Para İçin Aldatmayı Kabul Etti!

Para İçin Aldatmayı Kabul Etti!

Yarışmacıların Yalan Makinesine Bağlandığı Tv Programına Katılan İngiliz, 50 Bin Sterlinlik Ödülü Almak İçin, Karısını Aldattığını Kabul Etti.

Para İçin Aldatmayı Kabul Etti!

YARIŞMACILARIN YALAN MAKİNESİNE BAĞLANDIĞI TV PROGRAMINA KATILAN İNGİLİZ, 50 BİN STERLİNLİK ÖDÜLÜ ALMAK İÇİN, KARISINI ALDATTIĞINI KABUL ETTİ.

İngiltere'de ünlü bir talk şova katılan Stuart Brandwood (44), 50 bin sterlinlik ödül için, büyük bir itirafta bulundu. Sabah gazetesinin haberine göre, ünlü sunucu Jerry Springer'ın 'Sadece Gerçekler' programında yarışmacılar, yalan makinesine bağlanarak 21 özel soruyu yanıtlıyor. Her doğru cevapla ödül parası artıyor. Springer yarışmada son olarak, Brandwood'un karısı Amanda'nın hazırladığı iki soruyu yöneltti: 'Evliyken eşin dışında bir kadınla uzun süreli bir ilişkin oldu mu' ve 'Yurtdışında bir hayat kadınıyla hiç para karşılığı ilişkiye girdin mi?'

KOCASINI AFFETTİ

Brandwood ikinci soruya, stüdyodaki eşinin şakın bakışları altında 'Evet' yanıtı verdi. 'Amsterdam'da bir fahişeyle birlikte olmuştum' diyen Brandwood'u eşi affetti.

Kaynak: Gecce