Paymentwall İstanbul Ofisini Hayata Geçirdi!

Paymentwall İstanbul Ofisini Hayata Geçirdi!

Küresel büyümesine devam eden bu önemli dijital ödeme sistemi şirketi, İstanbul ofisini açtı!

Paymentwall İstanbul Ofisini Hayata Geçirdi!

Türkiye, altyapı sistemleri, teknolojisi ve becerisiyle geleceğin internet sektörünün büyük oyuncusu olmaya aday bir ülke. Sosyal paylaşım ağlarındaki üyelik yoğunluğu ve 30 milyon Facebook kullanıcısıyla Turkiye; İngiltere, Brezilya, İspanya ve Fransa ile birlikte dünyanın 4. büyük ulusal popülasyonu olarak dikkatleri çekiyor.

"ComScore's 2011 İnternet Market Report" raporuna gore; Türk halkı, internet uzerinde haftalık online olma süreleri bakımından üçüncü en yüksek ortalamaya sahip. Buna rağmen internet şirketleri, monetizasyon ve dijital servisler bazında pek çok zorlukla karşı karşıya. Ödeme seçeneklerini geliştirmek, daha fazla sayıda ve kullanıcıya alternatif ceşitlligi sunabilmek son birkaç yılda eskisinden çok daha önemli bir hal aldı. Paymentwall'un sunduğu seçenekler, bu şirketler ve web servisleriyle, gelirlerini geliştirmek isteyen developerlar için pekçok kapıyı açan bir fırsat olacak.

Paymentwall yarattığı imkanlarla bu şirketlere, konumlarını analiz edebilme, izleyebilme ve kendilerini konumlama ayrıcalıklarını sunuyor. Bunların yanında Paymentwall partnerlerinin ürünlerini en iyi şekilde monetize edebilecekleri, daha geniş ödeme opsiyonlarını içeren seçenekleri bir çatı altında topluyor. Banka transferinden, ön odemeli kartlara, kredi kartından ATM'lere, mobil ödemelerden elektronik veznelere kadar tüm ödeme seceneklerini bir arada kullanicilarin hizmetine sunuyor.

Kaynak: Chip.com.tr