Pilot Haberleri

Pilot haber, Pilot son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pilot - 18.09.2021
Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, İspanya'da yarışı tamamlayamadı
Haftaya genel klasmanında 370 puanla ilk sırada giren Toprak Razgatlıoğlu, bu yarışta 4. olarak 376 puana ulaşan Kawasaki pilotu Jonathan Rea'ye liderliği devretti.
Pilot - 18.09.2021
Milli motosikletçi Can Öncü, İspanya'da 5. oldu
Kawasaki Puccetti takımının genç pilotu Öncü, şampiyonanın İspanya ayağında ilk yarışta damalı bayrağı 5.
Pilot - 18.09.2021
GÖKBEY ve AKSUNGUR ilk kez TEKNOFEST'e özel uçuş gösterisi yapacak
Firma ayrıca, genç katılımcılar arasında etkileşimi artıracak olan "Pilot Sensin" ve "Odaklan ve Havalan" adında keyifli aktivitelerin de yer alacağı sürpriz etkinlikler gerçekleştirecek.
Pilot - 18.09.2021
Avustralya'da son 24 saatte 7 kişi Kovid-19'dan yaşamını yitirdi
Kovid-19'un çift doz aşısını yaptıran Avustralyalıların, önümüzdeki aydan itibaren yararlanacağı evde karantinaya girmeyi sağlayacak uygulama için, Güney Avustralya ve NSW eyaletleri pilot bölge olarak seçildi.
Pilot - 17.09.2021
Yalova'da e-doğum sistemi hayata geçirildi
Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığının daha önce pilot illerde uygulamaya geçirdiği e-doğum Sistemi uygulaması Yalova Devlet Hastanesi'nde de uygulanmaya başlandı.
Pilot - 16.09.2021
Drift sezonu İstanbul'da açılıyor
Yerli ve yabancı sporcuların kapı kapıya mücadelesi öncesi saat 12.00'de pilot tanıtım ve imza seansı düzenlenecek.
Pilot - 16.09.2021
F1'de Vettel ve Stroll, 2022'de Aston Martin'de kalacak
Formula 1 takımlarından Aston Martin, pilotları Sebastian Vettel ve Lance Stroll ile gelecek sezon için anlaştığını duyurdu.
Pilot - 16.09.2021
Son dakika haberleri! Ağır silahlı ve tehlikeli: Akıncı SİHA envanterde
Akıncı'nın harp yükü konfigürasyonları arasında belki de en büyük ilgiyi hak eden, SOM-A havadan-satıha seyir füzesi. [3] 200 kilometreden fazla menzile sahip olan söz konusu milli füze ile Akıncı'nın birlikte kullanılması, insansız platformlardan icra edilecek derin darbe (deep strike) kabiliyeti sağlayabilir. Özellikle Suriye gibi tehlikeli hava sahalarında faaliyet gösterirken, derinlikteki hedeflere taarruzun insansız platformlar tarafından icra edilmesi büyük bir avantaj olacaktır. Zira, modern hava savunma sistemlerinin büyük bir risk teşkil ettiğini, personel ilk angajmanda kurtulsa dahi ele geçirilen pilotların düşmanın elinde kritik siyasi-askeri baskı araçlarına dönüştüğünü, muharebe arama & kurtarma faaliyetinin de en az düşman hava sahasında uçmak kadar tehlikeli olduğunu biliyoruz.
Pilot - 16.09.2021
Tayvan savaş uçakları otoyola kurulan geçici piste iniş yaptı
Tayvan savaş uçakları, Han Kuang askeri tatbikatı kapsamında Tayvan'ın Pingtung kentinde bir otoyol üzerine kurulan geçici piste iniş yaptı. Tayvan Lideri Tsai Ing-wen, Tayvanlı pilotların Çin'in Tayvan'ın hava üslerine saldırması durumunda ihtiyaç duyulabilecek becerilerini sergilediği tatbikata katılarak denetimlerde bulundu.
Pilot - 15.09.2021
Bakan Koca: Salgın, toplumsal bağışıklık sağlanarak son bulacak
'KISA SÜREDE AŞILAMA İLE ÖNEMLİ BİR KAZANIM ELDE ETTİK' "Okullarımızın yüz yüze eğitime açık kalmasının en büyük önceliğimiz olduğunu defalarca dile getirdik, getirmeye de devam edeceğiz" diyen Koca konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Bunu temin etmek için planladığımız pilot taramalar ile ilgili somut bazı bilgileri sizlerle paylaşmak isterim.
Pilot - 15.09.2021
Sağlık Bakanı Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı Açıklaması
Koca, okulların yüz yüze eğitimle açık kalmasının en büyük öncelikleri olduğunu, bunu defalarca dile getirdiklerini, getirmeye de devam edeceklerini söyledi. Bunun temini için planladıkları pilot taramalara ilişkin bilgi veren Koca, şöyle devam etti: "Okullarımızda öğrencilerimize tarama amaçlı yapılacak testlerde velilerimizin izni olmadan hiçbir işlem tesis edilmeyecektir.
Pilot - 15.09.2021
Alman sinemasından güncel filmler, İstanbul Film Festivali'nde gösterilecek
Kino 2021 çevrim içi gösterim programında "İstanbul Bahçesi", "Satranç", "Cesaret", "Buzağıların Orda Kimse Yok", "Nöbetçi", "Rakip, "Çevrekırım", "Prens", "Pilotun Karısı" ve "Fabian veya Bok Yoluna Gitmek" filmleri yer alıyor.
Pilot - 15.09.2021
Merkez Bankası Dijital Türk Lirası Ar-Ge Projesi Hakkında Basın Duyurusu
Birinci faz pilot uygulama çalışmaları kapsamında TCMB nezdinde prototip "Dijital Türk Lirası Ağı" tesis edilerek teknoloji paydaşları ile dar kapsamlı ve kapalı devre pilot uygulama testleri gerçekleştirilecektir.
Pilot - 15.09.2021
TCMB 'Dijital Türk Lirası İşbirliği Platformu' oluşturdu
'BİRİNCİ FAZ SONUÇLARI 2022 YILINDA KAMUOYU İLE PAYLAŞILACAK' Birinci faz pilot uygulama çalışmaları kapsamında, TCMB nezdinde prototip 'Dijital Türk Lirası Ağı' tesis edileceği ve teknoloji paydaşları ile dar kapsamlı ve kapalı devre pilot uygulama testlerinin gerçekleştirileceği kaydedilerek, şöyle denildi: "Elde edilen sonuçlar doğrultusunda daha yaygın ve geniş katılımlı pilot testlerin gerçekleştirileceği ileri aşama fazlara geçilecektir.
Pilot - 15.09.2021
Dünya Drone Şampiyonası İstanbul'da düzenlenecek
Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre Dünya Drone Şampiyonası, Teknofest ve Pilot Event tarafından 32 sporcunun katılımıyla organize edilecek.
Pilot - 15.09.2021
Merkez Bankası, teknoloji paydaşlarının katılımıyla Dijital Türk Lirası İşbirliği Platformu kurdu
Duyuruda, projeye ilişkin stratejik ve kritik teknolojilerin ön uygulama testlerinin yapılacağı birinci faz bulguları ışığında, platformun yeni katılımlarla genişletilmesinin planlandığı belirtilerek, şunlar kaydedildi: "Birinci faz pilot uygulama çalışmaları kapsamında, TCMB nezdinde prototip 'Dijital Türk Lirası Ağı' tesis edilerek teknoloji paydaşları ile dar kapsamlı ve kapalı devre pilot uygulama testleri gerçekleştirilecektir.
title