Pazarcı Baba - Oğulun Kamyoneti Evlerinin Sokağında İnşaata Girdi

Pazarcı Baba - Oğulun Kamyoneti Evlerinin Sokağında İnşaata Girdi

Küçükçekmece'de Pazardan Dönen Ahmet Parintic'in Kullandığı Kamyonet İnşaat Halindeki Binaya Çarptı. Araçta Sıkışan Ahmet Parintic ve Babasını İtfaiye Ekipleri Kurtardı.

Pazarcı Baba - Oğulun Kamyoneti Evlerinin Sokağında İnşaata Girdi

Küçükçekmece'de pazardan dönen Ahmet Parintic'in kullandığı kamyonet inşaat halindeki binaya çarptı. Araçta sıkışan Ahmet Parintic ve babasını itfaiye ekipleri kurtardı.Kaza, Sefaköy Söğütlüçeşme Gülbahar Caddesi'nde saat 20.30 sıralarında meydana geldi. Pazarcılık yapan Ahmet Parintic (20) ve babası İbrahim Parintic eve dönerken evinin sokağına girdiği sırada kaza yaptı. İddiaya göre oturdukları sokağa hızlı giren Ahmet Parintic, karşı yönden gelen otomobili çok geç fark etti. Duramayacağını düşününen Parintic, sağdaki ara sokağa girmek için ani manevra yaptı. Ancak kamyonet kontrolden çıkarak inşaat halindeki binaya çarptı. Kazayı gören sokak sakinleri yardım etmek için kamyonun yanına geldi.

Kamyonun ön tekerleklerinin temel çukuruna düştüğünü gören mahalle sakinleri kamyonu sabitlemek için kalaslarla alttan destek yaptı.Olay vatandaşlar tarafından polise ve itfaiyeye haber verildi.Olay yerine gelen polis, çevre güvenliğini almak için olay yerine şerit çekti. Sokağa doluşan meraklı kalabalık itfaiye ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı.İtafiye ekiplerinin yoğun çalışması sonucu önce baba İbrahim Parintic, ardından Ahmet Parintic, sıkıştıkları yerden çıkartılarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının ciddi olmadığı sadece bacaklarından hafif yaralandıkları belirtildi. Yaralıların çıkartılmasının ardından kamyonet itfaiye ekipleri tarafından çekildi.