Paraguay Haberleri

Paraguay haber, Paraguay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Paraguay - 24.9.2019
UEFA ASSIST 17 Yaş Altı Uluslararası Futbol Turnuvası
UEFA ASSIST 17 Yaş Altı Uluslararası Futbol Turnuvası'nda Türkiye, 1. Grup'ta Senegal'e 2-0 yenildi.
Paraguay - 24.9.2019
Paraguay medya heyetinden AA'ya ziyaret
İletişim Başkanlığının düzenlediği programla Türkiye'ye gelen Paraguay basın heyeti, Anadolu Ajansını (AA) ziyaret etti.
Paraguay - 24.9.2019
Rio Paktı çerçevesinde Venezuela'ya karşı ilk adım
Uruguay kabul etmedi ABD, Arjantin, Bahamalar, Brezilya, Dominik Cumhuriyeti, Guatemala, Haiti, Honduras, Kolombiya, Kosta Rika, Panama, Paraguay, Peru, Şili ve muhaliflerin temsil ettiği Venezuela'nın destek verdiği kararlara Uruguay ret oyu kullanırken, Trinidad ve Tobago oylamaya katılmadı.
Paraguay - 22.9.2019
UEFA ASSIST 17 Yaş Altı Uluslararası Futbol Turnuvası
UEFA ASSIST 17 Yaş Altı Uluslararası Futbol Turnuvası'nın ilk gününde Türkiye, 1. Grup'ta Nijerya'ya 2-0 yenildi.
Paraguay - 21.9.2019
Futbol: UEFA ASSIST 17 Yaş Altı Uluslararası Turnuvası
Türkiye, 1. Grup'ta Nijerya, Senegal ve Guatemala ile karşı karşıya gelecek. 2. Grup'ta da İskoçya, Angola, Kamerun ve Paraguay mücadele edecek.
Paraguay - 15.9.2019
Haftanın tarihine bakış
1955- Arjantin Cumhurbaşkanı Juan Peron, askeri darbeyle devrildi ve Paraguay'a sürüldü.
Paraguay - 12.9.2019
Paraguay'da mahkumun firarı istifa getirdi
Güney Amerika ülkesi Paraguay'da, uyuşturucu kaçakçısı bir mahkumun firar etmesi üzerine Adalet Bakanı Julio Javier Rios istifa etti, Emniyet Genel Müdürü Walter Vasquez görevinden alındı.
Paraguay - 11.9.2019
Bolivya'daki yangın 2 milyon hektar alanı kül etti
Bolivya'da çıkan yangınlardan bazılarının ülke sınırları içindeki Amazon ormanlarında etkili olurken, yangın nedeniyle en fazla, Brezilya ve Paraguay sınırı yakınında yer alan Chiquitania bölgesindeki ormanların zarar gördüğü ifade ediliyor.
Paraguay - 6.9.2019
Facebook dating, 20 ülkede kullanıma açıldı
Facebook Dating özelliği Arjantin, Bolivya, Brezilya, Kanada, Şili, Kolombiya, Ekvador, Guyana, Lahos, Malezya, Meksika, Paraguay, Peru, Filipinler, Singapur, Surinam, Tayland, Uruguay, Vietnam ve ABD'de aktif kullanılabiliyor.
Paraguay - 6.9.2019
Facebook dating, 20 ülkede kullanıma açıldı
Facebook Dating özelliği Arjantin, Bolivya, Brezilya, Kanada, Şili, Kolombiya, Ekvador, Guyana, Lahos, Malezya, Meksika, Paraguay, Peru, Filipinler, Singapur, Surinam, Tayland, Uruguay, Vietnam ve ABD'de aktif kullanılabiliyor.
Paraguay - 6.9.2019
Amazonlar için liderler bir araya geliyor
En az 600 bin hektar ormanlık alan halen yanıyor Yangınlar sadece Brezilya'yı etkilemiyor. Paraguay ve Brezilya sınırına yakın Bolivya'da en az 600 bin hektar ormanlık alan halen yanıyor.
Paraguay - 29.8.2019
Dünyanın akciğerleri Amazonlar'da yangınlar devam ediyor
Güney Amerika'nın kuzeyinde Amazon havzasını kaplayan, beş buçuk milyon kilometrelik alanıyla çeşitli egzotik bitki örtüsü ve hayvan türlerine ev sahipliği yapan yağmur ormanlarında çıkan yangınlar başta Brezilya olmak üzere Peru, Bolivya ve Paraguay'a da sıçradı.
Paraguay - 28.8.2019
Bolivya'da yangınlar 950 bin hektar alanı kül etti
Bolivya'da çıkan yangınlardan bazısı ülke sınırları içindeki Amazon ormanlarında etkili olurken, yangın nedeniyle en fazla, Brezilya ve Paraguay sınırı yakınında yer alan Chiquitania bölgesindeki ormanların zarar gördüğü bildirildi.
Paraguay - 26.8.2019
Leonardo DiCaprio'dan Amazon yangınları ile mücadele için bağış
Brezilya'dan Peru, Bolivya ve Paraguay'a sıçrayan yangınlar çoğu Brezilya'da olmak üzere 2 bin 500 noktada devam ediyor.
Paraguay - 26.8.2019
Bolivyalılardan orman yangınlarıyla mücadelede uluslararası yardım çağrısı
Bolivya'da yangın nedeniyle en fazla, Brezilya ve Paraguay sınırında yer alan Chiquitania bölgesindeki ormanların zarar gördüğü bildiriliyor.
Paraguay - 26.8.2019
AB'den Amazon ormanlarındaki yangınlara tepki
AB ile MERCOSUR arasındaki serbest ticaret anlaşması AB ile Arjantin, Brezilya, Paraguay ve Uruguay'ın üyeleri olduğu MERCOSUR ile Avrupa Birliği (AB) arasında uzlaşılan serbest ticaret anlaşması için müzakereler 20 yıl önce başlamıştı.
Paraguay - 24.8.2019
Arjantin'de Amazonlar'daki yangınlar için gösteri
Öte yandan, Amazonlar'da iki haftadan fazla süredir devam eden yangınlar çevre ülkelere de sıçramış ve Bolivya ile Paraguay da yangına müdahale etmeye başlamıştı.
Paraguay - 23.8.2019
Macron, AB-MERCOSUR anlaşmasına karşı çıktı
AB ile MERCOSUR arasındaki serbest ticaret anlaşması AB ile Arjantin, Brezilya, Paraguay ve Uruguay'ın üyeleri olduğu MERCOSUR ile Avrupa Birliği (AB) arasında uzlaşılan serbest ticaret anlaşması için müzakereler 20 yıl önce başlamıştı.
Paraguay - 23.8.2019
Brezilya'nın Amazonlar'daki yangınla mücadele için kaynağı yok
Öte yandan, Amazonlar'ı etkisine alan yangına Paraguay ve Bolivya da müdahale etmeye başlamıştı.
Paraguay - 22.8.2019
Bolivya da orman yangınlarıyla mücadele ediyor
Bolivya Devlet Başkanı Evo Morales, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ülkede 500 bin hektar ormanın kül olmasına yol açan orman yangınlarıyla mücadele için yeni oluşturulan çevre kurulunun, Brezilya ve Paraguay sınırında yer alan Chiquitania bölgesinde faaliyetlerine başladığını duyurdu.
Paraguay - 22.8.2019
Hamas'tan Paraguay'a "terör listesi" tepkisi
Gazze'deki Hamas Hareketi, Güney Amerika ülkesi Paraguay'ın DEAŞ, El-Kaide ve Hizbullah'ın yanı sıra hareketi de terör örgütü listesine almasını kınadı.
Paraguay - 21.8.2019
Paraguay, Hizbullah, DEAŞ, El-Kaide ve Hamas'ı terör listesine aldı
BUENOS Güney Amerika ülkesi Paraguay'da Hizbullah, DEAŞ, El-Kaide ve Hamas terör örgütleri listesine alındı.
Paraguay - 15.8.2019
Meryemana Evi'nde ayin
Paraguay'ın Ankara Büyükelçisi Ceferino Adrian Valdez Peralta'nın da geldiği ayine, Türkiye ve yurt dışından çok sayıda Hristiyan kafileler halinde katıldı.
Paraguay - 7.8.2019
Latin Amerika 'gıda'da rotayı Türkiye'ye çevirdi
Latin Amerika'nın perakende ve tedarik firmaları, Türk firmalarıyla iş birliği gerçekleştirmek üzere İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği organizasyonuyla İstanbul'a geldi. Alım heyeti programı kapsamında Kolombiya, Ekvator, Şili ve Paraguay'dan gelen prestijli birçok markanın temsilcileri ihtiyaçları olan ürünleri Türk üreticilerden tedarik etmek için görüşmeler gerçekleştirdi.
Paraguay - 2.8.2019
Çavuşoğlu, Paraguaylı mevkidaşını tebrik etti
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Paraguay Dışişleri Bakanlığına getirilen Antonio Rivas'ı yeni görevi dolayısıyla tebrik etti.
Paraguay - 1.8.2019
Bolsonaro, Fransız Bakanla görüşmesini iptal edip saç tıraşı oldu
AB ile MERCOSUR arasındaki serbest ticaret anlaşması AB ile Arjantin, Brezilya, Paraguay ve Uruguay'ın üyeleri olduğu MERCOSUR ile AB arasında uzlaşılan serbest ticaret anlaşması için müzakereler 20 yıl önce başlamıştı.
Paraguay - 31.7.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Görüntü Dökümü: --------------- -Olay yerinden görüntüler -Toplanan kalabalık -Polis ekipleri -Ekiplerin mahalleliyi uzaklaştırması -Kapıya yanaştırılan zırhlı araç Detaylar 30.07.2019 - 23.09 Haber Kodu : 190730230 ========================== 4- BAKAN PEKCAN: BİZ BAKANLAR OLARAK HAZIRIZ, İŞ DÜNYASI SIRA SİZDE Haber-Kamera: İlkay DİKİCİ/İSTANBUL Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İstanbul Hizmet Binasında, Türkiye ve Paraguay arasında çalışma yemeği düzenlendi.
Paraguay - 30.7.2019
Bakan Pekcan: Biz bakanlar olarak hazırız, iş dünyası sıra sizde
TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği İstanbul Hizmet Binasında, Türkiye ve Paraguay arasında çalışma yemeği düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Paraguay Haberleri | Paraguay Haber - Haberler - Sayfa 5 - Paraguay haberleri, son dakika paraguay haber ve gelişmeleri burada. TİKA'dan Paraguay'da tarım teknik meslek lisesine destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 18:45:00. #1.14#
title