Pepe, Portekiz'in Finale Kalacağına İnanıyor

2008 Avrupa Şampiyonası'nda Cumartesi Günü Türkiye Milli Takımıyla Karşılaşacak Portekiz'in Milli Futbolcusu Pepe, Ülkesinin Finale Çıkacağına İnandığını Söyledi.

Pepe, Portekiz'in Finale Kalacağına İnanıyor

2008 Avrupa Şampiyonası'nda cumartesi günü Türkiye milli takımıyla karşılaşacak Portekiz'in milli futbolcusu Pepe, ülkesinin finale çıkacağına inandığını söyledi.

2008 Avrupa Şampiyonası'nın oynanacağı İsviçre'nin Cenevre kentinde basın toplantısı düzenleyen Real Madrid'in ünlü oyuncusu Pepe, milli takıma çağrılmasından dolayı çok büyük mutlu olduğunu söyledi. 2008 Avrupa Şampiyonası'nı değerlendiren Pepe, "Portekizliler, milli takımlarının çalışmalarına güveniyor. Büyük bir sorumluluk içinde ülkemizi savunacağız. Portekiz küçük bir ülke olmasına rağmen futboldaki üstünlüğünü kanıtlamış bir ülkedir. Ben ve takım arkadaşlarım mümkün olduğu kadar elimizden gelenin en iyisini yapacağız" dedi.

2008 Avrupa Şampiyonası'nda Portekiz'in finale kalabileceğini ifade eden Pepe, "Portekiz finale uzanabilecek koşullara sahip bir takım. İyi oyunculara sahip, iyi bir ekibiz" diye konuştu.

Grupta en büyük rakiplerinin hangi ülke olduğu yönündeki bir soruya "Türkiye" cevabını veren Pepe, "Türkiye, topun olduğu her yerde çok fazla baskı kuran bir takım, ancak bizde de skoru değiştirebilecek özelliklere sahip çok kaliteli kanat oyuncuları var" ifadelerini kaydetti.

(OKY-OK-S)

Kaynak: İHA