PINAR ALTUĞ HABERLERİ

Pınar Altuğ haber, Pınar Altuğ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pınar Altuğ - 29.08.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
( aktüel görüntüyle geniş haber)  1- VATAN ŞAŞMAZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: İdris TİFTİKCİ - Güven USTA - İstanbul DHA) Vatan Şaşmaz adıyla tanınan Vatansever Şaşmaz İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.  Vatan Şaşmaz için Üsküdar Güzeltepe Birlik Camii'nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine  Vatan Şaşmaz'ın 5 aylık hamile eşi Yasemin Şaşmaz ve annesi Safiye Şaşmaz da katıldı. Ayakta duramayan iki kadın el ele verip acılarını paylaştı.  ROL ARKADAŞLARI KONUŞTU Vatan Şaşmaz'ın sanatçı arkadaşları cenazeye akın etti. Çocuklar Duymasın dizisinde birlikte rol aldığı Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ da o isimler arasındaydı.
Pınar Altuğ - 29.08.2017
Vatan Şaşmaz Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)
VATAN  Şaşmaz adıyla tanınan Vatansever Şaşmaz İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.  Vatan Şaşmaz için Üsküdar Güzeltepe Birlik Camii'nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine  Vatan Şaşmaz'ın 5 aylık hamile eşi Yasemin Şaşmaz ve annesi Safiye Şaşmaz da katıldı. Ayakta duramayan iki kadın el ele verip acılarını paylaştı.  ROL ARKADAŞLARI KONUŞTU Vatan Şaşmaz'ın sanatçı arkadaşları cenazeye akın etti. Çocuklar Duymasın dizisinde birlikte rol aldığı Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ da o isimler arasındaydı.
Pınar Altuğ - 29.08.2017
Dha İstanbul - ( Ek Aktüel Görüntüyle Geniş Haber) Vatan Şaşmaz Son Yolculuğuna Uğurlandı
Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: İdris TİFTİKCİ - Güven USTA - İstanbul DHA) Vatan Şaşmaz adıyla tanınan Vatansever Şaşmaz İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.  Vatan Şaşmaz için Üsküdar Güzeltepe Birlik Camii'nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine  Vatan Şaşmaz'ın 5 aylık hamile eşi Yasemin Şaşmaz ve annesi Safiye Şaşmaz da katıldı. Ayakta duramayan iki kadın el ele verip acılarını paylaştı.  ROL ARKADAŞLARI KONUŞTU Vatan Şaşmaz'ın sanatçı arkadaşları cenazeye akın etti. Çocuklar Duymasın dizisinde birlikte rol aldığı Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ da o isimler arasındaydı.
Pınar Altuğ - 29.08.2017
Vatan Şaşmaz Son Yolculuğuna Uğurlandı (1)
VATAN  Şaşmaz adıyla tanınan Vatansever Şaşmaz İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.  Şaşmaz için Üsküdar Güzeltepe Birlik Camii'nde öğle namazına müteakıp cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Vatan Şaşmaz'ın 5 aylık hamile eşi Yasemin Şaşmaz ve annesi Safiye Şaşmaz da katıldı. Ayakta duramayan iki kadın el ele verip acılarını paylaştı.  ROL ARKADAŞLARI KONUŞTU Vatan Şaşmaz'ın sanatçı arkadaşları cenazeye akın etti. Çocuklar Duymasın dizisinde birlikte rol aldığı Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ da o isimler arasındaydı.
Pınar Altuğ - 29.08.2017
Dha İstanbul - (Aktüel Görüntülerle ) Vatan Şaşmaz Son Yolculuğuna Uğurlandı 1
Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: İdris TİFTİKÇİ - Güven USTA - İstanbul DHA) Vatan Şaşmaz adıyla tanınan Vatansever Şaşmaz İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.  Şaşmaz için Üsküdar Güzeltepe Birlik Camii'nde öğle namazına müteakıp cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Vatan Şaşmaz'ın 5 aylık hamile eşi Yasemin Şaşmaz ve annesi Safiye Şaşmaz da katıldı. Ayakta duramayan iki kadın el ele verip acılarını paylaştı.  ROL ARKADAŞLARI KONUŞTU Vatan Şaşmaz'ın sanatçı arkadaşları cenazeye akın etti. Çocuklar Duymasın dizisinde birlikte rol aldığı Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ da o isimler arasındaydı.
Pınar Altuğ - 19.08.2017
Deniz Seki, Hem Ağlattı, Hem Güldürdü
Deniz Seki, Bodrum Antik Tiyatro'da konser verdi. Pınar Altuğ, kızı Su Atacan, Çağla Şikel, Şikel'in annesi Asuman Şikel, Ender Saraç ve eşi Benan Saraç'ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 1500 kişi konseri izledi.
Pınar Altuğ - 19.08.2017
Dha Yurt Bülteni-2
Görüntü Dökümü ---------------------- Lunaparktaki oyuncaklardan görüntü Çocuk irtibat noktası tanıtımından görüntü VR gözlükler ile yapılan maçtan görüntü Zeynep Çakır'ın heykelinden görüntü Genel ve detay görüntü  Haber-Kamera: Davut CAN / İZMİR, ===================================================== 5)DENİZ SEKİ NEM AĞLATTI HEM GÜLDÜRDÜ MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde üç yıl aradan sonra konser veren Deniz Seki, hayranlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadı. Şarkı aralarında gözyaşlarına boğulan Seki, izleyenleri de ağlattı. Eğlenceli şarkılarında oyunuyla beğeni toplayan Seki, keyifli bir gece yaşattı. Ünlü şarkıcı Deniz Seki'yi, Bodrum Antik Tiyatro'da konser verdi. Pınar Altuğ, kızı Su Atacan, Çağla Şikel, Şikel'in annesi Asuman Şikel, Ender Saraç ve eşi Benan Saraç'ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 1500 kişi konseri izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Pınar Altuğ Haberleri | Pınar Altuğ Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Pınar Altuğ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Pınar Altuğ kimdir, hayatı ve biyografisi. İyilik Dolu Alışveriş Eünlülerden Ve Moda Tutkunlarından Yoğun İlgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 06:42:41. #1.14#

title