Pegasus Hava Yolları Haberleri

Pegasus Hava Yolları haber, Pegasus Hava Yolları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pegasus Hava Yolları - 21.12.2017
Uşak-İstanbul Uçak Seferleri Başlıyor
Demir, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Meclis Salonunda Pegasus Hava Yolları firma temsilcilerinin de katıldığı toplantıda, 22 Ocak'ta Uşak-İstanbul uçak seferlerinin başlayacağını söyledi.
Pegasus Hava Yolları - 21.12.2017
Pegasus'a 25 Yeni Airbus A321neo Tipi Uçak Geliyor
Pegasus Hava Yolları, 2012 yılında verdiği 75'i kesin toplam 100 uçaklık Airbus siparişi kapsamında, 25 adetlik satın alım opsiyonunu A321neo uçak tipi için kullanma kararı aldı.
Pegasus Hava Yolları - 17.12.2017
Aldığı Ödüller Pegasus'un Doğru Yolda Olduğunu Gösteriyor"
Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane, şirketin Türkiye'nin 3. büyük hizmet ihracatçısı olarak ödüllendirilmesine ilişkin olarak, "Sivil havacılığımızın gelişimi için biz de Pegasus Hava Yolları olarak üzerimize düşeni yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Pegasus Hava Yolları - 10.12.2017
14. Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası
Golf Mad tarafından düzenlenen ve Pegasus Hava Yolları sponsorluğunda Antalya'da gerçekleştirilen 14. Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası sona erdi.
Pegasus Hava Yolları - 07.12.2017
Antalya'da Golf Turnuvası
Golf Mad tarafından düzenlenen ve Pegasus Hava Yolları sponsorluğunda gerçekleştirilen 14. Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası Antalya'da başladı.
Pegasus Hava Yolları - 07.12.2017
Pegasus Plus Üyelerine Yüzde 30 İndirim
Pegasus Hava Yolları, her ayın başında düzenlediği geleneksel "Uç Uç Günleri" kampanyası kapsamında aralık ayında seçili dış hatlara yüzde 30 indirimli uçuruyor.
Pegasus Hava Yolları - 06.12.2017
Pegasus'tan Anadolu'ya 3 Yeni Hat
Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen'den Bingöl ve Uşak'a, İzmir'den ise Ağrı'ya uçmaya başlayacak.
Pegasus Hava Yolları - 14.11.2017
Pegasus'tan Ukrayna Açıklaması
Pegasus Hava Yolları, Ukrayna'da bir iştirak kurmak için görüşmeler yaptığına dair çıkan haberlere ilişkin, "Şirketimiz, uzun vadeli büyüme stratejileri doğrultusunda, iş modelini Türkiye dışına da taşımak ve büyütmek amacıyla, sektöründeki çeşitli fırsatları sürekli olarak değerlendirmektedir.
Pegasus Hava Yolları - 10.11.2017
Pegasus 9 Ayda 492,2 Milyon Lira Kar Elde Etti
Pegasus Hava Yolları, bu yılın ilk 9 ayında 492 milyon 162 bin 67 TL dönem karı elde etti.
Pegasus Hava Yolları - 09.11.2017
Pegasus'a 3 Felis Ödülü
Pegasus Hava Yolları, MediaCat Felis Ödülleri'nde bu yıl 3 ödül kazandı.
Pegasus Hava Yolları - 31.10.2017
Pegasus Uçağı, Odessa'ya Zorunlu İniş Yaptı
Pegasus Hava Yolları'nın Moskova-İstanbul seferini yapan tarifeli uçağı, bir yolcunun sorun çıkarması nedeniyle Ukrayna'nın Odessa şehrine zorunlu iniş yaptı.
Pegasus Hava Yolları - 24.10.2017
Uluslararası 21. Türkiye İç Denetim Kongresi
Ateş, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bunun 4 tane kuralı var. Nedir; biz saydam, hesap verebilir, sorumlu ve adil olacağız. Ben üçüncüsüne biraz vurgu yapmak istiyorum. Daha ziyade denetimi ilgilendiren bir husus olduğu için... Ben bir bankada çalışıyorum, saydamım, hesap da veriyorum, maaşımı da alıyorum. Daha ne? Hayır yetmez. Yanında çalışan hırsızlık veya uygun olmayan bir davranışta bulunuyorsa ben sorumlu olacağım. O davranışın üzerine gideceğim ki o delik büyümesin." "İç denetim şirkete değer katıyor" Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane de havacılık sektörünün denetimle birlikte varolup yaşadığını, denetimin havacılığın ayrılmaz bir parçası olduğunu vurgulayarak, denetimle danışmanlığın birbirine karıştırılmaması gerektiğini, daha önce "teftiş" olarak belirtilen sürecin şimdi "denetim" olarak adlandırıldığını söyledi.
Pegasus Hava Yolları - 23.10.2017
Pegasus, 2018'de 30 Milyon Yolcu Uçurmayı Hedefliyor
Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane, bu yıl taşıdıkları yolcu sayısının 27 milyona gelmesini öngördüklerini belirterek, "2018 yılında 30 milyon yolcu taşımayı hedefliyoruz.
Pegasus Hava Yolları - 23.10.2017
Gündem / 23 Ekim 2017
(Eskişehir/19.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan: "Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Projesi'nde ilk resmi tren seferi 30 Ekim'de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Gürcistan Başbakanı Giorgi Kvirikaşvili'nin katılımıyla Bakü'den başlatılacak" "Kars'ın kurtuluş günü olan 30 Ekim'de tren kente varmış olacak. Gerçekten bir tarih yazılmış, Demir İpek Yolu kesintisiz şekilde tekrar canlanmış olacak" "Avrupa ve Kafkaslar arasında kesintisiz demiryolu ulaşımı sağlayacak projeyle uluslararası taşıma potansiyeli yıllık 50 milyon tona ulaşacak. Hat işletmeye alındığında 1 milyon yolcu ve 6,5 milyon ton yük taşıma kapasitesine sahip olacak" (Arife Yıldız Ünal/Ankara) 2- FETÖ'cü subaylar "şifreli oyun"la eğitilmiş İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede ifadesine yer verilen örgütün havacı subaylarından sorumlu abisi, örgüt elebaşı Gülen'in kitap ve örgüt propagandası yapılan yayınların özel olarak geliştirilmiş "Bounce" adlı şifreli oyun üzerinden subaylara okutulduğunu itiraf etti Sanık İ.D.Ç.'nin ifadesinden: "Fetullah Gülen'in kitapları, vaaz CD'leri ve FETÖ'yü anlatan kitapların olduğu, şifrelenmiş DVD'ler, mahrem abi tarafından subaylara dağıtılırdı. Daha sonra bu DVD'lerin yerini ku¨çu¨k hafıza kartları aldı. Subaylar bu hafıza kartlarını bilgisayara taktığında bilgisayarında hiçbir iz bırakmayacağı söylenirdi" "Sistem 'Linux' veri tabanı ile açılıyordu daha sonra menu¨de bulunan 'Bounce' isimli oyun oynanıyordu. Bu oyunda ilk önceleri birinci turda yenip, ikinci turda yenilip çıkan ekrana bir şifre yazıyordu ve daha sonra sistem içerisinde kitaplar göru¨nu¨yordu. Tek bir tuşa basıldığında bu¨tu¨n menu¨ hemen kapanıyordu. Daha sonra bu oyunda direk birinci turda şifre yazılarak çalışacak şekilde revize ettiler" (Ömer Süt / İzmir) 3- Pegasus, 2018'de 30 milyon yolcu uçurmayı hedefliyor Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Mehmet Nane: "Bu yıl taşıdığımız yolcu sayısının 27 milyona gelmesini öngörüyoruz.
Pegasus Hava Yolları - 19.10.2017
2018 Yaz Sezonu Biletleri Özel Fiyatlarla Pegasus Mobil'de
Pegasus Hava Yolları, 2018 yaz sezonunu 49,99 liradan başlayan fiyatlarla mobil kanallarında satışa sundu.
Pegasus Hava Yolları - 13.10.2017
Pegasus'un Bingöl Uçuşları Başlıyor
Pegasus Hava Yolları, yurt içi uçuş ağına Bingöl'ü ekleyerek iç hat sayısını 37'ye yükseltti.
Pegasus Hava Yolları - 11.10.2017
Pegasus Seçili Avrupa Hatlarına 39,99 Dolardan Başlayan Fiyatlarla Uçuruyor
Pegasus Hava Yolları, seçili Avrupa hatlarını kapsayan özel bir kampanya başlattı.
Pegasus Hava Yolları - 27.09.2017
Pegasus'tan Süleymaniye ve Erbil Uçuşlarına İlişkin Açıklama
Pegasus Hava Yolları, Süleymaniye ve Erbil uçuşlarıyla ilgili Türk Sivil Havacılık ve ilgili otoriteler ile görüşmelerinin devam ettiğini duyurdu.
Pegasus Hava Yolları - 25.09.2017
Pegasus'tan Ankara Merkezli 2 Yeni Uçuş Noktası
Pegasus Hava Yolları, Ankara'dan Şanlıurfa ve Elazığ'a karşılıklı sefer başlatacak.
Pegasus Hava Yolları - 18.09.2017
Pegasus'tan Yurt Dışı Uçuşlara Yüzde 40 İndirim
Pegasus Hava Yolları'nın başlattığı yeni kampanya kapsamında yurt dışı biletleri bugün ve yarın www.flypgs.com ve mobil kanallardan yüzde 40 indirimli alınabilecek.
Pegasus Hava Yolları - 17.09.2017
Pegasus Golf Challenge Turnuvası Kemer Country Club'ta Gerçekleşti
PEGASUS Hava Yolları'nın 2009 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Pegasus Golf Challenge Turnuvası, 16-17 Eylül tarihlerinde Kemer Country Club'ta gerçekleştirildi.
Pegasus Hava Yolları - 17.09.2017
Pegasus Golf Challenge Turnuvası Kemer Country Club'ta Gerçekleşti
Pegasus Golf Challenge Turnuvası Kemer Country Club'ta gerçekleştiBetül KARABACAK/Oral OKAYBEN-İSTANBUL(DHA) - PEGASUS Hava Yolları'nın 2009 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Pegasus Golf Challenge Turnuvası, 16-17 Eylül tarihlerinde...
Pegasus Hava Yolları - 08.09.2017
Pegasus Kurban Bayramında Tercih Edilen Destinasyonları Açıkladı
Pegasus Hava Yolları'nca, Kurban Bayramı tatilinde yolculuk için yurt içinde Antalya, İzmir, Bodrum, Adana ve Trabzon'un, yurt dışında Avrupa ülkeleri ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin tercih edildiği bildirildi.
Pegasus Hava Yolları - 11.08.2017
Pegasus Hava Yolları Kidzmondo'da
Pegasus Hava Yolları, Trump Alışveriş Merkezinde yer alan, mimarisiyle gerçek dünyanın küçültülmüş halini yansıtan çocukların eğlence&öğrence şehri KidzMondo'da yerini aldı.
Pegasus Hava Yolları - 11.08.2017
Dha İstanbul Bülteni - 1
Görüntü Dökümü: --------------------- -Karakol -Şüphelinin getirilmesi -Mağdurlar ile röportajlar -Polis aracı Genel ve detay   11.08.2017 - 07.35 - Haber Kodu : 170811012 ============================= 3- PİSTTEKİ ÇUKUR NEDENİYLE UÇAKLAR İNİŞ VE KALKIŞ YAPAMADI   Haber: Hüseyin ASLIYÜCE / İSTANBUL DHA İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı pistinde oluşan çukur nedeniyle 12 dakika uçaklar iniş ve kalkış yapamadı. Pistteki çukur nedeniyle Pegasus Hava Yolları'nın Trabzon ve KKTC'den gelen iki uçağı Bursa Yenişehir Havalimanı'na yönlendirildi.
Pegasus Hava Yolları - 28.07.2017
Üç Havalimanından İngiltere'ye Uçuşlarda Laptop Yasağı Kaldırıldı
İngiliz hükümeti, Türk Hava Yolları (THY) yolcuları için Atatürk ve Sabiha Gökçen'den, Pegasus Hava Yolları yolcuları için de İzmir ve Sabiha Gökçen havalimanlarından bu ülkeye uçuşlardaki elektronik cihaz taşımaya dönük kısıtlamaları kaldırdı.
Pegasus Hava Yolları - 12.07.2017
Pegasus'tan 4 Yeni Hat
Pegasus Hava Yolları, İzmir'den Batman'a, İstanbul Sabiha Gökçen'den Sinop'a, Ankara'dan ise Tekirdağ ve Adıyaman'a uçmaya başlayacak.
Pegasus Hava Yolları - 12.07.2017
Pegasus'tan 4 Yeni Hat!
Pegasus Hava Yolları; İzmir'den Batman'a, İstanbul Sabiha Gökçen'den Sinop'a, Ankara'dan ise Tekirdağ ve Adıyaman'a uçmaya başlayacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pegasus Hava Yolları Haberleri | Pegasus Hava Yolları Haber - Haberler - Sayfa 9 - Pegasus Hava Yolları haberleri, son dakika pegasus hava yolları haber ve gelişmeleri burada. Facianın Boyutu Sabah Ortaya Çıktı! Trabzon'da 162 Yolcusu ile Pistten Çıkan Uçak, Denize Düşmekten Son And
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 23:43:34. #1.14#
title