Panorama Haberleri

Panorama haber, Panorama son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Panorama - 21.11.2020
Son dakika haberi... Libya'nın Terhune kentinde, çocukları Hafter milislerince kaçırılan aileler gösteri düzenledi
"Libya Panorama" televizyon kanalının Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Terhune kentinde, Hafter'e bağlı Kaniyat milis grubu tarafından kaçırılan çocukların aileleri evlatlarının akıbetlerinin açığa çıkarılması için gösteri düzenledi.
Panorama - 19.11.2020
3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali çevrim içi yapılacak
Gösterimlerin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında çevrim içi olarak yapılacağını aktaran Soysal, sözlerini şöyle sürdürdü: "Filmler 'www.dostlukfilmfestivali.com' adresinden seans seans ücretsiz olarak gösterilecek. Türkiye'den herkes izleyebilecek. Sosyal medya hesaplarımızdan da Türk yönetmenlerle söyleşiler gerçekleştirilecek. 5 tane Türk filmi var bu sene yarışmada. Türk yönetmenler burada oldukları için, onlarla kapalı devre bir ortamda filmleri üzerine söyleşiler yapacağız. Seyircilerimizin sorusu olursa onlara yanıtlar arayacağız. Eğer bir sorun olmaz da izin alabilirsek ödül törenimizi de Grand Pera Emek Sahnesi'nde yapacağız." 10 ülkeden 16 kısa film ödüller için yarışacak Yunus Emre anısına düzenlenen festivalde bu sene, 10 ülkeden 16 kısa film ödüller için yarışacak. Türkiye'den 5, İran'dan 3, Fransa, ABD, İtalya, Kırgızistan, Hırvatistan, Almanya, Gana, Bosna Hersek'ten birer filmin bulunacağı yarışma seçkisinde animasyon ve kurmaca filmler yer alıyor. Yarışma seçkisinin yanı sıra festivalde bu sene "Yarışma", "Kırk Yıllık Hatır", "Panorama" ve "Özel Gösterim" seçkilerindeki gösterimlerin yanı sıra konferanslar, söyleşiler ve atölyeler yapılacak.
Panorama - 17.11.2020
3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali'nin programı belli oldu
10 ülkeden 16 kısa film ödüller için yarışacak Yunus Emre anısına düzenlenen festivalde bu sene, 10 ülkeden 16 kısa film ödüller için yarışacak. Türkiye'den 5, İran'dan 3, Fransa, ABD, İtalya, Kırgızistan, Hırvatistan, Almanya, Gana, Bosna Hersek'ten birer filmin bulunacağı yarışma seçkisinde animasyon ve kurmaca filmler yer alıyor. Yarışma seçkisinin yanı sıra festivalde bu sene "Yarışma", "Kırk Yıllık Hatır", "Panorama" ve "Özel Gösterim" seçkilerindeki gösterimlerin yanı sıra konferanslar, söyleşiler ve atölyeler yapılacak.
Panorama - 13.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Bursa'da temaslarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Özhaseki, Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan, 614 yıllık Yıldırım Bayezid Türbesi'nin açılışına katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa milletvekillerinin eşlik ettiği Özhaseki, daha sonra 'Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni ziyaret etti.
Panorama - 13.11.2020
FLAŞ
Bursa'da temaslarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Özhaseki, Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan, 614 yıllık Yıldırım Bayezid Türbesi'nin açılışına katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa milletvekillerinin eşlik ettiği Özhaseki, daha sonra 'Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni ziyaret etti.
Panorama - 10.11.2020
Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali 8 Aralık'ta başlayacak
İsmail Gaspıralı'nın "Dilde, Fikirde, İşte Birlik" şiarını da gözeten festivalde, "Tarihi Panorama", "Güncel İnsan Manzaraları", "Aytmatov Uyarlamaları", "Uzun Metraj Animasyon" gibi özel bölümler yer alacak.
Panorama - 8.11.2020
Son dakika: BIFED büyük ödülünü, 'The Fever' isimli belgesel kazandı
Ana Yarışma ve Panorama seçkisindeki 28 belgesel www.
Panorama - 30.10.2020
İzmir'deki TÜGVA yurtları depremzedelerin kullanımına açıldı
Depremzedelerin barınabileceği yurtlar ve adresleri şöyle: İzmir Hasan Tahsin Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu, Mevlana Mah. 1745 Sok. No: 6 Bornova İzmir Ege Panorama Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu, Evka3 Mah.
Panorama - 26.10.2020
3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali'nin ana jürisi belli oldu
Festivalde, Yarışma, Kırk Yıllık Hatır, Panorama ve özel gösterim seçkileri sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.
Panorama - 22.10.2020
6. Balkan Panorama Film Festivali "Sarı Şemsiye Ödülleri" ile son buldu
İzmir'de düzenlenen 6. Balkan Panorama Film Festivali'nde ulusal kategoride Abdurrahman Öner'in yönettiği "Aydede", uluslararası kategoride ise Attila Szász'in yönettiği Macaristan yapımı "Uzun Hikayeler" filmleri birinci oldu.
Panorama - 20.10.2020
Halk GYO özkaynak büyüklüğünü 2,6 milyar TL'ye taşıdı
Karan, pandemi etkisi altında geçen 2020 yılında gayrimenkul şirketlerinin önceliğinin, mevcut stoklarını azaltarak yeni projelere kaynak oluşturmak olduğunu ifade ederek şu değerlendirmelerde bulundu: "Kamu bankaları öncülüğünde, tarihin en düşük faiz oranlarıyla hayata geçen konut kredisi kampanyaları ile çok hareketli bir yaz geçirdik. Ertelenen taleplerin hızlı karşılık bulduğu bu süreçte, gayrimenkule yatırımın, cazibesini koruduğunu bir kez daha gördük. Gayrimenkul sektöründeki yeni trendleri detaylı analiz ediyoruz. Sektörde 10 yılı tamamlayan bir şirket olarak da tüketici trendlerine uygun projeler geliştirmeyi bundan sonra da istiyoruz. Yeni kent yaşamının bir trendi alışveriş merkezi, ofis ve konut fonksiyonlarını bir araya getiren karma projeler olacak. Bu modelin en güzel sonuçlarından biri olarak Evora İzmir kendisinden sonraki pek çok projeye iyi örnek teşkil edecek." Açıklamada Halk GYO'nun son 10 yıldaki başarılarıyla ilgili şu bilgilere yer verildi: "Şubat 2013'de halka arz olan Halk GYO, Borsa İstanbul'da "HLGYO" kodu ile işlem görüyor. yüzde 28'i halka açık olan Halk GYO'nun toplam sermayesinin yüzde 71,96'sı ise Türkiye Halk Bankası'na ait bulunuyor. Türkiye'nin ilk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sukuk ihracı, 2018 yılında Halkbank'ın liderliği ile Halk GYO ve Halk Yatırım iş birliğinde nitelikli yatırımcılara satış yöntemiyle tamamlandı. Halk Varlık Kiralama A.Ş.'nin ihraççı, Halk GYO'nun fon kullanıcısı, Halk Yatırım'ın yapılandırma, aracılık ve satış danışmanlığını yaptığı 100 milyon TL ihraç büyüklüğüne sahip yönetim sözleşmesine dayalı kira sertifikası işlemi "Yılın Gayrimenkul Finansmanı İşlemi" kategorisinde birincilik,"Yılın Yapılandırılmış Borçlanma Aracı İşlemi" kategorisinde ise ikincilik ödüllerine layık görüldü. Çevre dostu projeler üretmeye özen gösteren Halk GYO; Park Dedeman Levent Otel ve Şekerpınar Bankacılık Merkezi projelerinde LEED GOLD, Eskişehir Panorama Plus projesinde ise LEED Silver sertifikası sahibi.
Panorama - 16.10.2020
Libya'da Trablus ile Bingazi arasındaki ticari uçuşlar 23 Ekim'de başlıyor
Libya hava yolu şirketi Afriqiyah Airways yetkilisi Milad el-Hecrasi, Libya Panorama televizyonuna yaptığı açıklamada, bir yılı aşkın süredir yapılamayan Trablus'taki Mitiga Uluslararası Havalimanı ile Bingazi'deki Benina Uluslararası Havalimanı arasındaki ticari uçuşların 23 Ekim'de başlayacağını belirtti.
Panorama - 10.10.2020
Balkan filmleri, İzmir'deki festivalde yarışacak
Bu yıl altıncısı düzenlenecek Balkan Panorama Film Festivali'de 4 kategoride 20 film yarışacak.
Panorama - 8.10.2020
NASA'nın TESS uydusu, Kuzey Gökü'nün uzay panoramasını kayda aldı
Amerikan Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), Geçiş Halindeki Öte Gezegen Araştırma Uydusu'nun (TESS) çektiği, Kuzey Yarım Küre'den görülen uzay kesitinin (Kuzey Gökü) fotoğraflarından oluşturulan bir panorama yayımladı.
Panorama - 30.9.2020
"Sarıkamış Harekatı Kafkas Cephesi Tanıtım ve Araştırma Merkezi" inşaatında sona doğru
İstasyon Mahallesi'nde inşa edilen ve yıl sonu tamamlanması planlanan merkezde, 1915 panorama salonu, 350 kişilik konferans salonu, Kafkas Cephesi Araştırma Merkezi, sergileme ve fuaye alanı, idare binası ve mescit ile Ermeni mezalimini kabartma teknikleri kullanılarak anlatan görsel içerikli panorama salonları da yer alacak.
Panorama - 21.9.2020
2 bin yıllık antik liman, kalpli pembe göle dönüştü -TEKRAR
'BURAYLA İLGİLİ BİR PROJE GELİŞTİRMEYE BAŞLADIK' Geçmişte önemli bir ticaret merkezi olan limanın, bugün kalp şekliyle ve pembe rengiyle turizme katkı sağlamaya başladığını kaydeden Prof. Dr. Öztepe, "Son 2 yıldır buraya yoğun bir ziyaretçi alıyoruz. Burayla ilgili bir proje geliştirmeye başladık. Şu anda tasarım aşamasında. Kalp şeklindeki pembe gölün en güzel şekilde izlendiği bir seyir terasımız ve bu alanda da eski bir ilkokul binamız var. Burayı bilgilendirme ve ziyaretçi merkezi haline getireceğiz. Yani bir kaç yıl içerisinde bu alana çıkanlar hem güzel Kuzey Ege manzarasını ve panoramasını hem de kalp şeklindeki pembe gölü, yani iç limanı seyredecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Panorama Haberleri | Panorama Haber - Haberler - Panorama haberleri, son dakika panorama haber ve gelişmeleri burada. Kilise bile kurduran kraliyet gelinleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 06:22:33. #1.14#
title