Pegasus'tan 5 Yeni Dış Hat Uçuş Noktası - Haberler
Haberi Paylaş

Pegasus'tan 5 Yeni Dış Hat Uçuş Noktası

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Pegasus'tan 5 Yeni Dış Hat Uçuş Noktası

Pegasus Hava Yolları, haziran ayına kadar beş yeni uçuş rotasını ekleyerek tarifeli sefer sayısını 40 ülkede 103 noktaya çıkaracak.

Pegasus Hava Yolları, haziran ayına kadar beş yeni uçuş rotasını ekleyerek tarifeli sefer sayısını 40 ülkede 103 noktaya çıkaracak.

Pegasus'tan yapılan açıklamaya göre, şirket 12 Nisan'da Grozni, Haziran'da ise Nizhny Novgorod, Samara, Volgograd ve Abu Dabi olmak üzere 5 yeni noktaya direkt seferler başlatacak. Pegasus, yeni hatların eklenmesiyle beraber Rusya Federasyonu'nunda halen uçtuğu Moskova, Krasnodar ve Mineralyne Vodi ile beraber 7, Körfez ülkelerinde ise Kuveyt, Bahreyn ve Doha'nın yanı sıra Abu Dabi ile beraber 4 noktaya uçacak ve yurtdışındaki uçuş ağını 39 ülkede 71 noktaya çıkarmış olacak.

Pegasus'un İstanbul Sabiha Gökçen'den düzenleyeceği yeni uçuşları Grozni'ye 12 Nisan, Samara ve Volgograd'a 19 Haziran, Nizhny Nogorod ve Abu Dabi'ye ise 20 Haziran'da başlayacak. Yeni uçuşların tamamı haftada 3'er sefer karşılıklı olarak düzenlenecek.

12 Nisan'da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen – Grozni uçuşları Çarşamba, Cuma ve Pazar, 19 Haziran'da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen – Samara uçuşları ise Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri icra edilecek ve Türkiye çıkışlarında 49.99 dolar, Rusya çıkışlarında da 49.99 eurodan başlayan fiyatlarla satılacak.

20 Haziran'da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen – Nizhny Novgorod seferleri Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılacak, Türkiye çıkışlarında 69.99 dolar, Rusya çıkışlarında da 69.99 eurodan başlayan fiyatlarla satılacak.

İstanbul Sabiha Gökçen – Volvograd seferleri ise Pazartesi, Cuma ve Cumartesi günleri uçulacak ve Türkiye çıkışlarında 49.99 dolar, Rusya çıkışlarında da 49.99 eurodan başlayan fiyatlarla satılacak.

Son olarak Pegasus'un İstanbul Sabiha Gökçen ile Abu Dabi arasında düzenleyeceği uçuşları da Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri icra edilecek ve 95.99 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak. Pegasus'un Abu Dabi ile İstanbul Sabiha Gökçen arasındaki uçuşları ise Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yapılacak. (Fotoğraflı) - İstanbul

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri