Pazarlar'da Toplu Bayramlaşma Yapıldı
Haberler » Yerel » Pazarlar'da Toplu Bayramlaşma Yapıldı - Haberler

Pazarlar'da Toplu Bayramlaşma Yapıldı

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde Ramazan bayramının 1.günü Cumhuriyet Meydanı'ndaki belediye çay bahçesinde her bayramda olduğu gibi toplu bayramlaşma yapıldı.

Pazarlar'da Toplu Bayramlaşma Yapıldı

'nın Pazarlar ilçesinde Ramazan bayramının 1. günü Cumhuriyet Meydanı'ndaki belediye çay bahçesinde her bayramda olduğu gibi toplu bayramlaşma yapıldı.

Bayramlaşmaya Pazarlar Kaymakamı İshak Çınar, Pazarlar Belediye Başkanı , Garnizon Komutanı Cengiz Kuzu, Ak Parti Pazarlar İlçe Başkanı , İller Bankası Bursa Bölge Müdürü Mustafa Bayram, Belediye meclis üyeleri, Kütahya Genel Meclis üyeleri, mahalle ile köy muhtarları, diğer il ve ilçelerde görev yapan Pazarlarlılar ve vatandaşlar katıldılar.

Bayramlaşma töreninde Pazarlar Kaymakamı İshak Çınar,"Bayramlar insanlar arasında birlik, beraberliği, sevgi ve saygıyı perçinler. Sevdiklerinizle birlikte, sağlık ve esenlik dolu nice bayramlara geçirmeniz dileğiyle Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, tüm ulusumuza hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Daha sonra Pazarlar Kaymakamı İshak Çınar, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Torun,

Ak Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci, Belediye meclis üyeleri ve Kütahya Genel Meclis üyeleri Garnizon komutanlığındaki bayramlaşma törenine katıldılar Garnizon komutanlığında görev yapan askerlerin bayramlarını kutladılar. - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler