derhal kapatılmalı acilen
KONYALI AHMET: O kadar paran var, çevren var, ailen var buna rağmen aptallık yapıp birini öldürmek delilik olsa gerek. Seni marka tişörtün bile kurtaramayacak. Sayende idam gelecek ve kadınlar canilerden kurtulacak.
BETER OLUN: nasıl bir insanlık nasıl bir canilik neresi bir anlık öfke nasıl uyudun yattın yemek yedin çalıştın allah belanı versin seni ve senin gibileri ibretlik olsun diye asıcaksın insallah yatıcağın yerde bitirirler işini
AYŞE: Aynen ya benim hafızam almadı. gerçekten bir insanın böyle bir psikolojisi olur mu. yani bu katili doğuran bir ana var. Benim buradan anladığım vicdanı olmayan bir insan ancak insan suretinde varlıktır. pes doğrusu
ADALET: Yemin ederim tamamını okumaya yüreğim dayanmadı. Ben okumaya dayanamadım, ailesi ne haldedir kim bilir?
MİSCAN: okurken kanım dondu kendimi pınarın yerine koydum biran Allah seni bildiği gibi yapsın kolay kolay can veremezsin inşallah öldürmek nedir cani pislik bide ailesi gizlilik getirmiş haber yapılmasın diye onları da Allah bildiği gib yapsın onlarında bir farkı yok katilden artık son bulsun bunlar
ARAFAT: TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU OKURKEN ÖLMEDEN İNŞ BU TARAFTA CEZANI ÇEKERSİN EN SEVDİKLERİNDEN ÇIKAR İNŞ BU DURUM . SENDE İZLERSİN BİZİM İFADENİ OKUDUĞUMUZDAKİ ÇARESİZLİĞİ SENDE CEZAEVİNDEYKEN DIŞARIDA SEVDİKLERİNE BİRİLERİ BUNU YAPAR İNŞ
COŞKUN: Sevdiklerinin ne suçu var kendisine inşallah ceza evinde gereken ders verilir.Allahsız kitapsız mahlukat nasıl kıyarsın bi cana hemde böyle acımasızca.
ATİLA: Bir kacgün iskence sonra idam
FİKO: Bu durum çok zor Allah aileye sabir versin iki aileyede fakat insanlar ve insanlik modern hayat ve özgürlük diye diye arkadaşlik diye diye kendini bitirecek burada kınamiyorum fakat helal olmayan arkadaslik ve haram yollara tevessul eden kadin erkek sonu hüsran Allah için olmayan sevgi zinaya Allah icin olmayan öfke cinayete sebep olur derler Allah tüm insanliga akil fikir vermiş kullanmak nasip etsin inşaAllah
VAAAY: Bu tarz olaylar medyada bu kadar geniş yer bulmasa ve hatta hiç olmasa belki bu kadar çoğalmaz. Bir ara köprüden intihar vakaları öyleymiş. Haber yapmayı kesince vakalar da çok çok azalmış.
ADİL: Düşündükçe deliriyorum ayrılık haberi ormanda mı verilir kimi kandırıyorsun. Katil herif öldürmeyi kafaya koymuşsun ormana götürüp katletmişsin senin cezanı bizim kanunlar vermeyecek ama kurtulduğunu mu sanıyorsun. İdam cezası Allah katındaki cezan karşısında komik kalır. Bekle ve gör senin işin bitti.
EMPATİ: BENCİLCE VE SINIRLARI AŞMAKTIR ..VE SINIR ÖTESİNDE.yapılanları VE olanları kameralar çekmez.
FAT.: Bu kadar iskenceyle ölmek nasil bir sey bu cani de tatmali kader mahkumlari bakar bunun icabina bence.
HAFIZ: Soyut kavramlardan önce insan canını yüceltmeyi öğrenmeliyiz.
BATTAL: bu canavar bu zalim kısasa kısas uygulanarak bu sabi çocuğa karşı uyguladığı vahşetbirebir aynen tv da naklen yayında uygulanmalı. aklından böyle bir vahşeti uygulamayı aklından geçirenlere ibret olmalıdır. .
UZAYLİ: Bu cirkin var diyemi aileni huzursuz kendini mafettin. Yolda görsem yüzüne bakmam bunun.
ADALET: Allah sizin gibileri alsın. Kalmayın dünyada bitin bitinki dünya yaşanır bir yer olur ozaman
FİKRET: eskiden böyle şeyler olmuyordu 18 yılda memleket ne hale gldi
CENK ÇELİK: Eski kastın ne bilmiyorum ama Hz Adem ve Havvanın çocukları Kabil ve Habilden beri bu tip şeyler var. Eski tabirin daha yakın tarihlerse gene oluyordu ama Teknoloji şimdiki kadar ileri olmadığı için kimse duymuyordu . 1975 - 1995 arası sadece basına yansıyan sayısız faili meçhul cinayet var . özellikle Düzce - Gerede -Hendek bermuda şeytan üçgenidir . Sayısız insan yok olmuştur . Vesselam
CELAL SAĞLAM: İlk defa böyle bir haberin detayını okuyayım dedim. Vallahi bitiremedim....bence bu detayların sevenlerini daha da üzeceğini düşünüyor, paylaşılmamasını öneriyorum. .Rabbim sevenlerine ve ailesine sabırlar versin.
ENES: yine kız -erkek arkadaşlığı yine sonu hüsran. çok yazık.
MUSTAFA: ailesi bir kere bu caniye kızımızla uğrasma sahıpsız degıl deseydı bu olay vuku bulmazdı.
TEKİN: Ülke insanına korona aşısı değil insanlık aşısı gerek hem de çok acil !!!!!
YAPMAYIN BUNU: Cinayetle ilgili bu kadar ayrıntı verilmesi doğru değil bence. Potansiyel psikopatlara kötü örnek oluyor. Bakınız bundan önceki emine bulut cinayeti. Olayın peşi sıra boğazdan keserek öldürme moda oldu. İyi bir şey yapalım derken kötü sonuçlara yol açabiliyor malesef basının tavrı ve tarzı.
KANIT DİZİSİNE SENARYO OLUR RAHAT: bu nasıl iş böyle insan falan olamaz bu mahlukat. tüm bunları nasıl tasarlamış bir kırıntı vicdan ya da ucundan azcık panikleme ne yapacağını bilememe bile yok. neler neler düşünüp planlayıp gerçekleştirmiş bu çıkmasın o kodesten gene yapar psikopat bir şey bu. ayrıntılara bak hele. rezil cani
HOCA: Adamsın sen adamın önde gidenisin.
KADIN: Sen insan değilsin
YORUM: Lutfen bu sahsin IP sini bulup,savciliga sevk edin. ACIL
EYLÜL: Pislik herif. Yazıp yazıp sildim. Gidişat çok kötü. Bitmiyor. . Bitmiyor. . Her gün bir yenisi daha ekleniyor. Hiçbir şey değişmiyor maalesef . Canisiniz insan değil.
ADİL: Taşla kafasını ezip boğmuş utanmadan yalan söylüyor ayrılalım demiş de kız kabul etmemiş de bunun 1 tane örneği yok tam tersi erkek boşandıktan sonra bile kızın peşini bırakmıyor öldürüyor itmiş de yere düşmüş de kafasını taşa vurmuş da tüm katiller bu yalanı söylüyor asın bunu cinayetin cezası idamdır.
EMİN SERT: İlişkilerinize dikkat edin eski saygı sevgi yok evli biriyle birlikte olabiliyorsan bunu karına derim diyemezsin. onu öldürme hakkı da kimsede olamaz. Sonuç saygısız milletiz.
MEMLEKETİM: Arkadaslar, buraya fazla detayli yorum yapmayacam. Kendimi birazdan, heyacanla Saglik Bakan''inin aciklayacagi vaka ve ölüm sayisina sakliyorum. Veriler aciklandiginda görüsürüz.
SHERLOCK: Sadece yalanların detayları olur
PİSKOLOJİ: Allahım bu nasıl psikoloji yahu gencecik kiza yazık ettin degermiydi onu mezara kendini kodese ? Ne için di bunca hem gencecik kiz a hem kendine ? Yazık... rabbim seni ıslah etsin.
OHA: Bu kadar detaylı anlatması bu adamın psikopat ruhlu olduğunun kanıtı. Şu yaptığı şeylere bak kanım dondu! Bu cani herif neler yaşamış da bu kadar canice bir cinayeti işlemiş. Bu adamın kendisi demeli, beni idam edin diye! Bu kadar insanlıktan çıktığı için bunu insan olarak görmek bile saçma. Ama bunu da tüm erkeklere yıkmaya çalışan insanlarda saçmalıyor. Bu bir insanlık meselesidir. Olayları başka yöne çektikçe yanlış anlaşılmalar kaçınılmaz. O yüzden cinsiyet eksenli bakmamalıyız sorunlara.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pınar'ın katili cinayetin tüm detaylarını ifadesinde anlattı! Telefon sinyalini bile hesaplamış Habe
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 20:36:11. #1.14#
title