Pazarspor Haberleri

Pazarspor haber, Pazarspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pazarspor - 10.7.2019
TFF 3. Lig'de gruplar belirlendi
TFF 3. Lig'de 2019-2020 sezonunda takımların mücadele edeceği gruplar belli oldu.
Pazarspor - 8.7.2019
Buca'da Aktaş'tan 'Tire' açıklaması
Tire 1922'nin ilçede amatör liglerde takım kurarak yola devam edip etmeyeceğini bilmediğini söyleyen Aktaş, "Bizim Buca'da 118 dönüm araziye kurulu tesislerimiz var. Değil 2 takım, 5 takım bile tesislerde çalışabilir. Hem Buca FK 3'üncü Lig'de hem Bucaspor Bölgesel Amatör'de yoluna devam edecek. Tek sezon sonra marka tescili yapıp Buca FK'nın adını Bucaspor yaparak kulüpleri birleştirmeyi planlıyorum. Buca FK olarak çok iddialı bir kadro kurup şampiyonluğu hedefliyoruz. Şampiyon olursak Bucaspor 1 sezon sonra direkt 2'nci Lig'den profesyonel kategoriye dönecek" dedi. Teknik direktör Fethi Çokkeser'le anlaşıp Tire'den Gökhan Erdöl, Berke Bıyık, Menemenspor'dan Mustafa Şen, Karagümrük'ten Benjamin Fuchs, Hekimoğlu Trabzon'dan Cafercan Aksu, Pazarspor'dan Ceyhun Demircan, Göztepe'den İsmail Köse ile Uşakspor'dan Tayfur Emre'yle anlaşan Buca FK, antrenmanlara haftaya başlayacak.
Pazarspor - 26.6.2019
Nevşehir Belediyespor'a yeni teknik direktör
Futbolculuk kariyerini 1999 yılında Kumluca Belediyespor'da noktalayan Aytekin, 2005 yılında Adana Demirspor'da alt yapı antrenörü olarak görev aldı. Aynı kulüpte daha sonra antrenör olarak çalışan Aytekin, Şanlıurfaspor, Pazarspor, Bugsaş Spor, Kasımpaşa, Erzin Belediye ve Tarsus İdman Yurdu takımlarında antrenör ve teknik direktör olarak görev yaptı.
Pazarspor - 10.5.2019
Kızılcabölükspor-Esenler Erokspor: 1-3
STAT: Kızılcabölük Semt Sahası HAKEMLER: Burak Pakkan (xx), Aykut Küçük (xx), Serdar Osman Akarsu (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: İsmail (x) - Emre (xx), Kadir (x), İlyas (x), Serkan (xx), Ersin (x) (Dk. 80 Ümit x), Taygun (xx), Gökhan (xx), Ali Helvacı (x) (Dk. 73 Ramazan x), Mustafa (xx), Samet (x) ESENLER EROKSPOR: Mehmet (xx) - Muharrem (xxx), Sinan (xx), Efe Can (xXx), Berat (x) (Dk. 61 Halil xxxx), Alper (xx), Şahin (xx) (Dk. 79 Eray xX), Erhan (xxX), Sefa (xxx) (Dk. 90+2 Mustafa Emin), Rahmi (xxx), Melih (xx) GOLLER: Dk. 38 Gökhan (Kızılcabölükspor) Dk. 53 Muharrem, Dk. 68 ve Dk. 90+2 Halil  (Esenler Erokspor) SARI KARTLAR: İsmail, İlyas (Kızılcabölükspor) Sefa, Mehmet (Esenler Erokspor) TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'taki Play-Off mücadelesinde Kızılcabölükspor, evinde öne geçtiği maçta Esenler Erokspor'a 3-1 mağlup olarak final şansını zora soktu. Normal sezonun son haftasında aldığı Pazarspor mağlubiyetiyle ligi 55 puanla beşinci sırada tamamlayıp Play-Off yarı finalinde 62 puanla ikinci sırayı elde eden Erokspor'la eşleşen Denizli temsilcisi, rakibini Kızılcabölük Semt Sahası'nda ağırladı.
Pazarspor - 28.4.2019
Futbol: Tff 3. Lig
Ligde 3 grupta yapılan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Gebzespor-Ergene Velimeşespor: 2-1 Silivrispor-Erbaaspor: 2-1 Karbel Karaköprü Belediyespor-Şile Yıldızspor: 1-0 Nevşehir Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon: 0-1 Tire 1922-Batman Petrolspor: 6-2 Kozan Belediyespor-Yomraspor: 3-1 Artvin Hopaspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-3 Nazilli Belediyespor-Erzin Belediyespor: 2-2 2. Grup Kemerspor 2003-Adıyaman 1954: 2-1 Kırşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor: 3-1 Osmaniyespor-Düzcespor: 5-2 Kızılcabölükspor-Ofspor: 2-1 Van Büyükşehir Belediyespor-Elaziz Belediyespor: 3-2 Karşıyaka-Sultanbeyli Belediyespor: 2-0 Alibeyköyspor-Yeni Orduspor: 0-1 Esenler Erokspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor: 3-0 Altındağ Belediyespor-Pazarspor: 4-1 3.
Pazarspor - 28.4.2019
Karşıyaka - Sultanbeyli Belediyespor: 2-0
STAT: Atatürk HAKEMLER: Tarık Güldal (xx), Ömer Yüzer (xx), Selçuk Kaplan (xx) KARŞIYAKA: Erdoğan (xxx) - Anıl (xx), Fatih (xxx), Metin (xxx), Onur (xx), Mustafa Aşan (xxxx) (Dk. 90 Cihan), Görkem (x), Doğukan (xxx) (Dk. 78 Mustafa Değirmenci xx), Harun (xxx) (Dk. 82 İlyas), Özgür (xxx), Hakan (xx) SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR: Osman (x) - Emre (xx), Hakan (x), Yasin (x) (Dk. 79 Muhammet Enes x), Celal (xx), Dursun (xx), Ramazan (x) (Dk. 40 Tolgahan xx), Bülent (xx), Uğur Adem (xx), Fatih (xx), Mehmet (x) (Dk. 46 İlker xx) GOLLER: Dk. 22 Doğukan, Dk. 80 Özgür (Karşıyaka) KIRMIZI KART: Dk. 69 Görkem (Karşıyaka) SARI KARTLAR: Metin, Görkem (Karşıyaka) - Uğur Adem, Celal, Emre (Sultanbeyli Bld) TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta Karşıyaka, üst üste dördüncü galibiyetini evinde binlerce taraftarının önünde Sultanbeyli Belediyespor'u 2-0 yenerek aldı, son haftaya Play-Off barajında girdi. Atatürk Stadı'ndaki karşılaşmayı 5 bin 819'u biletli 8 bin civarında taraftar izledi. Yeşil kırmızılılar, 22'nci dakikada Doğukan ve 80'inci dakikada Özgür'ün golleriyle 3 puana ulaştı. Karşıyaka, bu skorla normal sezonun son haftasına 52 puanla, Pazarspor'u 4-1 yenen 51 puanlı Altındağ Belediyespor'un 1 puan önünde girdi.
Pazarspor - 21.4.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edildi.
Pazarspor - 14.4.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 31. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Pazarspor - 14.4.2019
Karşıyaka'nın 3 Finali Kaldı
Türkiye'de transfer yasağıyla sahaya altyapıdan oyuncularla çıkmak zorunda kalan birçok takım uçuruma yuvarlanırken kendi gençleriyle bu sezon inanılmaz bir mücadele ortaya koyan Karşıyaka'nın TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta Play-Off oynamak için önünde yalnız 3 maç kaldı. Grupta 5 maçlık serinin ardından üst üste Pazarspor ve küme düşen Bergama Belediyespor'a yenildikten sonra yeniden silkinen Karşıyaka'nın altyapı patentli kadrosu, Çatalcaspor galibiyetini evinde taraftarından yoksun çıktığı karşılaşmada Yeni Orduspor'u tek golle yenerek taçlandırdı.
Pazarspor - 7.4.2019
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
Gruplarda 30. haftanın ardından oluşan puan durumları şöyle: 1. Grup Takımlar O G B M A Y AV P ------------------------------ --- --- --- --- --- --- --- --- 1. HEKİMOĞLU TRABZON 28 15 12 1 40 15 25 57 2. NAZİLLİ BELEDİYESPOR 28 15 12 1 45 23 22 57 3. NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 28 14 8 6 45 26 19 50 4. TİRE 1922 28 13 11 4 37 23 14 50 5. ERGENE VELİMEŞESPOR 29 13 10 6 41 29 12 49 6. YOMRASPOR 28 10 9 9 36 33 3 39 7. ŞİLE YILDIZSPOR 28 11 5 12 44 39 5 38 8. KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 28 10 6 12 39 42 -3 36 9. ERBAASPOR 28 8 11 9 31 31 0 35 10. BATMAN PETROLSPOR 28 9 8 11 29 33 -4 35 11. KOZAN BELEDİYESPOR 28 8 10 10 24 27 -3 34 12. ERZİN BELEDİYESPOR 29 6 15 8 36 37 -1 33 13. ARTVİN HOPASPOR 28 7 12 9 24 25 -1 33 14. GEBZESPOR 29 6 12 11 28 36 -8 30 15. SİLİVRİSPOR 28 7 8 13 24 28 -4 29 16. BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 28 7 6 15 27 43 -16 27 17. KÖRFEZSPOR 29 1 5 23 14 74 -60 8 - 2. Grup Takımlar O G B M A Y AV P --------------------------------- --- --- --- --- --- --- --- --- 1. KIRŞEHİR BELEDİYESPOR 30 16 8 6 47 30 17 56 2. ESENLER EROKSPOR 30 13 13 4 47 27 20 52 3. VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 30 12 12 6 46 25 21 48 4. ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 30 12 11 7 34 24 10 47 5. KIZILCABÖLÜKSPOR 30 12 10 8 53 34 19 46 6. HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 30 12 8 10 32 37 -5 44 7. KARŞIYAKA 30 11 10 9 31 32 -1 43 8. YENİ ORDUSPOR 30 12 6 12 47 34 13 42 9. SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 30 11 9 10 29 30 -1 42 10. PAZARSPOR 30 11 9 10 32 34 -2 42 11.
Pazarspor - 3.4.2019
Futbol: Tff 3. Lig
PAZARSPOR 29 10 9 10 29 33 -4 39 13.
Pazarspor - 3.4.2019
Futbol: Tff 3. Lig
Gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Artvin Hopaspor-Şile Yıldızspor: 2-1 Körfezspor-Batman Petrolspor: 0-2 Erzin Belediyespor-Yomraspor: 3-0 Karbel Karaköprü Belediyespor-Silivrispor: 0-4 Nevşehir Belediyespor-Gebzespor: 1-1 Nazilli Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon: 1-1 Tire 1922-Ergene Velimeşespor: 3-0 Kozan Belediyespor-Erbaaspor: 1-2 2. Grup Elaziz Belediyespor-Yeni Orduspor: 2-1 Esenler Erokspor-Osmaniyespor: 1-1 Alibeyköyspor-Ofspor: 1-1 Kırşehir Belediyespor-Kızılcabölükspor: 1-0 Düzcespor-Altındağ Belediyespor: 1-0 Sultanbeyli Belediyespor-Adıyaman 1954: 0-0 Van Büyükşehir Belediyespor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor: 4-1 Kemerspor 2003-Pazarspor: 2-0 3.
Pazarspor - 30.3.2019
Karşıyaka'da Hakan Rekora Doğru
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta 40 puanla Play-Off yarışını sürdüren Karşıyaka'da takımın en skorer ismi Hakan Kuş,  2 gol daha atması halinde kariyer rekorunu kıracak. Yeşil-kırmızılı takımda 2012 yılında profesyonel olan 25 yaşındaki futbolcu, kariyerinde daha önce yine 3'üncü Lig'de kiralık gittiği Arsinspor'da 2015-16 sezonunda 9 gol attı. Hakan, yine Karşıyaka'dan kiralık olarak forma giydiği Balçova Yaşamspor'da 2013-14 sezonunda 8 kez ağları sarstı.  Bu sezon da Pazarspor'la oynanan son maçta tabelayı değiştirerek 8 gole ulaşan genç futbolcu, kalan 6 karşılaşmada 2 gol daha bulduğu takdirde kariyerinin en skorer sezonunu geçirecek.
Pazarspor - 29.3.2019
Karşıyaka Yeni Seri Peşinde
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta 5 maçlık gol yemeden yenilmezlik ünvanını Pazarspor deplasmanında kaybeden Karşıyaka, kalan 6 haftada yeni seri yakalayıp Play-Off'a adını yazdırmak istiyor.
Pazarspor - 22.3.2019
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 15.00 Etimesgut Belediyespor-Tokatspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 24 Mart Pazar: 14.30 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (Şanlıurfa GAP) 14.30 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 BAK Spor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM) 15.00 Pendikspor-Fatih Karagümrük (Pendik) 15.00 Bandırmaspor Baltok-Konya Anadolu Selçukspor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Kırklarelispor-Tuzlaspor (Kırklareli Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 15.00 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler (Esenler) 15.00 Ankara Demirspor-Sakaryaspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Bayrampaşa-Keçiörengücü (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Gümüşhanespor (Sancaktepe 15 Temmuz) 24 Mart Pazar: 15.00 İnegölspor-Manisaspor (İnegöl İlçe) 15.00 Yılport Samsunspor-Niğde Anadolu (Samsun Yeni 19 Mayıs) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Hacettepe (Bodrum İlçe) 15.00 Kastamonuspor 1966-Sarıyer (Gazi) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Körfezspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Yomraspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Yomra İlçe) 24 Mart Pazar: 14.30 Batman Petrolspor-Erzin Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.00 Şile Yıldızspor-Nazilli Belediyespor (Şile) 15.00 Erbaaspor-Artvin Hopaspor (Erbaa İlçe) 15.00 Ergene Velimeşespor-Kozan Belediyespor (Ergene Velimeşe) 15.00 Gebzespor-Tire 1922 (Gebze Alaettin Kurt) 15.00 Silivrispor-Nevşehir Belediyespor (Silivri) 2. Grup Yarın: 14.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Elaziz Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 24 Mart Pazar: 14.30 Yeni Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 14.30 Osmaniyespor-Alibeyköyspor (Osmaniye 7 Ocak) 14.30 Adıyaman 1954-Düzcespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Ofspor-Kemerspor 2003 (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 14.30 Pazarspor-Karşıyaka (Pazar İlçe) 15.
Pazarspor - 21.3.2019
Karşıyaka'ya Tam Kadro Morali
TFF 3. Lig 2. Grup'ta son 5 maçta gol yemeden namağlup 13 puan toplayıp Play-Off yarışına ortak olan Karşıyaka, kendisi gibi son haftaların formda takımı Pazarspor'la oynayacağı deplasman maçına tam kadro hazırlanmanın sevincini yaşıyor.
Pazarspor - 17.3.2019
Tff 3. Lig: Van Büyükşehir Belediyespor: 0 - Pazarspor: 1
TFF. 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Van Büyükşehir Belediyespor, evinde konuk ettiği Pazarspora 1-0 mağlup oldu.
Pazarspor - 17.3.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 27. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Pazarspor - 10.3.2019
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 26. hafta maçları sona erdi.
Pazarspor - 6.3.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 25. hafta maçları sona erdi.
Pazarspor - 1.3.2019
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.30 Antalyaspor-MKE Ankaragücü (Antalya) Yarın: 16.00 Bursaspor-Demir Grup Sivasspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker) 3 Mart Pazar: 13.30 Atiker Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye) 16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir (Yeni Malatya) 19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray (Erzurum Kazım Karabekir) 4 Mart Pazartesi: 20.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 20.00 Akhisarspor-Aytemiz Alanyaspor (Spor Toto Akhisar) Spor Toto 1. Lig Bugün: 19.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) Yarın: 13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Abalı Denizlispor (Şanlıurfa GAP) 16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Yeni Eskişehir) 16.00 Osmanlıspor-Gazişehir Gaziantep (Osmanlı) 3 Mart Pazar: 13.30 Altınordu-Hatayspor (Bornova) 13.30 Ümraniyespor-Kardemir Karabükspor (Ümraniye Belediyesi) 16.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 19.00 Afjet Afyonspor-Gençlerbirliği (Zafer) 4 Mart Pazartesi: 19.00 Altay-Balıkesirspor Baltok (İzmir Atatürk) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 14.00 Kahramanmaraşspor-Menemen Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 14.00 Sivas Belediyespor-Tokatspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.30 Pendikspor-Tarsus İdmanyurdu (Pendik) 14.30 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Karaelmas Kemal Köksal) 14.30 Etimesgut Belediyespor-Şanlıurfaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.30 Fethiyespor-Tuzlaspor (Fethiye İlçe) 14.30 Kırklarelispor-Fatih Karagümrük (Kırklareli Atatürk) 14.30 BAK Spor-Konya Anadolu Selçukspor (Ankara OSTİM) 14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bandırmaspor Baltok (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Beyaz Grup Bugün: 14.30 Eyüpspor-Hacettepe (Esenler) Yarın: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sakaryaspor (Diyarbakır) 14.00 Gümüşhanespor-Manisaspor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Sancaktepe Belediyespor-UTAŞ Uşakspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 14.30 Kastamonuspor 1966-Niğde Anadolu (Gazi) 14.30 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor) 14.30 İnegölspor-Keçiörengücü (İnegöl İlçe) 14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bayrampaşa (Bodrum İlçe) TFF 3. Lig 1. Grup Bugün: 15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Artvin Hopaspor (Faruk Çelik) Yarın: 14.30 Şile Yıldızspor-Yomraspor (Şile) 14.30 Erbaaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Erbaa İlçe) 14.30 Ergene Velimeşespor-Erzin Belediyespor (Ergene Velimeşe) 14.30 Gebzespor-Körfezspor (Gebze Alaettin Kurt) 14.30 Silivrispor-Nazilli Belediyespor (Silivri) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Kozan Belediyespor (Nevşehir Gazi) 3 Mart Pazar: 13.30 Hekimoğlu Trabzon-Batman Petrolspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 2. Grup Bugün: 15.00 Ofspor-Sultanbeyli Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) Yarın: 14.00 Osmaniyespor-Elaziz Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak) 14.30 Bergama Belediyespor-Yeni Orduspor (Bergama 14 Eylül) 14.30 Kırşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Kırşehir Ahi) 14.30 Altındağ Belediyespor-Karşıyaka (Ankara Aktepe) 14.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Düzcespor (Ziya Altınoğlu) 14.30 Kızılcabölükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.30 Esenler Erokspor-Alibeyköyspor (Esenler) 3 Mart Pazar: 14.00 Pazarspor-Adıyaman 1954 (Pazar İlçe) 3.
Pazarspor - 24.2.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 23. hafta, 1 maç dışında sona erdi.
Pazarspor - 17.2.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 22. hafta maçları sona erdi.
Pazarspor - 10.2.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 21. hafta sona erdi.
Pazarspor - 10.2.2019
Bergama Belediyespor-Pazarspor: 0-2
STAT: 14 EylülHAKEMLER: Volkan Okur (xx), Ferhat Dalgıç (xx), Mehmet Kirişçioğlu (xx)BERGAMA BELEDİYESPOR: Ferdi (x) - Samed (xx), Hakan (x) (Dk. 67 Furkan x), Muhammed Şamil (x) (Dk. 46 Melik x), Yavuz (xx), Uğur (x), Tuncer (xx), Serhat (xx), Ozan Murat (x) (Dk.
Pazarspor - 8.2.2019
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.30 İstikbal Mobilya Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) Yarın: 16.00 Medipol Başakşehir-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 16.00 Çaykur Rizespor-Antalyaspor (Çaykur Didi) 19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Park) 10 Şubat Pazar: 13.30 Atiker Konyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Konya Büyükşehir Belediye) 16.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Bornova) 19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom) 11 Şubat Pazartesi: 20.00 MKE Ankaragücü-Kasımpaşa (Eryaman) 20.00 Demir Grup Sivasspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Eryaman) 10 Şubat Pazar: 13.30 Balıkesirspor Baltok-Tetiş Yapı Elazığspor (Balıkesir Atatürk) 13.30 Boluspor-Afjet Afyonspor (Bolu Atatürk) 16.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk) 11 Şubat Pazartesi: 19.00 Gazişehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep) 19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Pendikspor-BAK Spor (Pendik) 10 Şubat Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP) 13.30 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor (Atatürk Olimpiyat) 13.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Tarsus İdmanyurdu-Menemen Belediyespor (Tarsus İlçe) 13.30 Bandırmaspor Baltok-Kırklarelispor (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Sivas Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Fethiyespor (Darıca İlçe) 13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Keçiörengücü-Sancaktepe Belediyespor (Ankara Aktepe) 13.30 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş) 10 Şubat Pazar: 13.30 Hacettepe-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara OSTİM) 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gaziantepspor (Bodrum İlçe) 13.30 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.30 UTAŞ Uşakspor-Sakaryaspor (Uşak 1 Eylül) 13.30 Niğde Anadolu-Manisaspor (Niğde 5 Şubat) 13.30 Bayrampaşa-Ankara Demirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.30 Kastamonuspor 1966-İnegölspor (Gazi) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Erbaaspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Şenol Güneş) 10 Şubat Pazar: 13.00 Batman Petrolspor-Ergene Velimeşespor (Batman Yeni Şehir) 13.00 Artvin Hopaspor-Kozan Belediyespor (Hopa İlçe) 13.00 Erzin Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 13.00 Yomraspor-Gebzespor (Yomra İlçe) 13.30 Nazilli Belediyespor-Tire 1922 (Nazilli İlçe) 13.30 Körfezspor-Nevşehir Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 2. Grup Yarın: 13.30 Karşıyaka-Alibeyköyspor (İzmir Atatürk) 13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Ofspor (Ziya Altınoğlu) 10 Şubat Pazar: 13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Esenler Erokspor (Van Atatürk) 13.00 Adıyaman 1954-Kızılcabölükspor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Elaziz Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası) 13.00 Yeni Orduspor-Osmaniyespor (Ordu 19 Eylül) 13.30 Düzcespor-Kemerspor 2003 (Düzce 18 Temmuz) 13.30 Bergama Belediyespor-Pazarspor (Bergama 14 Eylül) 13.
Pazarspor - 3.2.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 20. hafta maçları sona erdi.
Pazarspor - 1.2.2019
Karşıyaka'da Doğukan Yok
TFF 3. Lig 2. Grup'ta pazar günü deplasmanda düşme hattındaki Kemerspor 2003'le karşılaşacak Karşıyaka'da teknik direktör Mesut Toros, forvet Doğukan İnci'yi riske etmeme kararı aldı. Geçen hafta Düzcespor deplasmanında forma giyemeyen genç santrforun hafta içinde takımla antrenmanlara çıktığını ancak arka adalesinde çekme hissettiğini dile getiren teknik patron Mesut Toros, "Doğukan'ı tamamen iyileşmeden riske etmek istemedik. Bu yüzden Antalya'ya götürmedik" dedi.  Doğukan'ın daha önce İzmir'de oynanan Pazarspor maçında 20.
Pazarspor - 27.1.2019
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 19. haftanın ardından oluşan puan durumları şöyle: 1. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1. HEKİMOĞLU TRABZON 18 11 6 1 25 10 15 39 2. NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 18 11 4 3 32 17 15 37 3. TİRE 1922 18 9 7 2 25 16 9 34 4. NAZİLLİ BELEDİYESPOR 17 8 8 1 29 16 13 32 5. ŞİLE YILDIZSPOR 18 8 4 6 31 21 10 28 6. ERGENE VELİMEŞESPOR 18 6 9 3 24 18 6 27 7. YOMRASPOR 18 7 6 5 24 20 4 27 8. KOZAN BELEDİYESPOR 18 6 7 5 17 14 3 25 9. BATMAN PETROLSPOR 18 6 7 5 23 22 1 25 10. KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 18 7 4 7 25 26 -1 25 11. ARTVİN HOPASPOR 18 5 7 6 18 17 1 22 12. GEBZESPOR 18 4 8 6 22 26 -4 20 13. SİLİVRİSPOR 18 5 3 10 14 20 -6 18 14. ERZİN BELEDİYESPOR 18 2 10 6 19 24 -5 16 15. ERBAASPOR 17 2 8 7 11 18 -7 14 16. BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 18 3 4 11 15 31 -16 13 17. KÖRFEZSPOR 18 0 2 16 8 46 -38 2 - 2. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1. KIRŞEHİR BELEDİYESPOR 19 10 6 3 33 20 13 36 2. ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 19 9 6 4 26 18 8 33 3. VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 19 7 9 3 28 18 10 30 4. ESENLER EROKSPOR 19 7 9 3 27 22 5 30 5. HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 19 8 6 5 24 24 0 30 6. KIZILCABÖLÜKSPOR 19 7 7 5 38 25 13 28 7. SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 19 7 7 5 22 20 2 28 8. OSMANİYESPOR 19 7 6 6 21 22 -1 27 9. YENİ ORDUSPOR 19 7 5 7 25 20 5 26 10. DÜZCESPOR 19 7 5 7 21 19 2 26 11. OFSPOR 19 6 6 7 19 19 0 24 12. ELAZİZ BELEDİYESPOR 19 5 9 5 18 23 -5 24 13. ALİBEYKÖYSPOR 19 6 5 8 26 29 -3 23 14. KARŞIYAKA 19 5 8 6 19 23 -4 23 15. ADIYAMAN 1954 19 5 6 8 20 26 -6 21 16. PAZARSPOR 19 3 8 8 16 24 -8 17 17.
Pazarspor - 27.1.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 19. hafta maçları sona erdi.
Pazarspor - 20.1.2019
Tff 3. Lig: Osmaniyespor Fk: 0 - Pazarspor: 0
TFF 3. Lig 2. Grup'ta Osmaniyespor FK, sahasında Pazarspor ile golsüz berabere kaldı.
Pazarspor - 20.1.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 18. hafta maçları sonuçlandı.
Pazarspor - 17.1.2019
Hentbol: Kadınlar Türkiye Kupası
C Grubu'nda Sivas Belediyespor kupadan çekilirken, D Grubu'nda yer alan Pazarspor'un, geçirdiği trafik kazası sonrasında bu sezonla ilgili hakları dondurulmuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pazarspor Haberleri | Pazarspor Haber - Haberler - Sayfa 8 - Pazarspor haberleri, son dakika pazarspor haber ve gelişmeleri burada. Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 09:19:00. #1.14#
title