Paşabahçe Mağazaları'dan İstanbul'un Güzelleri Koleksiyonu - Haberler
Haberi Paylaş

Paşabahçe Mağazaları'dan İstanbul'un Güzelleri Koleksiyonu

Bültenler - Haberler | Güncel
Paşabahçe Mağazaları'dan İstanbul'un Güzelleri Koleksiyonu

İstanbul, tarihi, mimari ve doğal güzellikleriyle Paşabahçe Mağazaları'nın 'İstanbul'un Güzelleri' koleksiyonunda hayat buluyor.

Paşabahçe Mağazaları ilgi gören ürünlerine yeni 'güzellikler' ekledi. ' İstanbul'un Güzelleri' koleksiyonu ile Kız Kulesi'nin romantizmini ve Galata Kulesi'nin ihtişamını yaşam alanlarına taşıyan Paşabahçe Mağazaları, İstanbul'un çok katmanlı ve çok kültürlü mirasına sahip çıkmaya devam ediyor.

İstanbul'daki kültürel çeşitlilik ve renkliliğe odaklanan koleksiyonda, İstanbul'un simgelerinden olan Galata Kulesi, Kız Kulesi, birbirinden ayrı düşünülemeyen vapur ve martılar, çeşitli tasarımlarla sunuluyor. İstanbul'un Güzelleri koleksiyonunda; kupalar, Türk Kahvesi ve espresso fincanları, çay ve fincan setleri, çay tabakları, bardakaltı setleri, cam bloklar, tepsiler, aynalar ve çerçeveler yer alıyor.

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, İstanbul temalı tasarım koleksiyonlarının, bu şehrin tanınmasına ve markalaşmasına önemli katkı sağlayacağına inandıklarını söyledi. İstanbul'un sahip olduğu değerlerin çokluğu ve güzelliğini vurgulamak amacıyla 'İstanbul'un Güzelleri' koleksiyonunu hazırladıklarını belirten Tokel, ''İstanbul ve tasarım sevdalılarının çok renkli, çok katmanlı ve çok kültürlü bu koleksiyonumuzu beğeneceğini umuyoruz" dedi.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500
title