Pet Shop Sahibi Tatile Çıkınca Hayvanlar Telef Oldu

Pet Shop Sahibi Tatile Çıkınca Hayvanlar Telef Oldu

Bursa'da, İş Yeri Sahibinin Kapatarak Tatile Gittiği Pet Shop'ta Sıcaktan ve Susuzluktan Bir Çok Hayvan Telef Oldu. Merkez Osmangazi İlçesi Altıparmak Caddesi Altıparmak Sokak'ta Meydana Gelen Olayda, Pet Shop Dükkanının Sahibi, 10 Gün Önce Dükkanını Kilitleyip Tatile Çıktı. İçerde Havasız ve Susuz Kalan Bir Çok Hayvan, Kısa Sürede Bitkin Düştü.

Pet Shop Sahibi Tatile Çıkınca Hayvanlar Telef Oldu

Bursa'da, iş yeri sahibinin kapatarak tatile gittiği pet shop'ta sıcaktan ve susuzluktan bir çok hayvan telef oldu. Merkez Osmangazi ilçesi Altıparmak Caddesi Altıparmak Sokak'ta meydana gelen olayda, pet shop dükkanının sahibi, 10 gün önce dükkanını kilitleyip tatile çıktı. İçerde havasız ve susuz kalan bir çok hayvan, kısa sürede bitkin düştü. Bir kısmı ölen hayvanları yoldan geçen bir vatandaş fark etti. Dükkan camının önünde ölen bir tavşanı fark eden vatandaş, durumu polise bildirdi.


İhbar üzerine olay yerine gelen polis, iş yeri sahibinin tatile gittiğini öğrendi. Bunun üzerine dükkanı açtırıp içeri giren polis, günlerdir susuz kalan ve sıcaktan kendinden geçen hayvanlara ulaştı. Mahalle sakinleri tarafından bitkin düşen hayvanlara su verildi. Kendilerine verilen suyu kana kana içen hayvanların içler acısı durumu, mahalle sakinlerinin tepkisini çekti.


Kaynak: CHA