Partnerinden Uzak Durdu

Partnerinden Uzak Durdu

'Buzda Dans' Yarışmasındaki Partneriyle Yakınlaşması Dillere Düşen Zeynep Tokuş, Eşi Alp Nuhoğlu Tarafından İlk Kez Bu Pazar Yarışmada Yalnız Bırakıldı.

Partnerinden Uzak Durdu

'BUZDA DANS' YARIŞMASINDAKİ PARTNERİYLE YAKINLAŞMASI DİLLERE DÜŞEN ZEYNEP TOKUŞ, EŞİ ALP NUHOĞLU TARAFINDAN İLK KEZ BU PAZAR YARIŞMADA YALNIZ BIRAKILDI.

Geçtiğimiz hafta yarışmadan çekildiğini açıklayan, ancak halk oylamasında birinci olunca kararından dönen Zeynep Tokuş, pazar akşamı yine buz üstündeydi. Ancak haftalardır kendisini pist kenarından destekleyen, piste çiçekler atan eşi Alp Nuhoğlu bu kez yanında yoktu. Tokuş, gösteri sonrası eşinin bu hafta kendisini neden izlemeye gelmediğini soranlara 'Aslında gelecekti, ama ne oldu da gelemedi inanın ben de bilmiyorum' diye cevap verdi.

Beauchamp ile Yaşar'ın 'Kayıkçı' adlı romantik şarkısı eşliğinde kayan Zeynep Tokuş'un tedirgin olduğu ve partnerine önceki haftalardaki kadar yakın davranmadığı fark edildi. Jüri üyeleri de bu uzaklığa dikkat çekerek 'Ne oldu size, birbirinizden neden kopuksunuz? Zeynep aklın başka yerde, konsantre olamadın' eleştirisinde bulundu. Tokuş'un yanıtı ilginçti: 'Evet koptum, bu şarkı alıp götürdü beni... Benim için özel bir parçadır, arabamda da sürekli dinlerim.'