Passat Haberleri

Passat haber, Passat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Passat - 01.07.2020
Volkswagen Türkiye fabrikasından vazgeçiyor
1,3 milyar avroluk tesisin 2022 yılında 300 bin adet yıllık kapasiteye sahip olması planlanırken, fabrikada VW Passat ve Skoda Superb ile yine Skoda markası altında üretilecek bir sedan model üretilmesi gündemdeydi.
Passat - 19.05.2020
İşte salgın döneminde fiyatı en çok artan ikinci el araçlar!
En çok satan ikinci ellerin fiyatı ortalama yüzde 12,33 arttı Aynı dönemde, Türkiye pazarında en çok satan ikinci el araçların fiyat artışlarına bakıldığında ise, dört ayda ortalama yüzde 12,33'lük artış yaşanması dikkatleri çekti. Cardata verilerine göre, Aralık-Nisan döneminde, ülkemizde en çok satan ilk 3 model 2015 model Volkswagen Passat, 2017 model Fiat Egea ve 2016 model Volkswagen Passat oldu.
Passat - 12.04.2020
İkinci el otoda martta en çok satılanlar belli oldu
Binek araç satışlarında Passat zirveyi bırakmıyor Mart ayında ikinci el online pazarda en çok tercih edilen ilk 10 markanın en çok satan binek modeli sıralamasında zirvenin üçlüsü yine değişmedi.
Passat - 11.01.2020
İkinci el otoda "en çok tercih edilenler" belli oldu
En çok satılan modeller: Passat, Focus ve Clio Geçen yıl ikinci el online pazarda en çok tercih edilen ilk 10 markanın en çok satan 10 modelinin satışları (367 bin 803 adet) ikinci el online toplam pazardaki binek satışların yüzde 28'ini oluşturdu.
Passat - 31.10.2019
İkinci el otoda en çok tercih edilenler belli oldu
Satışlarda Passat, Clio ve Focus ilk 3'te Eylül ayında ikinci el online pazarda en çok tercih edilen ilk 10 markanın en çok satan 10 modelinin satışları (29.
Passat - 31.10.2019
GÜNDEM / 31 Ekim 2019
(Gorzow/20.00/Priştine/22.00/Krasnoyarsk/15.30/Bydgoszcz/20.00) ÖZEL HABER 1- Birçok ülkeden çevreciler "Uluslararası Sıfır Atık Zirvesi"nde buluşacak Dünyadan ve Türkiye'den doğaya ve çevreye duyarlı birçok katılımcı "Yarınları Kurtarmaya Bugünden Başla" temasıyla yarın İstanbul'da gerçekleştirilecek 2. Uluslararası Sıfır Atık Zirvesi'nde bir araya gelecek Zirvede, "Küresel Sorunlara Kentsel Çözümler: Şehirlerde Sıfır Atık", "Yerel Yönetimlerde Atık Yönetimi ve Finansmanı", "Döngüsel Ekonomide Sürdürülebilir Atık Yönetimi ve Kaynak Verimliliği" konuları ele alınacak Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Türkiye'de çevre ve kalkınma alanında önemli bir yol kat edilmesini sağlayan Sıfır Atık Projesi kapsamında yapılacak zirve, gün boyu sürecek çeşitli oturumlarla kaynakların daha verimli kullanılmasına, küresel ve Türkiye özelinde yapılabilecek çalışmaların değerlendirilmesine olanak sağlayacak" (Ayşe Şensoy Boztepe/Ankara) 2- FETÖ şüphelisinden "kod sistematiği" itirafı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ'nün, askeri okul mülakatlarında örgütsel "kod sistematiği" kullanarak TSK'ya sızmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında ifadesi alınan şüpheli eski subay S.O, örgütün uyguladığı yönteme ilişkin itiraflarda bulundu Etkin pişmanlıktan yararlanan eski subay S.O'un ifadesinden: "Öğrenci alım mülakat komisyonunda görev aldım. Bu görevimi benden sorumlu örgüt abisi S.K'ya söyledim. Abi bana, 'Bu çok önemli bir konu, sana dönüş yapacağım' dedi. Bir sonraki görüşmemizde, aday öğrenci numaralarından ve kodlamalarından bahsederek hesaplama yöntemini öğretti. Aday öğrenci numarasının 2. ve 3. hanesinin toplamı 9, 10, 11 ve 12 olan adayların 'cemaatin' alınmasını istediği adaylar olduğunu söyledi" "Benden sorumlu abi bana, 'Askeri personelin çocuklarının aday numaraları düşük olduğu için otomatik olarak elenecekledir' dedi. İstihbarat kurulunca bana bildirdiği elenecek adayları kontrol ettiğimde bana verilen eleme kodlamasına uyduğunu gördüm ve bu adayların 'Gülen cemaati'ne yakın olmadığı için kasıtlı elendiğini söyleyebilirim" (Enes Can/İstanbul) 3- İkinci el otoda en çok tercih edilenler belli oldu Eylülde ikinci el online pazarda en çok tercih edilen otomotiv markası Volkswagen olarak kayıtlara geçti Volkswagen'i Renault, Ford, Fiat, Opel, Mercedes-Benz, BMW, Hyundai, Peugeot ve Toyota takip etti İlk 3 markanın en çok tercih edilen modelleri sırasıyla Passat, Clio ve Focus oldu Eylül ayında ikinci el online pazarda satılan araçların yüzde 70'i 1, 2 ve 3 yaş araçlardan oluştu (Abdulselam Durdak / İstanbul) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Passat - 23.10.2019
"Türkiye'ye alternatif aramıyoruz"
Tostmann açıklamasında ayrıca şunları söyledi; "Gelişmeleri izliyoruz. Türkiye planı hala masada duruyor. Alternatif bir yer düşünmüyoruz." Planlara göre, Volkswagen Passat ve Skoda Octavia'nın üretiminin gerçekleşeceği fabrika 1.
Passat - 22.10.2019
"Türkiye'ye alternatif üretim yeri aramıyoruz"
Volkswagen, Passat ve Skoda Superb modellerini üretmek için Manisa'da 943,5 milyon lira sermayeli "Volkswagen Turkey Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ" unvanlı şirket kurmuştu.
Passat - 02.10.2019
İlk adım geldi: Volkswagen Türkiye'de şirket kurdu
Markadan bu konuda henüz bir açıklama gelmezken, sızan bilgilere göre Manisa'da kurulacak fabrikanın 2022 yılında üretime başlaması ve yeni nesil Volkswagen Passat ile Skoda Superb modellerinin üretiminin gerçekleştirilmesi hedefleniyor.
Passat - 26.09.2019
ABD'den Rusya'ya Suriye yaptırımı
Amerika Birleşik Devletleri'nin Maliye Bakanlığı Basın Servisi tarafından yapılan açıklamada Rusya Savunma Bakanlığının Suriye'de faaliyetlerini sürdüren askeri birimlerine yakıt tedariki sağlayan 5 gemi, 1 şirket ve 3 kişinin yaptırım listesine alındığı belirtildi. Rus ordusuna petrol tedariki sağlayan şirketin yöneticileri Ivan Okorokov, Karen Stepanyan ve Ilya Loginov listeye alınan isimler oldu. Yaptırım listesine alınan gemiler ise "Yaz, Sig, Sudak, Passat ve OT-2077" olarak belirtildi.
Passat - 31.08.2019
Hurda aracı, otomobilinin tavanında taşıdı
Birleşik Krallığa bağlı Galler'de bir sürücü, hurda olan aracını, otomobilinin tavanına yerleştirerek hurdacıya götürdü.
title