Patenli çocuğa otobüs şoföründen tokatlı dayak kamerada
Haberler » 3. Sayfa » Patenli çocuğa otobüs şoföründen tokatlı dayak kamerada - Haberler

Patenli çocuğa otobüs şoföründen tokatlı dayak kamerada

Patenli çocuğa otobüs şoföründen tokatlı dayak kamerada Otobüs şoförü otobüse tutundukları gerekçesiyle 3 patenci çocuktan 1'ini tokatla yere düşürüp orada da tokatlamaya devam etti Dayak anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdıANTALYA - Antalya'da şehir içi yolcu otobüsü şoförü,...

Patenli çocuğa otobüs şoföründen tokatlı dayak kamerada

Patenli çocuğa otobüs şoföründen tokatlı dayak kamerada

Otobüs şoförü otobüse tutundukları gerekçesiyle 3 patenci çocuktan 1'ini tokatla yere düşürüp orada da tokatlamaya devam etti

Dayak anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı

- Antalya'da şehir içi yolcu otobüsü şoförü, araca tutunduğu gerekçesiyle bir çocuğu dövdü. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, akşam saatlerinde ilçesi Dokuma Mahallesi Mehmet Akif Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre cadde üzerinde ilerleyen bir şehir içi yolcu otobüsüne yaşları 10 ile 12 arasındaki 3 patenli çocuk tutundu. Çocukların otobüse tutunduğunu gören şoför ise bir süre ilerledikten sonra kenarda beklemeye başladı. Çocukların sağdan geldiğini gören şoför hızla aracından inerek çocukların üzerine yürüdü. Şoför, çocuklardan birini bir tokatla yere düşürüp tartaklamaya başladı. Çocuğun sağ kolundan havaya kaldıran şoför, daha sonra yere yatırıp yeniden yumruk attı. Çevredeki esnafın tepkisi üzerine şoför, çocuğu eliyle kaldırıp savurdu.

İddiaya göre şoför, araya girmeye çalışan çevredeki esnafa da hakaret etti. Hakaretlerin devam etmesi üzerine şoföre esnafın tepkisi de sert oldu. Şoför, daha sonra araya girenlerin ayırmasıyla olay yerinden otobüsüyle uzaklaştı.

Tüm bu yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Dayak anı kamerada

Görüntülerde otobüsün beklemeye başlaması, çocukların gelmesi ve şoförün çocuklardan 1'ine saldırması yansıyor. Çocuğun yere yatıran şoförün yumruk atması ve çevre esnafın da araya girmesi anbean görüntülere yansıdı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Patenli çocuğa otobüs şoföründen tokatlı dayak kamerada
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler