PERİHAN SARI HABERLERİ

Perihan Sarı haber, Perihan Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Perihan Sarı - 20.08.2012
Şehit Annesinden PKK'ya: Benim Oğlum Şehit Oldu, Sizin Ölülerinize Leş Derler
İkindi namazı sonrası kılınan cenaze namazına ve ardından düzenlenen resmi törene AK Parti'den Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ve eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay, MHP'den ise Genel Başkan Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ve CHP'den de Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı katıldı.
Perihan Sarı - 20.08.2012
Şehit Uzman Çavuş Öztürk Son Yolculuğuna Uğurlandı
Öztürk için Kocatepe Camisi'nde ikindi namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Törene şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Erten, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Murat Bilgel, Jandarma Genel Komutanı Bekir Kalyoncu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı da katıldı.
Perihan Sarı - 20.08.2012
Chp'li Yöneticiler Partililer ile Bayramlaştı
Ramazan Bayramının ikinci gününde, CHP'de Genel Başkan Yardımcıları Umut Oran, Perihan Sarı ile Ankara Milletvekili Levent Gök, İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Doğan ve Parti Meclisi Üyesi Gül Çiftçi'den...
Perihan Sarı - 20.08.2012
CHP'de Bayramlaşma
CHP'de Ramazan Bayramı dolayısıyla parti içi bayramlaşma gerçekleşti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Gençlik Kolları Başkanı Emre Gök, CHP Genel Merkezi'ne gelen partilerle teker teker tokalaşarak, bayramlarını kutladı.
Perihan Sarı - 20.08.2012
CHP Heyeti MHP Genel Merkezi'ni Ziyaret Etti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, CHP İstanbul milletvekili İhsan Özkes ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Doğan MHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti.etkileşim içinde bulunduğu en yerinde kurum olarak Parlamento'nun Türkiye Büyük Millet...
Perihan Sarı - 20.08.2012
MHP'li Durmaz: Terörle Mücadelede CHP İkircikli Davranmamalı
MHP'de, diğer partilerin heyetlerince yapılan ziyaretleri Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz, Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel ve MYK Üyesi Recep Dumanlı ağırladı. CHP'den ziyareti Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, İstanbul Milletvekili İhsan Özkeskin gerçekleştirdi.
Perihan Sarı - 20.08.2012
Akp'nin Bayramlaşmasında Gündem Terör Oldu
AKP'deki bayramlaşma trafiği anamuhalefet partisi CHP'nin heyetinin AKP Genel Merkezi'ne gelmesiyle başladı. AKP adına ziyaretleri Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz başkanlığında, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Nur Özkaya ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Neslihan Cenk'ten oluşan heyet kabul etti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Doğan'dan oluşan CHP heyetinin ziyaretinde konuşan CHP'li Sarı, bayramın sevincinin Türkiye'de terörle mücadelede şehit olan askerlerin ve dünyanın değişik yerlerinde süren savaşlarda hayatlarını kaybedenlerin acısıyla gölgelendiğini ifade etti.
Perihan Sarı - 20.08.2012
AK Parti'de Bayramlaşma
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Nur Özkaya ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Neslihan Cenk'ten oluşan AK Parti heyetinin ilk misafirleri CHP heyeti oldu. AK Parti'yi CHP adına Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı ve İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'ten oluşan heyet ziyaret etti.
Perihan Sarı - 20.08.2012
AK Parti'de Bayramlaşma Ziyaretlerinde Şehitler Konuşuldu
Görüşmenin basına açık kısmında CHP adına konuşan Perihan Sarı, "Bayram haz zamanı, doyum zamanı, manevi hazzın manevi doyumun yüksek anı.
Perihan Sarı - 20.08.2012
Partiler Arası Bayramlaşma
AK Parti'ye ilk gelen CHP heyeti oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Doğan AK Parti Genel Merkezi'ne bayram ziyareti yaptı.
Perihan Sarı - 20.08.2012
AK Parti Genel Merkezi'nde Bayramlaşma Töreni
AK Parti'yi ilk olarak CHP heyeti ziyaret etti. Kapusuz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı ve İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'i yedinci kattaki görüşme odasının kapısında karşıladı.
Perihan Sarı - 18.08.2012
22. Aliağa Emek ve Barış Şenlikleri Ünlüleri Ağırlayacak
22. Aliağa Barış ve Emek Şenlikleri birçok sanatçının yanı sıra çok sayıda aydın ve yazar, şair ve siyasetçiyi Aliağa'da buluşturacak. CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, Fikir Sağlar, Perihan Sarı, Ercan Karakaş, Atilla Sertel, Enver Aysever, Can Ataklı, Orhan Bursalı, Metin Uca, Pelin Batu, Prof.
Perihan Sarı - 18.08.2012
Chp'de Bayramlaşma 2. Gün Yapılacak
CHP'den verilen bilgiye göre, CHP'nin diğer siyasi partilerle bayramlaşma programı bayramın ikinci günü olan 20 Ağustos Pazartesi gerçekleşecek. CHP'nin kabul heyeti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Umut Oran, Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Levent Gök, PM Üyesi Gül Çiftçi'den; ziyaret heyeti Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, PM Üyesi ve İstanbul Milletvekili İhsan Özkes ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Doğan'dan oluşuyor.
Perihan Sarı - 03.08.2012
Kılıçdaroğlu ve Diyanet İşleri Başkanı, İftarda Buluştu
CHP lideri Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin, Perihan Sarı ve Nihat Matkap ile müftülük görevi de yapmış İstanbul Milletvekili İhsan Özkes eşlik etti.
Perihan Sarı - 03.08.2012
Kılıçdaroğlu Diyanet'in İftarına Katıldı
Görmez'in daveti üzerine gerçekleşen iftar yemeği Diyanet İşleri Başkanlığı binasında verildi. Yemekte CHP Genel Başkan Yardımcıları Nihat Matkap, Gürsel Tekin ve Perihan Sarı da hazır bulundu.
Perihan Sarı - 03.08.2012
Kılıçdaroğlu ile Diyanet İşleri Başkanı İftarda Buluştu
Kılıçdaroğlu'nun Diyanet İşleri Başkanlığı'nın çalışmaları hakkında bilgi almak istemesi üzerine, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez CHP Liderini iftara davet etti. Diyanet İşleri Başkanlığı binasında gerçekleşen görüşmede Kılıçdaroğlu ile birlikte Genel Başkan Yardımcıları Nihat Matkap, Gürsel Tekin ve Perihan Sarı da yer aldı.
Perihan Sarı - 31.07.2012
CHP Myk Toplantısı Başladı
MYK'da görev alan diğer isimler ve görev alanları ise şöyle: S.Sencer Ayata (Ar-Ge Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu), M.Emrehan Halıcı (Bilgi ve İletişim Teknolojileri), Faruk Loğoğlu (Dış İlişkiler ve Yurtdışı Örgütlenmeler), Faik Öztrak (Ekonomi Politikaları), Sezgin Tanrıkulu (İnsan Hakları), Yakup Akkaya (İşçi ve Memur Sendikaları, Emekliler ve Emek Büroları), Perihan Sarı (Parti İçi Eğitim), Gökhan Günaydın (Yerel Yönetimler), Bihlun Tamaylıgil (Genel Sekreterlik).
Perihan Sarı - 30.07.2012
CHP MYK Üyeleri Belirlendi
CHP Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 17 olan MYK üyeliklerinin sayısı 18'e çıkarıldı. Yeni MYK'da görev alanları ve bu göreve getirilen isimler şöyle: AR-GE Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu - S. Sencer Ayata Bilgi ve İletişim Teknolojileri - M. Emrehan Halıcı Dış İlişkiler ve Yurtdışı Örgütlenmeler - O. Faruk Loğoğlu Doğa Hakları ve Sosyal Politikalar - Şafak Pavey Ekonomi Politikaları - Faik Öztrak Halkla İlişkiler - Gülseren Onanç İdari ve Mali İşler - Umut Oran İletişim, Tanıtım ve Medya ile İlişkiler - Gürsel Tekin İnsan Hakları - M. Sezgin Tanrıkulu İşçi ve Memur Sendikaları, Emekliler ve Emek Büroları - Yakup Akkaya İşveren Sendikaları ve Meslek Kuruluşları (TİSK, TOBB, TÜSİAD, TESK vb.) - Erdoğan Toprak Kamu Politikaları ve Parti Sözcüsü - A. Haluk Koç Parti İçi Eğitim - Perihan Sarı Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimleri - Adnan Keskin Sivil Toplum Örgütleri ve Diğer Meslek Kuruluşları (TMMOB, TTB, TBB, ÇYDD vb.
Perihan Sarı - 30.07.2012
Perihan Sarı - 30.07.2012
Kılıçdaroğlu, Myk'yı Açıkladı
Parti İçi Eğitim – Perihan Sarı.
Perihan Sarı - 30.07.2012
CHP'nin MYK Listesi Belli Oldu
Kılıçdaroğlu'nun oluşturduğu MYK listesi şöyle; AR-GE Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu – S. Sencer Ayata Bilgi ve İletişim Teknolojileri – M. Emrehan Halıcı Dış İlişkiler ve Yurtdışı Örgütlenmeler – O. Faruk Loğoğlu Doğa Hakları ve Sosyal Politikalar – Şafak Pavey Ekonomi Politikaları – Faik Öztrak Halkla İlişkiler – Gülseren Onanç İdari ve Mali İşler – Umut Oran İletişim, Tanıtım ve Medya ile İlişkiler – Gürsel Tekin İnsan Hakları – M. Sezgin Tanrıkulu İşçi ve Memur Sendikaları, Emekliler ve Emek Büroları – Yakup Akkaya İşveren Sendikaları ve Meslek Kuruluşları (TİSK, TOBB, TÜSİAD, TESK vb.– Erdoğan Toprak Kamu Politikaları ve Parti Sözcüsü – A. Haluk Koç Parti İçi Eğitim – Perihan Sarı Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimleri – Adnan Keskin Sivil Toplum Örgütleri ve Diğer Meslek Kuruluşları (TMMOB, TTB, TBB, ÇYDD vb.
Perihan Sarı - 24.07.2012
CHP'nin 2. Dönem Gençlik Kampı Başladı
CHP PM Üyesi Perihan Sarı, Cumhuriyet Meydanı'ndaki kampta yaptığı konuşmada, kampa Adana, Ankara, Gaziantep, Hatay, İzmir, Konya, Kayseri, Muş, Osmaniye, Uşak ve Yalova'dan gelen gençlik kolları yöneticisi ve eğitimcilerin katıldığını belirtti.
Perihan Sarı - 22.07.2012
CHP PM Listesi Kesinleşti
CHP'nin 34. Olağan Kurultayı'nda yapılan, 60 kişilik PM ile 15 kişilik YDK seçimlerinin sonuçları kesinleşti.
Perihan Sarı - 22.07.2012
CHP'de Sonuçlar Kesinleşti
İlçe Seçim Kurulu'nun kesinleştirerek CHP Genel Başkanlığı'na ilettiği CHP PM üyelerinin isimleri ve aldıkları oylar şöyle: ''Adnan Keskin (826), Haluk Koç (807), Umut Oran (786), Şafak Pavey (762), Murat Karayalçın (738), Faik Öztrak (700), Ayşe Gülsün Bilgehan (686), Veli Ağababa (686), Levent Gök (682), Engin Altay (663), Gökhan Günaydın (663), Bihlun Tamaylıgil (654), İlhan Özkes (637), Mehmet Volkan Canalioğlu (623), Perihan Sarı (616), Osman Faruk Loğoğlu (608), Candan Yüceer (591), Fikri Sağlar (572), Durdu Özbolat (562), Hurşit Güneş (561), İlhan Cihaner (535), Alaattin Yüksel (533), Sena Kaleli (528), Zühal Samlı (528), Nihad Matkap (524), Faruk Demir (522), Bülent Tezcan (503), Sezgin Tanrıkulu (488), Gürsel Tekin (472), Mehmet Emrehan Halıcı (462), Seniye Nazik Işık (461), Bülent Kuşoğlu (459), Ercan Karataş (459), Hüseyin Yaşar (452), Halit Toraman (444), Gülseren Onanç (439), Erdoğan Toprak (428), Ekrem Kerem Oktay (427), Onursal Adıgüzel (427), Ayşe İnci Beşpınar (426), Meryem Gül Çiftçi (425), Yakup Akkaya (420), Tekin Bingöl (403), Aytun Çıray (401), Berrin Gürçay Dilekçi (398), Gökçe Pişkin (397), Emel Yıldırım (390), Hüseyin Saygılı (389), İbrahim Yener (381), Sevnur Yıldırım (380), Umut Akdoğan (363), Kutsiye Benan Baykal (359)'' BYKP KONTENJANINDAN 8 KİŞİ PM'YE GİRDİ PM'ye Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun önerdiği 8 kişilik Bilim Yönetim ve Kültür Platformu kontenjanından giren isimler de Metin Feyzioğlu (941), Oğuz Oyan (914), Hülya Güven (874), Sencer Ayata (864), Gaye Usluer (813), Burhan Şenatalar (752), Birgül Ayman Güler (750), Seyhan Erdoğdu (734) oldu.
Perihan Sarı - 22.07.2012
CHP 34. Olağan Kurultayı Yapıldı
CHP 34. Olağan Kurultayı'nda yapılan 60 kişilik PM, 15 kişilik YDK ile 8 kişilik Bilim Yönetim ve Kültür Platformu seçimlerinin sonuçları kesinleşti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Perihan Sarı Haberleri | Perihan Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Perihan Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Perihan Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. İzmir Fuarı 81'inci Kez Kapılarını Açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 02:02:27. #1.14#

title