Papa Francis, sosyal medya hesabından dünyaca ünlü modele beğeni attı

Papa Francis, sosyal medya hesabından dünyaca ünlü modele beğeni attı

14.11.2020 22:29 | Son Güncelleme: 14.11.2020 23:26

Ünlü model Natalia Garibotto, Papa Francis'in resmi Instagram hesabından fotoğrafının beğenildiğini paylaşınca, sosyal medyada bir anda gündem oldu.

Ünlü model Natalia Garibotto, Papa Francis'in resmi Instagram hesabından fotoğrafının beğenildiğini paylaşınca sosyal medya yıkıldı.

"EN AZINDAN CENNETE GİDECEĞİM"

Bunu fark eden bikini modeli Garibotto hikayesinde paylaşırken, "En azından cennete gideceğim" esprisini yaptı.

Papa Francis, sosyal medya hesabından dünyaca ünlü modele beğeni attı

KİM BEĞENDİ?

Garibotto'nun bu paylaşımı kısa sürede hızla yayılırken, Papa'nın kendisinin mi yoksa hesabı yönettiği düşünülen Vatikan yetkililerinin mi fotoğrafı beğendiği bilinmiyor.

MİLYONLARCA TAKİPÇİSİ BULUNUYOR

Papa'nın 'Franciscus' kullanıcı adına sahip hesabında 7.2 milyon takipçisi bulunuyor.

ÇARK ETMİŞTİ

Dünyaca ünlü Rus yönetmen Evgeny Afineevsky'nin belgeseli 'Francesco'daki sözleriyle eşcinsel evliliklere yeşil ışık yaktığı belirtilen Papa, "Eşcinsel evliliği konuşmak yersiz. İhtiyacımız olan şey, bir arada bulunmayla ilgili bir yasa. Bunun korunmasına hakları var. Benim savunduğum şey bu" sözleriyle ise çark etmişti.

Papa Francis, sosyal medya hesabından dünyaca ünlü modele beğeni attı
Haber Yorumları (38)
ÇAYI İNCE BELLİ BARDAKTAN: tavşan kanı çayı ince belli bardaktan içince nevri dönmüş keferenin :D
HAKAN ARSLAN: Neden hep Hristiyanların din adamları çok ciddi dürüst gösterilip, Müslümanların hocaları sahtekar düzenbaz gösteriliyor. bunlar hep batının Müslümanlara oynadıkları oyunlardır. Dünyada veya Türkiye ünlü bir modeli bizim diyanet işleri başkanı beğenseydi o zaman bütün dünyaya alay konusu olurduk.
SS: bilip bilmeden sallamayın hesabı papa kullanmıyor, onun sorumlusu olan yetkılıler var onlar begenmıstır sızde kotu yorum yapacak yer arıyorsunuz
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title