Pantene Yıldızı Parlayanlar'dan Kırmızı Halı Tavsiyeleri

Pantene Yıldızı Parlayanlar'dan Kırmızı Halı Tavsiyeleri

Pantene, Pantene Altın Kelebek Özel jürisinin güçlü ve sağlıklı görünen saçlarına göre seçerek belirlediği 10 şanslı Pantene Kızı'nı yeni heyecanlarla buluşturmaya devam ediyor.

Pantene Yıldızı Parlayanlar'dan Kırmızı Halı Tavsiyeleri

Bu haftaki özel buluşmada Türk Pop Müziğinde sağlam adımlarla ilerleyen Simge Sağın, Kara Sevda'nın Asu'su Melisa Aslı Pamuk ve Bodrum Masalı'nın Su'yu Dilan Çiçek Deniz, hem Pantene Altın Kelebek Ödül Gecesi heyecanlarını paylaştılar hem de kırmızı halıya ve özel gecelere hazırlanmanın inceliklerini anlattılar.

Geçtiğimiz yıl ilk kez verilen Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü'nü bu yıl, özel jüri tarafından hem oyuncu hem de şarkıcı olarak çıkış yapan isimler; Melisa Aslı Pamuk, Simge Sağın ve Dilan Çiçek Deniz alıyor. Bu yıl 43.'sü düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni öncesinde 10 Pantene Kızı ile biraraya gelen 3 yıldız hem başarılarının sırlarını hem de kırmızı halıya hazırlanmanın inceliklerini paylaştılar.

P&G Beauty Kurumsal İletişim Müdürü Bilgehan Uyar Erol'un "Yılın gecesine çok kısa bir süre kaldı. Heyecanımız dorukta. Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü'nün bu seneki yıldızları ile hem başarılarının sırlarını hem de Pantene Saçı ile sağlıklı görünen, güçlü ve parlak saçlarla ışıldamanın ipuçlarını vermek için buradayız" sözleriyle başlayan Pantene Kırmızı Halıya Hazırlık Akademisi gün boyu devam etti.

İşte Pantene'in en etkili ve başarılı ürünlerinin de tanıtıldığı Pantene Pantene Kırmızı Halıya Hazırlık Akademisi'nde öne çıkanlar!

Simge Sağın: "Başarısızlıktan korkmayın!"

"Hayallerimi gerçekleştirebildiğim için mutluyum. Gerçi çok uzun sürdü, zordu başarıya giden yolu katetmek ama değdi. Başarısızlık da yaşadım. Şunu söyleyeyim; başarısızlıktan korkmayın! Ben de bazen duvara çarptım, çok ağladım, çok düştüm ama iyi ki başıma geldi onlar. Sayesinde ulaştığım noktaya dört elle sarılıyorum." diyen Simge Sağın geceye dair heyecanını vurgulayarak "O gece hepimiz prenses gibi olmak isteriz elbette. O halıda yürümek çocukluğumdan beri hayalini kurduğum bir şeydi. Ve hayalimizi süsleyen o müthiş geceye şimdi çok az kaldı. Olduğum gibi, saçlarımda abartıya kaçmadan, kıyafetime uygun bir makyajla geceye katılacağımdan eminim."dedi.

Dilan Çiçek Deniz: "Başarılı olmak kendin olmak demektir."

"Bence başarılı olmak kendin olmak demektir. Her yerde söylenen klişe bir söz evet; ama gerçek bu. Başka biri gibi görünmemek, kendi istediğin gibi giyinmek, kendi düşüncelerini özgürce söyleyebilmek, kendini içine kapatmamak. Bunların çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kendim olabildiğim için bu noktadayım sanırım. Bence başarının sırrı bu." diyen Deniz, kırmızı halıda sağlıklı görünen saçlarla ışıldamanın sırrının düzenli bakım yapmak olduğunu belirtti. Pantene ürünlerini çok başarılı bulduğunu vurgulayan Deniz, Pantene kullanmaya başladığından beri gözle görülür bir farklılık yaşadığını ve Pantene maskelerini de başarılı bulduğunu söyledi.

Melisa Aslı Pamuk "İyi bir arkadaş grubu ve sevdiğimiz insanlara sahip olmak gerçek bir başarıdır."

"Mutlu olduğum şeyleri yapabiliyorsam da benim için başarıdır bu. Sırf işle alakalı bakmıyorum başarıya. Yaşadığım şu anki hayatım başarıdır. İyi bir arkadaş grubum ve sevdiğim insanlar var. Her konuda iyi hissediyorum kendimi." diyen Pamuk, kırmızı halıya hazırlanırken saç bakımının önemine de değindi. Saçlarını sıcak suyla yıkamadığını vurgulayan Pamuk, duştan çıkmadan saçlarını mutlaka soğuk suyla yıkadığını belirtti. Üç yıldız da Pantene Saç Bakım Yağları'ndan Pantene Argan Yağlı Elixir'in günlük saç bakımı ve saçların ışıltısı için vazgeçilmez olduğunun altını çizdi.

Kaynak: Bültenler