Performansı Unutulmazdı

"Panık-atack" Grubundan Ayrıldıktan Sonra Hiçbir Yerde İngilizce Program Yapmayan Işın Karaca, 6 Yıl Aradan Sonra Hayranlarının Karşısına İngilizce Şarkılarla Çıktı.

Performansı Unutulmazdı
04.12.2006 23:55 | Son Güncelleme: 04.12.2006 23:55

"PANIK-ATACK" GRUBUNDAN AYRILDIKTAN SONRA HİÇBİR YERDE İNGİLİZCE PROGRAM YAPMAYAN IŞIN KARACA, 6 YIL ARADAN SONRA HAYRANLARININ KARŞISINA İNGİLİZCE ŞARKILARLA ÇIKTI.

Karaca, önceki gecce Beyoğlu Balans Music Hall`de jazz, funk, soul ve pop parçalardan oluşan özel bir repertuarla konser verdi.

Konserin kendisi için çok özel olduğunu vurgulayan sanatçı, "yabancı müzik artık ülkemizde alternatif müzik olarak sayılmıyor. Hayatımızın bir parçası olduğu için böyle bir konser vermeye karar verdik. Amatör ruhum uyandı. Bu gece çok heyecanlıyım" dedi.

Yabancı bir albüm çalışmasının olmadığını belirten karaca, "Türkiye'de çok sevilen parçaları İngilizce'ye çevirip dünyaya tanıtmak gibi bir projem var" şeklinde konuştu.

Sanatçı, geçen yıl Eurovision şarkı yarışması'nda kendisine de teklif geldiğini ancak İngilizce şarkı istediği için bu şartının kabul edilmediğini dile getirdi.

Verdiği kilolarla dikkat çeken Karaca, İngilizce seslendirdiği şarkıların yanı sıra sahnedeki performansıyla da hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı. Bu arada, Işın Karaca`nın yakın bir zaman sonra sevgilisi Erdem Yörük`le nikah masasına oturacağı öğrenildi.

Kaynak: Gecce

title