Pana Film Haberleri

Pana Film haber, Pana Film son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pana Film - 08.09.2014
'Kurtlar Vadisi Pusu'nun 10. yılında Görkemli Davet
KanalD ve Pana Film'in ev sahipliğinde gerçekleşen geceye, iş, medya ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldılar.
Pana Film - 11.04.2014
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Gerede'de Yapılacağı Haberine Yalanlama
Pana Film’den yapılan açıklamada, "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin Bolu'nun Gerede ilçesinde yapılacağına dair bazı haber sitelerinde yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.
Pana Film - 06.01.2014
Standard Kazım'la Dünyaya Açıldım
GÜRKAN UYGUN'LA GÖRÜŞÜYORUZ 'Kurtlar Vadisi: Pusu' dizisine nasıl dahil olmuştunuz? İsviçreli bir işadamının korumalığını yaparken 'Kurtlar Vadisi: Irak' filminin galası yapılıyordu. Ekip, İsviçre'ye gelmişti. O dönemde bizi de galaya davet etmişlerdi. Pana Film'in ortaklarından Mehmet Canpolat ve Necati Şaşmaz ile tanıştım.
Pana Film - 02.01.2014
Kurtlar Vadisi'nin Dekorasyoncusu Ölü Bulundu
Jandarma ekipleri, Orhan'ın kim veya kimler tarafından öldürüldüğünü bulmak için çalışma başlattı. Orhan, Kurtlar Vadisi'ni hazırlayan Pana Film'den 50 bin lirayı bulan alacağını tahsil edemediği iddiasıyla dava da açmıştı.
Pana Film - 02.01.2014
Otomobilinde Şişlenerek Öldürüldü (2)
Talebi MAHKEME HAKSIZ BULMUŞ Şişlenen Selahattin Orhan'ın 2011 yılında Pana Film'den 50 bin lirasını tahsil edemediğini ileri sürerek Adana 4'üncü Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açtığı davanın da düştüğü ortaya çıktı.
Pana Film - 15.12.2013
'Polat Alemdar' Rahatladı!
ATV'nin fenomen dizisi 'Kurtlar Vadisi: Pusu'nun 'Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, önceki gece Nişantaşı'nda görüntülendi. Dizinin yapım şirketi Pana Film'in ofisine giden Şaşmaz, rahat kıyafetleriyle dikkat çekti.
Pana Film - 05.12.2013
Demirpark Avm Yazar Senarist Ahmet Turgut'u Ağırladı
Ahmet Turgut, 1975 yılında Malatya doğumlu olan yazar ve senarist 1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten sonra Orta Asya ülkeleri, Rusya, Romanya ve Almanya'da inşaat projelerinde çalışmış, 2004 yılında kurulan Pana film bünyesinde senaryo ve yazım dünyasına adım atmıştır.
Pana Film - 07.10.2013
Yaşayan Kişileri Oynamak Çok Zor
ONUNLA MESLEKTAŞIZ 'Ben Onu Çok Sevdim' dizisinin oyuncu kadrosuna nasıl dahil oldunuz? Dizinin görüşmeleri geçen sene başladı. Pana Film'le görüştüm.
Pana Film - 28.05.2013
Bir Dizi Daha Bitiyor
Pana Film'in büyük umutlarla TRT 1'de yayına sürdüğü "Yol Ayrımı" dizisi final yapmaya hazırlanıyor.
Pana Film - 23.05.2013
Vadi'ye Girebilmek için Öyle Bir Laf Etti Ki
Teklif nasıl geldi peki? 'No Ofsayt' filminde birlikte çalıştığımız yönetmen Mehmet Bahadır Er; Pana Film ile Adnan Menderes'in hayatını anlatan diziyi yapıyor.
Pana Film - 24.04.2013
Ben Onu Çok Sevdim Dizisinde Yeni Gelişme
Kurtlar Vadisi'nin yapımcısı Pana Film'in çektiği Ben Onu Çok Sevdim dizisinin şubat ayında atv ekranlarında yayınlanacağı açıklanmış ancak daha sonra kanal vazgeçmişti.
Pana Film - 16.04.2013
Bana Benzer Diye Korktuğumdan Çocuk Yapmadım
Peki 'Kurtlar Vadisi'ndeki rol size nasıl geldi? Ben kendim oynamak istediğimi söyledim. Çevremdekiler neden bu projede oynamadığı sorup duruyorlardı. Bir ara Ali Tarantula diye bir program yapıyorduk, o dönem yönetmenimiz Bahadır Er'di, kendisi şimdi Pana Film'le çalışıyor.
Pana Film - 16.04.2013
Bana Benzer Diye Korktuğumdan Çocuk Yapmadım
Peki 'Kurtlar Vadisi'ndeki rol size nasıl geldi? Ben kendim oynamak istediğimi söyledim. Çevremdekiler neden bu projede oynamadığı sorup duruyorlardı. Bir ara Ali Tarantula diye bir program yapıyorduk, o dönem yönetmenimiz Bahadır Er'di, kendisi şimdi Pana Film'le çalışıyor.
Pana Film - 12.04.2013
'Ben Onu Çok Sevdim'in Geleceği Belli Oldu
Pana Film'in yeni dizisi "Ben Onu Çok Sevdim" yayınlanmadan kanal değiştiriyor.
Pana Film - 06.04.2013
Kurtlar Vadisi'nde Sürpriz Ayrılık!
Fenomen dizide Aksaçlı lakaplı Adil bey karakterine hayat veren Vargın'ın performansı başta yapım şirketi Pana Film olmak üzere dizinin fanlarının büyük beğenisini topluyordu.
Pana Film - 21.03.2013
Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü Misafiri Filistinli 35 Genç Türkiye'yi Gezdi
Gazze ve Batı Şeria'nın yanı sıra 8 ayrı ülkeden Türkiye'ye gelen Filistinli gençler, 18-19 ve 20 Mart'ta İstanbul'da birçok programa katıldı. Heyet, programın ilk gününde, Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörü Cemalettin Haşimi'nin 'Türk Dış Politikası ve Kamu Diplomasisi' konulu sunumunun ardından, 236 metre ile Avrupa'nın en yüksek binası olan Sapphire binasını ziyaret etti. Sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi'ne geçen heyet, burada İBB Dış İlişkiler Müdürü Selamettin Ermiş'ten Türkiye'deki belediyecilik tecrübesine ve İBB'nin hizmetlerine dair bilgi aldı. Günün son programında Pana Film stüdyosunu ziyaret eden Filistinli gençler, Arap dünyasında sevilerek izlenen Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcıları ve oyuncularıyla bir araya geldi.
Pana Film - 11.03.2013
Necati Şaşmaz Hastanelik Oldu
Habertürk'ün haberine göre; eşi Nagehan Kaşıkçı, ameliyat sonrası eşinin başucundan bir an olsun ayrılmadı. Kurtlar Vadisi'nin yapımcısı Pana Film ekibi, ünlü çifti ameliyat sonrası hastanede ziyaret etti.
title