Pegasus'tan İftar Yemeği

Pegasus'tan İftar Yemeği

Pegasus Havayolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, Gelecek Yıl Türkiye'de 300 Bin Yolcuyu En Düşük Tarifeden Uçurmayı Planladıklarını İfade Ederek, İzmir ve Adana'dan da Erzurum'a Uçak Seferleri Düzenleyeceklerini Söyledi.

Pegasus'tan İftar Yemeği

Pegasus Havayolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, gelecek yıl Türkiye'de 300 bin yolcuyu en düşük tarifeden uçurmayı planladıklarını ifade ederek, İzmir ve Adana'dan da Erzurum'a uçak seferleri düzenleyeceklerini söyledi.

Pegasus Havayolları tarafından bugün Erzurum Palandöken'deki Polat Otel'de düzenlenen iftar yemeğinde kentteki bazı kamu, kurum ve kuruluş amirleri ile gazeteciler bir araya geldi. Yemek sonrası bir konuşma yapan Pegasus Havayolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, bu yıl yapılan seferler ve gelecek yıl yapmayı düşündükleri planları hakkında bilgiler aktardı. 1 Haziran-20 Eylül tarihleri arasında Erzurum hattında 3 bin 416 yolcuyu en düşük tarifeden uçurduklarını belirten Haybat, gelecek yıl Türkiye genelinde

300 bin yolcuyu en düşük tarifeden uçurmayı planladıklarını söyledi. Haybat, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Dünyanın dört bir yanına taşıdığı yolcularına keyifli ve kaliteli seyahat sunan Pegasus bir yıla yakın süredir İstanbul ve Ankara'dan Erzurum'a haftanın 6 günü karşılıklı seferler düzenliyor. Pegasus, bugüne kadar Erzurum'a 30 bin yolcu, Erzurum'dan ise 35 bin yolcuyu İstanbul ve Ankara'ya taşıdı. Erzurum'a kış boyunca İstanbul ve Ankara'dan sefer düzenlemeye devam edeceğiz."

(AA-İRT-NÇ-Y)

Kaynak: İHA