Pegasus Golf Challenge Turnuvası Kazananları Belli Oldu
Haberler » Güncel » Pegasus Golf Challenge Turnuvası Kazananları Belli Oldu - Haber

Pegasus Golf Challenge Turnuvası Kazananları Belli Oldu

2009 yılından bu yana düzenlenen Pegasus Golf Challenge, bu yıl da 7.defa 3-4 Ekim tarihlerinde İstanbul Kemer Country Club'ta gerçekleştirildi.

Pegasus Golf Challenge Turnuvası Kazananları Belli Oldu

3 Ekim Cumartesi başlayan turnuva, 4 Ekim Pazar günü saat 17:30'da düzenlenen ödül töreniyle son buldu.


Pegasus Hava Yolları'nın 2009 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl yedincisi gerçekleştirilen Pegasus Golf Challenge sona erdi. İki gün süresince keyifli anların yaşandığı turnuvaya golf sporunun ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.


Pegasus Golf Challenge Turnuvası'na 27'si yabancı toplam 204 kişi katılım gösterdi. Turnuvanın ardından düzenlenen ödül töreninde A, B ve C kategorilerinde ilk üçe giren oyuncular ile 'gross', 'en uzun' ve 'bayrağa en yakın vuruşu gerçekleştiren' kadın ve erkek oyunculara kupaları verildi.


Yedincisi gerçekleştirilen Pegasus Golf Challenge Turnuvası'nda Erkekler A, B ve C kategorilerinde dereceye giren isimler ödüllerini, Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Kamışlı'dan, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Kamışlı'dan ve Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk'ten aldılar. Kadınlar A ve B kategorilerinde dereceye giren isimlere ise ödüllerini Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Kamışlı ve Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü takdim etti. Nearest to Pin ve Longest Drive özel ödüllerini Golf Kulübü Kaptanı Erdem Kıramer verirken, Gross Ödülü'nün sahibi ise ödülünü Güliz Öztürk'ün elinden aldı.


Turnuvada dereceye girmeye hak kazanan oyunculara ayrıca Pegasus Hava Yolları'ndan yurt içi ve yurt dışı gidiş-dönüş uçak biletleri hediye edildi.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler