Pamela Haberleri

Pamela haber, Pamela son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pamela - 17.09.2013
İlk Kez Yan Yana Görüntülendiler
Bir Süredir Adları Birlikte Anılan Şarkıcı Pamela Spence ile Oyuncu Yunus Günce, Önceki Gün İlk Kez...
Pamela - 16.08.2013
Önce Operasyon Sonra Kamera
Carmen Electra, Pamela Anderson gibi dünyaca ünlü isimler yaratan 'Sahil Güvenlik' dizisinin yıldızlarından Erika Eleniak, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye geldi.
Pamela - 28.06.2013
İslam Karşıtı İki Aktivistin İngiltere'ye Girişine İzin Verilmedi
İslam karşıtı iki Amerikalı aktivistin, İngiltere'ye girişine izin verilmedi. İngiltere İçişleri Bakanı Theresa May, aktivistlerin ülkeye girmelerinin "kamuoyunun yararına olmayacağına" dikkat çekti.  ABD'deki "Amerika'nın İslamlaşmasını Durdurun" adlı İslam karşıtı grubun üyesi olan Pamela Geller ve Robert Spencer, bu hafta sonu İngiltere'deki "English Defence League" (İngiliz Savunma Ligi) adlı aşırı sağcı grubun düzenleyeceği protesto yürüyüşüne katılmak istedi.
Pamela - 09.06.2013
"Gezi Müzisyenleri" Kuğulu Park'ta
Aylin Aslım, Yunus Günçe, Doğan Duru, Mabel Matiz, Ceylan Ertem, Güntaç Özdemir ve Pamela Spence; "Gezi Müzisyenleri" adıyla Ankara direnişine destek olmak amacıyla Kuğulu Park'a geldi.
Pamela - 02.06.2013
11. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları…
Olimpiyatların Rize ayağına, 25 farklı ülkeden 80 öğrenci katılırken, Programda Gürcistanlı Ana Romanadze 'Yoruldum', Azerbaycanlı Türkan Aliyeva 'Senden Öğrendim', Tunuslu Muhammed Taha 'Dağlar Dağlar', Kenyalı Gabriel Kimuhu 'Hakim Bey', Moritanyalı Sidi Muhammed 'Düşler Sokağı', Madagaskarlı Tiavina Rajaonary 'Severek Ayrılalım' ve Arnavutluk'tan Pamela Hajderaj 'Bir Zamanlar Deli Gönlüm' isimli şarkıları seslendirdi.
Pamela - 24.05.2013
Paü'de Bahar Şenliği Sona Erdi
Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) tarafından düzenlenen bahar şenlikleri sona erdi. Öğrenciler Pamela, Gece Yolcuları, Emre Aydın, Ozan Doğulu ve Gökçe'nin konserleriyle eğlenceye doydu.
Pamela - 19.05.2013
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Fethiye'deki Kelebekleri Kurtardı
Muğla Valiliği ile Fethiye Kaymakamlığı'nı uyaran Bakanlık, böylesine önemli bir bölgede bu tür etkinliklere izin verilemeyeceğini belirterek gerekli önlemlerin alınmasını istedi. Bakanlığın, uyarısını dikkate alan Kaymakamlık, bölgede festival yapılamayacağına karar vererek, Hayko Cepkin, Göksel, Feridun Düzağaç, Pamela, Atiye ve Bedük'ün sahne alacağı programı iptal etti.
Pamela - 18.05.2013
Bişkek'te Türk Kültürü Günleri Başladı
Akşamın konukları arasında Kırgızistan Jogorku Keneş(Yüksek Meclis) milletvekili Irgal Kıdıraliyeva, ABD Büyükelçisi Pamela Spartlen ve işadamları vardı.
Pamela - 17.05.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)
Kaymakamlık ve idari mahkemenin aldığı kararın bu yönde olduğunu vurgulayan Aşan, "Festivalimize ancak katılımcı sayımızı düşürerek, büyük sahneler kurmayarak devam edeceğiz" dedi. Kelebekler Vadisi'nde 24- 26 Mayıs ve 2- 4 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Çadır Festivali'nde Bedük, Hayko Çepkin, Göksel, Pamela ve Atiye'nin sahne alacağı açıklanmıştı.
Pamela - 13.05.2013
ABD Yüksek Yargı Heyeti Beypazarı'nı Gezdi
Aralarında Massachusetts Bölge Mahkemesi Hakimi Richard Gaylore Stearns, Boston Yüksek Mahkemesi Hakimi Pamela Burton Lyons ve Boston Ceza İstinaf Mahkemesi Üyesi Eleanor Susan Garsh'nın bulunduğu heyete Türkiye Adalet Akademisi Başkan Yardımcısı Dr.
Pamela - 08.05.2013
Feridun Düzağaç, Çevrecilerin Tepkisi Üzerine Konserden Vazgeçti
Çadır Festivali'nde Bedük, Hayko Cepkin, Göksel, Pamela ve Atiye gibi sanatçılar sahneye çıkacak.
Pamela - 08.05.2013
Feridun Düzağaç Festivale Katılmayacağını Açıkladı
FESTİVAL İPTAL EDİLMEYECEK Öte yandan basında çıkan haberlerin ardından bir açıklama yayınlayan Organizasyon Yöneticisi Fatih Sultan Aşan, festivalin iptal edilmesinin söz konusu olmayacağını duyurdu. Geçen yıldan beri vadinin korunması, temizlenip çöplerin günlük toplanıp teknelerle Ölüdeniz'e götürülmesini sağladıklarını anlatan Aşan, şu ifadeleri kullandı: "Festival süresince de mevcut personelimize ilave olarak 30 özel güvenlik görevlisi ile güvenlik sağlanacaktır. Temizlik ve atıkların toplanması için de mevcut personele ilave olarak 40 kişi daha festival süresince görev yapacaktır. Denize platform kurulacağına dair haberler doğru değildir, asparagas haberlerdir. Zaten isteseniz de denize platform kuramazsınız çünkü doğal yapısı gereği bu iş neredeyse imkansız denecek kadar çok zor bir iş. Festivalde akşamları 1 saat süreli konser olacak. Konserlerde ses seviyesi yönetmelikte SİT alanları için öngörülen 55 desibeli aşmayacak. İnternet üzerinden festivali engellemek için grup kurarak insanları yanlış yönlendirenler gerçek kimliklerini gizleyerek yayın yapıyor. Bu kişiler hakkında Fethiye Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunduk. Ayrıca Fethiye Asliye Hukuk Mahkemesi'ne de haksız rekabetin önlenmesi için dava açtık. Festival hem Fethiye'nin tanıtımına katkıda bulunacak hem de Fethiye esnafına ve Ölüdeniz teknecilerine kazanç sağlayacak." Kelebekler Vadisi'nde 24-25-26 Mayıs ve 2-3-4 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Çadır Festivali'nde Bedük, Hayko Çepkin, Göksel, Pamela ve Atiye gibi sanatçılar sahne alacak.
Pamela - 02.05.2013
Çevreciler, Şenliğin İptal Edilmesini İstedi
Fethiye'ye bağlı Uzunyurt Köyü (Faralya) sınırları içinde yer alan ve karadan ulaşımı olmayan Kelebekler Vadisi'nde 24-25-26 Mayıs ve 2-3-4 Haziran tarihlerinde Çadır festivali düzenlenecek. İnternet üzerinden biletleri satışa sunulan etkinlik kapsamında Bedük, Hayko Çepkin, Göksel, Pamela, Atiye ve Feridun Düzağaç gibi sanatçılar sahne alacak.
Pamela - 23.04.2013
'Benim Annem Bir Dinozor', TV'de İlk Kez D-Smart'ta
Yönetmen koltuğunda Yoon-suk Choi ve John Kafka'nın oturduğu 2012 yapımı Animasyon-Macera türündeki filmin başrollerini ise Jane Lynch, Pamela Adlon ve Rob Schneider paylaşıyor.
Pamela - 28.03.2013
Bir Fotoğrafın Sosyal Medyada Serencamı
Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde 2010 yılı Temmuz ayında bir petrol tankerinde meydana gelen patlama sonucu 200'den fazla kişi, feci şekilde yanarak can vermişti. Olayın ardından çekilen bir fotoğrafta onlarca yanmış ceset, yere dizilmiş bir şekilde görülüyordu. İşte bu fotoğraf, bugünlerde sosyal medyada Türkler arasında Burma'da Müslümanlara yapılan katliamdan bir fotoğrafmış gibi paylaşılıyor. Ancak fotoğrafın bu hatalı serancamı, Burma ile sınırlı değil. İnternette arama yapıldığında bu fotoğraf, ilk ortaya çıktığı andan itibaren birçok site tarafından "yanlış propaganda" aracı olarak kullanılmış. Fotoğraf, hadisenin ardından ilk olarak Pamela Geller adlı Amerikalı bir blogger tarafından o sırada Nijerya'da devam etmekte olan seçim sürecine etki etmek için kullanılmış.
Pamela - 25.03.2013
Yalanı Anında Yakalayın Kitabı
Yalanı Anında Yakalayın Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Yalanı Anında Yakalayın Kitabı kitabının kısa özeti.
Pamela - 25.03.2013
İş Sanat'a Nisan Ayında Sanatçı Yağmuru
İş Sanat minik sanatseverleri de unutmuyor İş Sanat, 7'den 77'ye herkesin sevdiği "Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler" masalının sıra dışı yorumuyla minik sanatseverleri ağırlıyor. İlk kez geçtiğimiz sezonda izleyiciyle buluşan ünlü müzikal İş Sanat'ın 13'üncü sezonunda da büyük, küçük herkese unutulmayacak bir masal deneyimi yaşatıyor. Kötü cadının, Pamuk Prenses'e duyduğu kıskançlığı konu alan masalın müzikal yorumunda cadı rolünde ünlü şarkıcı Pamela Spence yer alıyor.
Pamela - 13.03.2013
Estetik Cerrahinin Gelişimi İnsan Modası Yaratıyor
Estetik Cerrah Op. Dr. Metin Kerem, kişiden kişiye ve zamana göre değişiklik gösteren güzellik algısının ve estetik anlayışının, son 50 yılını örneklerle değerlendiriyor. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Metin Kerem, güzel ve çirkin kavramlarının birbirine zıt olmasına rağmen, toplumda bir zamanlar güzel kabul edilen bazı şeylerin, günümüzde çok çirkin algılanabildiğini söylüyor. Zaman içerisinde yaşanılan bu değişimin Moda olanı yarattığını, estetik cerrahi ile değiştirilebilir hale gelen insan yüzünün ve vücudunun da kendi modasının olduğunu belirtiyor. Göğüs ve Burun Modası 10 Yıl da Bir Değişiyor Op. Dr. Metin Kerem, insanın yüz ve vücut modasının, her 10 yıl da bir değiştiğine değiniyor. İkinci dünya savaşını takip eden yıllarda iri göğüslerin çirkin kabul edildiğini, estetik cerrahinin yeterince gelişmemiş olduğu o dönemlerde, kadınların büyük göğüslerinden utandığını, bastırmak için korse kullandıklarını belirtiyor. 70’ler de kadın erotizminin ön plana çıktığını, daha iri ve kendine baktıran göğüslerin moda olduğunu, 80’ler de ise bu trendin Samantha Fox, Pamela Anderson gibi aşırı büyük göğüslü yıldızlar yarattığını söylüyor.
Pamela - 12.03.2013
İnsan Bedeninin Modası
70'ler de kadın erotizminin ön plana çıktığını, daha iri ve kendine baktıran göğüslerin moda olduğunu, 80'ler de ise bu trendin Samantha Fox, Pamela Anderson gibi aşırı büyük göğüslü yıldızlar yarattığını söylüyor.
Pamela - 02.03.2013
Hitchcock 29 Mart'ta Sinemalarda
Güçlü oyuncu kadrosuyla Hichcock 29 Mart'ta sinemaseverlerle buluşacak.
Pamela - 26.02.2013
Pamela'dan Tnk'ye Destek
Ünlü şarkıcı Pamela; rock grubu TNK'nin 5 Mart'ta çıkacak yeni albümü 'Melankoli'ye konuk oldu.
Pamela - 13.07.2008
Film Yıldızlarına Bakıp Bıçak Altına Yatıyorlar
Memeleri en çok beğenilen ve en nefret edilen Pamela Anderson KADINLAR en çok göğüs ve dudak kategorisindeki ameliyatları öncesinde ünlü birini referans göstererek ona benzemek istiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Pamela Haberleri | Pamela Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Pamela haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Pamela kimdir, hayatı ve biyografisi. Philips'ten Sosyal Sorumluluk Projesi: 'Bunu Duymalısın'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 22:05:44. #1.13#

title