Pek Çok Kişiyi Dinleyen FETÖ Tarkan'ı da Dinliyormuş

Pek Çok Kişiyi Dinleyen FETÖ Tarkan'ı da Dinliyormuş

Siyaseten spora pek çok kişiyi dinleyip şantaj yapan FETÖ'nün Megastar Tarkan'ı da dinlediği ortaya çıktı.

Posta gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık'ın iddiasına göre FETÖ'nün dinlediği kişiler arasında Megastar Tarkan da varmış.

"MAĞDURLARDAN BİRİ DE TARKAN"

Candaş Tolga Işık'ın yazısında Tarkan'ın yer aldığı bölüm şöyle: "Siyasetten spora, medyadan sanat dünyasına birçok insan FETÖ'nün bu kirli operasyonlarının geçmişte mağduru oldu. Geçtiğimiz günlerde öğrendim ki; o mağdurlardan biri de hiç şüphesiz Türkiye'nin müzik alanında son dönemde çıkardığı en güçlü ve en popüler sanatçı olan Tarkan Tevetoğlu."

"TARKAN FETÖ'NÜN NE İLK NE DE SON KURBANI"

Işık yazısına şöyle devam etti: "Konuştuğum üst düzey emniyet yetkilileri şöyle anlattı hadiseyi: 'Narkotik şube bir şüpheliyi uyuşturucuyu kimden-kimlerden hangi yollarla edindiğini ya da kime-kimlere sattığını öğrenmek için dinler. Kişi uyuşturucu kullanıcısıysa bu suçun boyutlarını tespit için dinler. Her halükarda dinleme-takip 2 ay bilemedin 3 ay sürer. Bir insanı narkotik bir suç şüphesiyle 15 ay dinliyorsanız, dinlemeyle birlikte şüphelinin bulunduğu ortamları kameralarla izleyebilmek için de yargıdan yetki alıyorsanız bunun altında iyi niyet yoktur. Başka bir maksat vardır. Nedir o maksat? Adamın bütün özel hayatını deşifre edip, şantaj yapmak ya da bu bilgileri farklı amaçlar doğrultusunda kullanmak.' Tarkan FETÖ'nün ne ilk ne de son kurbanıydı... "