PERİHAN SARI HABERLERİ

Perihan Sarı haber, Perihan Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Perihan Sarı - 16.02.2013
CHP Eğitici Eğitimi Katılım Belgesi Dağıtım Töreni (1)
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı'nın sorumluluğunda yürütülen parti içi eğitim çalışmaları kapsamında 2011-2012 yılları arasında yapılan eğitici eğitimine katılanlara Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı törenle sertifika ve katılım belgesi verildi.
Perihan Sarı - 16.02.2013
CHP'nin "Eğitici Eğitimi" Katılım Belgesi Dağıtım Töreni
Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı'nın sorumluluğunda yürütülen "Eğitici Eğitimi"ne katılan bin 900'ü aşkın üye için ATO Congresium Kongre Merkezi'nde düzenlenen katılım belgesi dağıtım töreninde konuştu.
Perihan Sarı - 16.02.2013
CHP'nin "Eğitici Eğitimi" Katılım Belgesi Dağıtım Töreni
Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı'nın sorumluluğunda yürütülen "Eğitici Eğitimi"ne katılan bin 900'ü aşkın üye için ATO Congresium Kongre Merkezi'nde düzenlenen katılım belgesi dağıtım töreninde konuştu.
Perihan Sarı - 09.02.2013
CHP'de Parti İçi Eğitim Çalışmaları
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı'nın da katıldığı çalışmalarda CHP İl Başkanlığı binasında partililere eğitim veriliyor.
Perihan Sarı - 27.01.2013
CHP'li Sarı'dan, CHP'li Güler'e Tepki
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, CHP'li Birgül Ayman Güler'in sözlerine tepki gösterdi.
Perihan Sarı - 27.01.2013
CHP'li Sarı: Yargı, AKP'nın Baskı Politikalarını Uygulamak İçin Tasfiye Aracı Haline Gledi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, "Bugün yargı AKP'nin baskı politikalarını uygulamak için kullandığı bir araç ve bir tasfiye mekanizması haline gelmiştir" dedi.
Perihan Sarı - 24.01.2013
CHP'nin Parti İçi Eğitim Çalışmaları Sürüyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı'nın açılış konuşmasını yapacağı programda, genel merkez parti okulu eğitmenleri ders verecek.
Perihan Sarı - 18.01.2013
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: 26 Ocak'ta Adana'dan Adalet Çığlığı Atacağız
CHP Adana İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıya Genel Başkan Yardımcıları Bülent Tezcan ve Perihan Sarı, Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, Adana İl Başkanı Orhan Sümer ile ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Perihan Sarı - 18.01.2013
CHP'den "Adalet Mitingleri"
Tezcan, partisinin Adana İl Başkanlığı'nda Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı'nın da katılımıyla düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin son dönemde demokrasinin ve demokratik örgütlenmelerin doğrudan doğruya iktidar eliyle dönüştürülmeye, tasfiye edilmeye çalışıldığı bir süreç yaşadığını ileri sürdü.
Perihan Sarı - 12.01.2013
Chp'li Keskin Üye Olacak Vatandaşlara Rozet Takacak
CHP Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin, Prof.Dr.Sencer Ayata, Perihan Sarı, Bülent Tezcan ile Ankara İl Başkanı Zeki Alçın bugün saat 14.00'te Etimesgut'ta CHP'ye üye olacak vatandaşlara rozet takacak.
Perihan Sarı - 26.12.2012
2012 Yılı Abdullah Baştürk İşçi Edebiyatı Ödülleri Sahiplerini Buldu
Ödül törenine DİSK/Genel İş Genel Başkanı Erol Ekici, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ve çok sayıda sendika yöneticisi katıldı.
Perihan Sarı - 17.12.2012
Notaya Tutunan Engeller
Balçova Dayanç Müzik Kursu çatısı altında İsmet İnönü Sanat Merkezi'nde düzenlenen "Sanat Engel Tanımaz" projesi 60 engelli çocuğu müzikle bütünleştirdi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, PM Üyesi ve İzmir Milletvekili Hülya Güven ile Alaattin Yüksel; CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, CHP PM Üyesi Hüseyin Saygılı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Muzaffer Tunçağ, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP İl yöneticileri, ilçe başkanları, İl Genel Meclisi ve belediye meclis üyeleri, çeşitli sivil toplum kuruluşları yöneticileri, engel tanımayanların eli öpülesi anne-babalarının da katıldığı etkinlikte koltuklar dolunca, kimi konuklar bu müzik ziyafetini ayakta izlemek zorunda kaldı.
Perihan Sarı - 28.11.2012
CHP Heyeti Sendikaları Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcımız Perihan Sarı, CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Gökdağ ve beraberindeki heyet eğitim sendikalarını ziyaret etti.24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, CHP Genel Başkan Yardımcısı...
Perihan Sarı - 26.11.2012
Öğretmen Sorunları ve Atanamayan Öğretmenler Konferansı
İnşaat Mühendisleri Odası Konferans Salonu'nda düzenlenen, "Öğretmenlerin Sorunları ve Ataması Yapılmayan Öğretmenler" konulu konferansa, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Ataması Yapılmayan Öğretmenler Platformu Sözcüsü Hasan Basri Ekici, öğretmenler ve partililer katıldı.
Perihan Sarı - 25.11.2012
Chp, Şahinbey İlçesinde Parti Temsilcilikleri Açtı
Açılışa Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Gaziantep İl Başkanı Mehmet Gökdağ, Adıyaman CHP İl Başkanı Bilal Doğan, Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Atar, CHP Şahinbey İlçe Başkanı İbrahim Halil Özdemir ile il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
Perihan Sarı - 23.11.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı, Hatay'da
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Eğitim-İş Sendikası Hatay Şubesi ve Hatay Meslek Odaları Koordinasyonu'nu (HAMOK) ziyaret etti.
Perihan Sarı - 23.11.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı, Hatay'da
"Türkiye'nin Orta Doğu'da yardımcı oyuncu rolünü kabul edemeyiz" dedi.
Perihan Sarı - 23.11.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı: AK Parti Kendi Mezar Kazıcılığını Yapıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (HP) Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, AK Parti'nin yürüttüğü politikalarla gerçekte kendi mezar kazıcılığını yaptığını söyledi.
Perihan Sarı - 23.11.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı,"Halkımızın CHP'ye ihtiyacı var ve bizim parti olarak iktidara hazır olmamız gerek" dedi.
Perihan Sarı - 23.11.2012
Chp'li Sarı Öğretmenler Günü'nü Kutladı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlarken, eğitim sisteminin günümüzde "kar alanına" dönüştürüldüğünü savundu.
Perihan Sarı - 09.11.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı Açıklaması
"Halkımızın CHP iktidarına ihtiyacı var."
Perihan Sarı - 09.11.2012
CHP Parti Okulu Eğitimleri Elazığ'da Başladı
Elazığ'da Akgün Otel'de başlayan ve 3 gün sürecek olan toplantıda konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, halkın CHP iktidarına ihtiyacı olduğunu ifade etti.
Perihan Sarı - 09.11.2012
CHP Parti Okulu Elazığ'da Eğitime Başladı
Elazığ Akgün Otel'de başlayan eğitimin açılışı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı tarafından yapıldı.
Perihan Sarı - 09.11.2012
CHP Parti İçi Eğitime Başladı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Elazığ'da yapılacak eğitim çalışmasının açılışını yapacak.
Perihan Sarı - 08.11.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı Elazığ'da
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, BDP milletvekillerinin açlık grevi ile ilgili, "İnsan bedeni aracılığıyla yapılan böyle bir protestonun doğru olmadığını düşünüyorum" dedi.yapılacak bölge toplantısına katılmak üzere Elazığ'a geldi.
Perihan Sarı - 07.11.2012
CHP'den "Pirus Zaferi" Benzetmesi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Yasası'nı düşük emek maliyetleri ve emek hakları üzerinden elde edilen bir "Pirus zaferi" olarak değerlendirdi CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Yasası'nı düşük emek maliyetleri ve emek hakları üzerinden, "büyük yıkımlara yolaçarak" elde edilen bir "Pirus zaferi" olarak değerlendirdi.
Perihan Sarı - 18.10.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı."Komşularımızla Sıfır Sorun Dedik Ama O Kadar Çok Sorunu Çoğalttık...
"Komşularımızla sıfır sorun dedik ama o kadar çok sorunu çoğalttık ki şimdi her biriyle nasıl baş edeceğiz konusu gündemimizde" dedi.
Perihan Sarı - 18.10.2012
CHP'li Sarı Kars'ta
Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, partisinin 'parti içi eğitim' toplantısına katılmak üzere Kars'a geldi.
Perihan Sarı - 30.09.2012
"Düşünce Olarak Büyükşehirin Bütününe Karşı Değiliz"
CHP'li Perihan Sarı 'CHP Parti Okulu' eğitimleri için geldiği Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde gazetecilere yerel seçimler ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Perihan Sarı - 30.09.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı Açıklaması
"Yaklaşan yerel seçimlerde, başta İstanbul olmak üzere bütün yerel yönetimleri almak için çalışmalarımıza başladık" dedi.
Perihan Sarı - 16.09.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı, İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Etti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.
Perihan Sarı - 16.09.2012
'Zorlu Siyasal Dönemde Sosyal Demokrat Çözümler' Paneli Datçada Yapıldı
'Zorlu Siyasal Dönemde Sosyal Demokrat Çözümler' paneli Datça Bülent Ecevit Kültür Merkezi Salonunda yapıldı. Panele konuşmacı olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, CHP parlamento üyesi Ercan Karataş, Gazeteci Enver Aysever katıldı.
Perihan Sarı - 16.09.2012
"Sosyal Demokrat İktidara İhtiyaç Var"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Türkiye'nin artık sosyal demokrat bir iktidara ihtiyacı olduğunu söyledi.
Perihan Sarı - 06.09.2012
Chp'li Sarı: "Ösym Başkanı Derhal Görevden Alınmalı"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, ÖSYM Başkanı Ali Demir'in, Hükümet tarafından derhal görevden alınması gerektiğini belirtti.
Perihan Sarı - 03.09.2012
"AKP'nin Eğitim Sistemi Toplumsal Yıkım Sistemidir"
CHP'li Perihan Sarı, "Akp'nin yarattığı eğitim sistemi, çocukları güvensiz, aileleri kaygılı kılan; genç öğretmenlerin geleceğini karartan bir toplumsal yıkım sistemidir" dedi.
Perihan Sarı - 02.09.2012
Ortadoğu Ateşinde Türkiye ve Barış Paneli
Aliağa Emek ve Barış Şenlikleri çerçevesinde, "Ortadoğu ateşinde Türkiye ve barış" konulu panel gerçekleşti. Ortadoğu'daki olayların, komşu ülkelerimize özellikle Türkiye'ye etkisinin konu edildiği panelden önce Aliağa Demokrasi Platformu panelin yapılacağı bölgede basın açıklaması yaptı. Panelin yöneticiliğini ve açılışını yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Dünya Barış Gününde yapılabilecek en anlamlı panel olduğunu belirterek; Barışın değerini maalesef savaş çıktığı zaman anlıyoruz.
Perihan Sarı - 01.09.2012
Aliağa Demokrasi Platformu'ndan Basın Açıklaması
Petrol İş Sendikası önünde bir araya gelen platform üyeleri, yürüyüş yaptı. Yürüyüşe CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Eren, Yazar Ercan Karakaş ve Yazar Fikri Sağlar da destek verdi.
Perihan Sarı - 01.09.2012
81. Kez Coşkuyla "Merhaba"
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, TBMM Başkan Vekili Güldal Mumcu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Vekili Adnan Keskin, CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç, Perihan Sarı, İzmir ve Hatay Milletvekilleri, İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Hatay Valisi M.
Perihan Sarı - 01.09.2012
İzmir Fuarı 81'inci Kez Kapılarını Açtı
81'lik DELİKANLIYA DİNAMİK AÇILIŞ İZMİR'in simge değerlerinden biri olan İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) üç bakanın katılımıyla, 81'nci kez coşkuyla açıldı. Partnerin Latin Amerika ülkeleri, onur konuğu ilin Hatay olduğu "Yaşamın her alanında tasarım" ana temalı fuara, 1091 firma katılıyor.Törene damgasını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun "İzmirlilerin görüşü ve onayı alınmadan gerçekleştirilmeye çalışılan 'oldu-bittilerin' kabul edilmesi düşünülemez" sözleri vurdu.Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşen açılışa Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, CHP Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin, Haluk Koç ile Perihan Sarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İzmir Valisi Cahit Kıraç, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Hatay Valisi Cemalettin Lekesiz ile Hatay ve İzmir milletvekilleri katıldı.
Perihan Sarı - 31.08.2012
22. Aliağa Emek ve Barış Şenlikleri Başladı
ŞENLİKLERDE 2. GÜN PANEL, "ORTADOĞU ATEŞİNDE TÜRKİYE VE BARIŞ" Aliağa Emek ve Barış Şenlikleri'nin 2. gününde Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek "Uçurtmalar Barışa Uçuyor" etkinliğinin ardından Gülistan Aile Çay Bahçesi'nde iki önemli panel gerçekleşecek. Perihan Sarı'nın yöneteceği "Ortadoğu ateşinde Türkiye ve barış" konulu panele Muharrem İnce, Fikri Sağlar ve Ercan Karakaş konuşmacı olarak katılırken, Atilla Sertel'in yöneteceği "Yeni Anayasa'da basın ve özgürlükler" konulu panelde ise Enver Aysever, Can Ataklı ve Orhan Bursalı konuşmacı olarak yer alacak.
Perihan Sarı - 31.08.2012
İzmir Enternasyonal Fuarı, 81. Kez Kapılarını Açtı
Açılışa Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin, Haluk Koç ve Perihan Sarı katıldı.
Perihan Sarı - 31.08.2012
İzmir Fuarı 81'inci Kez Kapılarını Açtı
Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşen açılışa Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, CHP Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin, Haluk Koç ile Perihan Sarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İzmir Valisi Cahit Kıraç, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Hatay Valisi Cemalettin Lekesiz ile Hatay ve İzmir milletvekilleri katıldı.
Perihan Sarı - 31.08.2012
81. İzmir Enternasyonal Fuarı Açıldı
Bu yıl 81. kez düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, CHP Genel Başkan Yardımcıları Perihan Sarı ve Adnan Keskin, İzmir milletvekilleri İlknur Denizli, Ali Aşlık, Erdal Kalkan, Rifat Sait, Aydın Şengül, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, Hülya Güven, Alaattin Yüksel, Rahmi Aşkın Türeli, Aytun Çıray, Mustafa Moroğlu, İzmir Valisi Cahit Kıraç, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, Ekvador'un Ankara Büyükelçisi Agusto Alevandro Saa Corriere, üst düzey bürokratlar ve iş dünyasının temsilcilerinin katılımıyla açıldı.
Perihan Sarı - 30.08.2012
CHP'den Alternatif Kutlama
Resmi bayramlara ve kurtuluş günlerine yeni düzenleme getiren kanunla siyasi partilerin çelenk törenlerinden çıkarılmasının ardından CHP İzmir İl Başkanlığı Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde resmi törenden bir saat sonra alternatif kutlama yaptı. Kutlamaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, bazı İzmir milletvekilleri ile ilçe belediye başkanları, partililer ve ellerinde bayraklar ve Atatürk posterleri olan çok sayıda İzmirli vatandaş katıldı.
Perihan Sarı - 30.08.2012
Büyük Zafer'in 90. Yıl Dönümü
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, İzmir Milletvekilleri Hülya Güven, Musa Çam, Mustafa Moroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçe belediye başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle partililerin katıldığı Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende, CHP İl Başkanı Ali Engin tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
Perihan Sarı - 30.08.2012
İzmir'de CHP'den Alternatif Kutlama
Resmi bayramlara ve kurtuluş günlerine yeni düzenleme getiren kanunla siyasi partilerin çelenk törenlerinden çıkarılmasının ardından, CHP İzmir İl Başkanlığı Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde resmi törenden bir saat sonra alternatif kutlama yaptı. Kutlamaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, bazı İzmir milletvekilleri ile ilçe belediye başkanları, partililer ve ellerinde bayraklar ve Atatürk posterleri olan çok sayıda İzmirli katıldı.
Perihan Sarı - 30.08.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, parti içi eğitim programı kapsamında kasım ayı sonuna kadar 2 bin 200 eğiticinin eğitimlerini tamamlayacaklarını, etkin üyelik formasyonunun parti politikalarının tanıtımında önemli rol oynayacağını söyledi.
Perihan Sarı - 29.08.2012
CHP'nin Parti İçi Eğitim Çalışmaları
Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı'nın açılış konuşmasıyla başlayacak eğitimin 3 gün süreceği ve 75 partilinin katılacağı ifade edildi.
Perihan Sarı - 20.08.2012
Şehit Öztürk Alkışlarla, Şehitler Ölmez Diye Uğurlandı
Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde mayın arama faaliyeti sırasında mayına basarak şehit olan Uzman Çavuş 25 yaşındaki Sercan Öztürk, Ankara Kocatepe Camii'nde düzenlenen törenin ardından alkışlar ve gözyaşlarıyla, Şehitler ölmez vatan bölünmez sloganıyla son yolculuğuna uğurlandı.Çukurca'da arife günü mayına basarak şehit olan Uzman Çavuş Sercan Öztürk için Kocatepe Camisi'nde ikindi namazının sonrası cenaze töreni düzenlendi. Törene şehidin babası Ertan Öztürk, annesi Güler, kardeşi 18 yaşındaik Can ve yakınları, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve eşi Yıldız Atalay, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Erten, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Murat Bilgel, Jandarma Genel Komutanı Bekir Kalyoncu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı katıldı.
Perihan Sarı - 20.08.2012
Şehit Öztürk Alkışlarla, "Şehitler Ölmez" Diye Uğurlandı
Şehit Uzman Çavuş Sercan Öztürk için Kocatepe Camisi'nde bugün ikindi üzeri cenaze töreni düzenlendi. Törene, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Erten, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Murat Bilgel, Jandarma Genel Komutanı Bekir Kalyoncu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı katıldı.
Perihan Sarı - 20.08.2012
Şehit Uzman Çavuş Sercan Öztürk Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şehit Uzman Çavuş Sercan Öztürk (25) için Kocatepe Camii'nde tören düzenlendi. Törene şehidin annesi Güler, babası Ertan ile kardeşi Can (18) ve Ali Günhan (5) ve yakınları başta olmak üzere, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Havri Kıvrıkoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Murat Bilgel, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Eren, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile Ankara Garnizonu'nda görevli çok sayıda general, subay, astsubay ile emniyet mensubu katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Perihan Sarı Haberleri | Perihan Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Perihan Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Perihan Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 12:59:34. #1.16#

title