Pekgüzel Ailesinin Acı Günü

Pekgüzel Ailesinin Acı Günü

Aydın Sanayi Odası (Ayso) Meclis Başkanı Yalçın Pekgüzel'in Kalp Krizi Geçiren Amcası Vefat Etti. Aydınlı Tanınmış İşadamlarından Olan Sami Pekgüzel'in (64) Ani Ölüm Haberi Ailesi ve Sevenlerini Üzdü.

Pekgüzel Ailesinin Acı Günü

Aydın Sanayi Odası (AYSO) Meclis Başkanı Yalçın Pekgüzel'in kalp krizi geçiren amcası vefat etti. Aydınlı tanınmış işadamlarından olan Sami Pekgüzel'in (64) ani ölüm haberi ailesi ve sevenlerini üzdü.

Edinilen bilgilere göre; AYSO Meclis Başkanı ve Türkiye'nin tanınmış işadamlarından olan Astaş Çelik Kapı Firmasının sahibi Yalçın Pekgüzel'in amcası olan Pek-Pan Panel Radyatörleri Firmasının sahibi Sami Pekgüzel, bu sabah saatlerinde evinde bulunduğu bir sırada aniden rahatsızlandı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan 64 yaşındaki işadamı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı. Aydın iş dünyasının renkli simalarından olan ve hayırsever kimliği ile tanınan Sami Pekgüzel'in ani ölüm haberi Aydın kamuoyunda şok etkisi yaptı. Sevilen işadamının ölüm haberinin duyulmasının ardından ailesi ve sevenleri üzüntü yaşarken, Pekgüzel'in cenazesinin yarın Öğle Namazına müteakip Beycami'de kılınacak Cenaze Namazı'nın ardından aile kabristanlığında toprağa verileceği öğrenildi.

(MB-İK) 11.06.2008 18:00 TSİ