Pazaryeri'nden Kısa Kısa

Pazaryeri'nden Kısa Kısa
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Pazaryeri Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği 2012 yılı 1.olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Pazaryeri Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği 2012 yılı 1.olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Öğretmenevi Toplantı Salonunda, Birlik Başkanı ve Kaymakam Oğuz Alp Çağlar, köy muhtarları ile il genel meclisi üyelerinin katıldığı genel kurulda, 2011 yılı çalışma faaliyet raporu okunarak oylamaya sunuldu.

Yapılan seçimlerde, Alınca Köyü Muhtarı Sezai Güral ile Gümüşdere Köyü Muhtarı Erol Öztürk encümen üyeliğine seçildi.

Çağlar, devletin sosyal hizmet yönünden büyük aşama kaydettiğini ve KÖYDES projesine önem verildiğini belirterek, "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ihtiyaç sahibi vatandaşlar için büyük önem teşkil ediyor. Muhtarlar köylerde devletimizin kolu kanadı durumundadır. Bu önemli hizmet yarışında birliğimizin encümen üyeliğine seçilen muhtarlarımızı tebrik ediyor, görevi sona eren encümen üyelerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Birlikte vatandaşımıza hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

-Belediye Kapalı Saha Bahar futbol turnuvası sona erdi

(Fotoğraflı)

Pazaryeri Belediyesi'nce düzenlenen "Kapalı Salon Bahar Futbol Turnuvası" sona erdi.

11 takım katıldığı ve sporseverlerin izlediği final karşılaşmasında, Şen Ajans Reklam takımı Dünya Köfte takımını 9-6 yenerek birinci oldu. Dünya Köfte takımı ikinci ve Park Kahvesi üçüncü oldu.

Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, centilmenlik içerisinde geçen turnuvada, birlik, beraberlik ve dostluğun kazandığını söyledi.

- BİLECİK

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title