Pazaryeri Haberleri

Pazaryeri haber, Pazaryeri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pazaryeri - 24.8.2020
Büyükşehir zabıtadan 4 ilçeye ziyaret
Ziyaretlerde Salihli ilçesinde izinsiz kazı yaptığı tespit edilen firmayla ilgili işlem başlatılırken, Alaşehir Hal Denetim ekiplerinin çalışmaları takip edildi ve Sarıgöl Haşim Dirik Kapalı Pazaryeri'nde maske ve sosyal mesafe denetimi yapıldı.
Pazaryeri - 22.8.2020
MHP Pazaryeri İlçe Kongresi
MHP Pazaryeri İlçe Başkanlığı görevine Haluk Filizli getirildi.
Pazaryeri - 22.8.2020
Son dakika haberleri | Pazaryeri'nde hayvan otlatırken fenalaşan çoban hayatını kaybetti
Son dakika haberi: Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde hayvan otlatmak için araziye çıkan çoban ölü bulundu.
Pazaryeri - 19.8.2020
Denizli'de sokak düğünleri yasaklandı, 65 yaş ve üzerine sıkı tedbirler getirildi
Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, bugün Vali Vekili Mehmet Okur'un başkanlığında olağanüstü toplantı yaptı. Toplantıda, Denizli'de son zamanlardaki koronavirüs vakalarının özellikle düğünlerde kurallara riayet edilmemesinden dolayı kaynaklandığı belirtilip, yeni tedbirler alındı. Meclisin aldığı kararlar kapsamında, sokak düğünleri ile nişan organizasyonları yasaklandı. Meclis, ayrıca; okul bahçesi, pazaryeri gibi yerlerde düğün yapılmasına izin verilmemesi, sadece düğün salonu olmayan ilçelerde ilgili kaymakamlıklarca belirlenmiş tek bir alanın düğün alanı olarak kullanılabilmesine, düğünlerde, yemek ikramının yapılmamasına ve gelin ile damat dışında davetlilerin oynamasının yasaklanmasına da karar verdi.
Pazaryeri - 19.8.2020
Tekirdağ'da 65 yaş üstüne kısıtlama
Valilik açıklamasında, "Ancak gelinen noktada evde izolasyona tabi tutulan Covid-19 tanılı ya da temaslısı bazı vatandaşlarımızın, acil işlerini gerekçe göstermek suretiyle evde izolasyon yükümlülüklerini ihlal ettikleri, sosyal hayata katılmak suretiyle halk sağlığını ciddi anlamda riske attıkları, yine vatandaşlarımızın düğün, nişan, cenaze vb. sosyal faaliyetlerde ve toplu ulaşım araçlarında kalabalık olarak bir araya gelmek suretiyle hastalığın yayılımını artırdıkları, bu durumun özellikle 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın sağlığı açısından ciddi şekilde tehlike oluşturduğu değerlendirilmiştir. Gelinen bu aşamada; salgınla mücadelede alınan tedbirlerin sahada etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak amacıyla kurulan Salgın Denetim Merkezleri bünyesinde 'Mahalle Denetim Ekiplerinin' yaygın ve etkin şekilde mahalle bazlı izleme ve takip çalışmalarını yürütmesi, 'Hayat Eve Sığar'(HES) uygulamasının tüm kamu kurumlarında randevu talepleri öncesi ve kamu kurumlarına girişlerde kullanılması, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın düğün, cenaze, taziye, pazaryeri, AVM, her türlü sosyal faaliyetler vb.
Pazaryeri - 19.8.2020
Tekirdağ'da yeni koronavirüs tedbirleri
Tekirdağ İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Vali Aziz Yıldırım başkanlığında toplanarak, koronavirüsle mücadelede alınan yeni kararları belirledi. Valilikten yapılan açıklamada, Tekirdağ'da hasta ve temaslı kişi sayısı, ağır hasta, yatan hasta sayıları ve 65 yaş ve üzeri hastaların bu kategorilerdeki oranının dikkate alınarak, 65 yaş ve üzeri vatandaşların her gün 10.00-20.00 saatleri arasında sosyal mesafe kuralına riayet etmek ve maske takmak kaydıyla dışarı çıkabileceklerine müsaade edildiği hatırlatılarak, şöyle denildi: "Ancak gelinen noktada evde izolasyona tabi tutulan Covid-19 tanılı ya da temaslısı bazı vatandaşlarımızın, acil işlerini gerekçe göstermek suretiyle evde izolasyon yükümlülüklerini ihlal ettikleri, sosyal hayata katılmak suretiyle halk sağlığını ciddi anlamda riske attıkları, yine vatandaşlarımızın düğün, nişan, cenaze vb. sosyal faaliyetlerde ve toplu ulaşım araçlarında kalabalık olarak bir araya gelmek suretiyle hastalığın yayılımını artırdıkları, bu durumun özellikle 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın sağlığı açısından ciddi şekilde tehlike oluşturduğu değerlendirilmiştir. Gelinen bu aşamada; salgınla mücadelede alınan tedbirlerin sahada etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak amacıyla kurulan Salgın Denetim Merkezleri bünyesinde 'Mahalle Denetim Ekiplerinin' yaygın ve etkin şekilde mahalle bazlı izleme ve takip çalışmalarını yürütmesi, 'Hayat Eve Sığar'(HES) uygulamasının tüm kamu kurumlarında randevu talepleri öncesi ve kamu kurumlarına girişlerde kullanılması, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın düğün, cenaze, taziye, pazaryeri, AVM, her türlü sosyal faaliyetler vb.
Pazaryeri - 18.8.2020
Bilecik'te deneme amaçlı yaban mersini üretimi başarılı oldu
Pazaryeri ilçesine bağlı Sarnıç köyünde yaşayan Yılmaz ve yeğeni Özbe, bölgede ilk kez yaban mersini deneme üretimi için çalışma başlattı.
Pazaryeri - 17.8.2020
Ankara'da 65 yaş ve üzerine 'koronavirüs' kısıtlaması
ANKARA'da, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların düğün, cenaze, taziye, pazaryeri, sosyal faaliyetler gibi topluca bulunulan alanlara girmelerine kısıtlama getirildi.
Pazaryeri - 14.8.2020
Şerbetçi otunda hasat zamanı
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde şerbetçi otu yetiştiren çiftçiler hasada başladı.
Pazaryeri - 12.8.2020
Hepsiburada CEO'su Murat Emirdağ: "Pandemiyle 3 yıllık e-ticaret hedefine 3 ayda ulaştık"
Emirdağ, şunları kaydetti: "Hepsiburada e-ticaret platformu, 40'tan fazla kategoride 30 milyondan fazla ürünün yer aldığı, ayda 200 milyon ziyaret alan dev bir ekosistem. Hepsiburada ayrıca Akıllı Operasyon Merkezi, on binlerce markanın, girişimcinin yer aldığı Pazaryeri modeli, kendi operasyonel lojistik yetkinliklerini sunduğu Hepsijet, et süt yumurta gibi tüm taze gıda süpermarket ihtiyaçlarını birkaç saat içinde tüketicinin kapısına getiren Hepsiexpress, dijital ödeme çözümleri sunduğu Hepsipay, e-ihracat programımız HepsiGlobal gibi hizmetler ve iştiraklarle dijital dönüşümün tam merkezinde yer alıyor.
Pazaryeri - 11.8.2020
Bilecik'te Kovid-19 tedbirleri denetimi yapıldı
Pazaryeri, Gölpazarı ve Osmaneli ilçelerinde de kaymakamlıklar tarafından oluşturulan ekipler denetim gerçekleştirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pazaryeri Haber, Pazaryeri Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 3 - Pazaryeri haber sayfamızda Pazaryeri haberleri okuyabilir, Pazaryeri son dakika haberleri ve güncel Pazaryeri gelişmelerini görebilirsiniz. Kadın başkan şerbetçioğlu hasadında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 23:09:54. #1.15#
title