Pınar'a Bir Ödül Felis Ödülleri'nden

Pınar'a Bir Ödül Felis Ödülleri'nden

Pınar'a Bir Ödül Felis Ödülleri'nden
Bültenler - Haberler | Ekonomi

Pınar, 2014 yılında kazandığı ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor

2006 yılından beri MediaCat tarafından düzenlenen Felis Ödülleri'nin dokuzuncusunun kazananları belli oldu. 33 yıldır düzenlenen Pınar Resim Yarışması ile Pınar, Brand Voice kategorisinde büyük ödülü kazandı.
MediaCat tarafından reklam endüstrisinin önemine vurgu yapmak için düzenlenen Felis Ödülleri'ne 9. yılında PR kategorisi eklendi. PR alanında başarılı projelerin de ödüllendirilmeye başlandığı Felis Ödülleri'nde Pınar, Brand Voice kategorisinde ''Pınar Çocuk Resim Yarışması'' ile büyük ödülün sahibi oldu.
Yaratıcılığa önem veren bir yarışmada ödül almaktan duydukları mutluluğu dile getiren Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı "Pınar kurulduğu günden bu yana ürünleriyle olduğu kadar topluma katkı sunan sosyal sorumluluk projeleriyle de çocukların hem zihinsel, hem de bedensel gelişimlerine destek olmayı hedefliyor. Felis Ödülleri'nde Pınar Çocuk Resim Yarışmamız ile Kurumsal Projeler kategorisinde ödül aldığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Yarışmamız ile 33 yılda 4 milyondan fazla çocuğumuza ulaştık. Bu ödül bize doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi" dedi.

Pınar Resim Yarışması Hakkında:

Pınar Resim Yarışması, ilköğretim çağındaki çocukların resim sanatına ve güzel sanatlara ilgisini artırmak ve geleceğin ressamlarını yetiştirmek amacıyla 33 yıldır düzenleniyor. Türkiye'nin her bölgesinden çocukların katıldığı ve her yıl farklı bir temayla açılan Pınar Resim Yarışması, birbirinden yetenekli küçük ressamların sanatsal becerilerini geliştirmeyi hedefliyor. Pınar Resim Yarışması'na 6-14 yaş arasındaki çocuklar, her yıl belirlenen bir tema çerçevesinde 25 cmx35 cm veya 35 cmx50 cm ölçülerinde resim kâğıdına, her türlü resim ve boya malzemesiyle yapılmış resimlerle katılabiliyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title