Park Yeri Yüzünden Kavga Çıktı

Park Yeri Yüzünden Kavga Çıktı

İzmir'in Çiğli ilçesinde, ikinci el ev eşyası alım satımı yapan kardeşler ile otomobillerinin yerine park ettiklerini söyleyen üç kişilik aile arasında tartışma çıktı.

Park Yeri Yüzünden Kavga Çıktı

İzmir'in Çiğli ilçesinde, ikinci el ev eşyası alım satımı yapan kardeşler ile otomobillerinin yerine park ettiklerini söyleyen üç kişilik aile arasında tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen tartışmada iki kişi tabancayla, iki

kişi de

sopa darbeleriyle yaralandı.

Olay, Çiğli ilçesi 6789. sokakta meydana geldi. İkinci el ev eşyası alım satımı yapan Suat K (29), ağabeyi Fuat K (31) ve kardeşi Mevlüt K (24) ile söz konusu adrese gitti. İddialara göre, kamyonetlerini apartmanın otoparkına park etmek isteyen kardeşlere aynı apartmanın 3.'cü katında oturan Kerem Tuna (61) müdahale etti. İddialara göre Tuna, kamyoneti kendi aracının yerine park ettiklerini söyleyerek çekmelerini istedi.

Kerem Tuna ile Suat K ve kardeşleri arasında tartışma çıktı. Tartışmaya Kerem Tuna'nın oğlu Veysel Azat Tuna (32) ve eşi Nesrin Tuna (60) da katıldı. İki aile arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Tabanca ve sopaların kullanıldığı kavgada, Nesrin Tuna ve oğlu Veysel Azat Tuna tabancayla göğüslerinden, Kerem Tuna ve karşı taraftan Suat K da

sopayla başlarından yaralandı. Yaralılar, olay yerine gelen ambulanslarla Karşıyaka Devlet Hastanesi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu, hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Polis, kavga sırasında tabancayla kimin ateş ettiğini belirlemeye çalışıyor. - İZMİR