Petrol Ofisi'nde üst düzey atama - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Petrol Ofisi'nde üst düzey atama

Petrol Ofisi'nde üst düzey atama
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

Petrol Ofisi bünyesinde Satın Alma Kıdemli Müdürü olarak görev yapan Burcu Yüksel Kocagöz'ün CHRO'luk görevine atandığı duyuruldu.

Petrol Ofisi bünyesinde Satın Alma Kıdemli Müdürü olarak görev yapan Burcu Yüksel Kocagöz'ün CHRO'luk görevine atandığı duyuruldu. Petrol Ofisi'nde İnsan Kaynakları'nın yeni yöneticiliğinin iç atama ile belirlendiği açıklandı.

BURCU YÜKSEL KARAGÖZ KİMDİR?

15 Kasım 2021 itibari ile Petrol Ofisi'nde CHRO'luk görevini üstlenen Burcu Yüksel Kocagöz, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezuniyetinin ardından, 12 yıl kimya, 12 yıl boya ve son 2 yıldır da akaryakıt ile madeni yağ sektörlerinde yöneticilik pozisyonlarında çalıştı.  Kocagöz kariyeri süresince, Türkiye'nin yanı sıra uluslararası farklı görevler de üstlendi.  26 yıllık kariyeri boyunca eğitime de hiç ara vermeyen Kocagöz, başta yönetim, insan kaynakları, pazarlama, finans, kişisel gelişim olmak üzere birçok eğitim ve sertifika programına katıldı.


Demirören Haber Ajansı - Ekonomi Haberleri

Petrol Ofisi, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title