Palandöken Dağı Haberleri

Palandöken Dağı haber, Palandöken Dağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Palandöken Dağı - 02.11.2019
Beyaz örtüyle kaplanan Palandöken'de kış güzelliği
Türkiye'nin önemli kış turizmi merkezlerinden Erzurum'daki Palandöken Dağı'nda, kar yağışının ardından kartpostallık manzaralar oluştu.
Palandöken Dağı - 31.10.2019
Palandöken'in zirvesi beyaza büründü
Türkiye'nin önemli kış turizmi merkezlerinden Erzurum'daki Palandöken Dağı, kar yağışıyla beyaza büründü.
Palandöken Dağı - 22.10.2019
UEFA B Antrenörlük Kursu, Erzurum'da yapılıyor
Palandöken Dağı eteklerinde Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde Mehmet Ekşi ile Ömer Kaner'in yönetiminde eğitime alınan 30 kursiyer, iki etaptan oluşan eğitimin sonunda UEFA B diploması almaya hak kazanacak.
Palandöken Dağı - 08.10.2019
"En iyi bankalarla rekabet edebilecek güce sahibiz"
Doğu ve Güneydoğu Anadolu'daki 18 kente hizmet verecek acente ve banka kanalına yönelik faaliyet gösterecek Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge ve Bankasürans Bölge Müdürlüklerinin açılışı için Palandöken Dağı'ndaki bir otelde tören düzenlendi.
Palandöken Dağı - 02.10.2019
Denetimli serbestlik yükümlülüleri cezalarını fidan dikerek çekiyor
Denetimli serbestlik yükümlüleri, cezalarının kalan kısmının infazı için Palandöken Dağı'nda çam fidanlarını toprakla buluşturdu.
Palandöken Dağı - 02.10.2019
Denetimli serbestlik yükümlülüleri cezalarını fidan dikerek çekiyor
Denetimli serbestlik yükümlüleri, cezalarının kalan kısmının infazı için Palandöken Dağı'nda çam fidanlarını toprakla buluşturdu.
Palandöken Dağı - 29.09.2019
Dha yurt bülteni-2
Mor bebek hastalığından 30 yıl sonra Denizli'de kurtulduÖzbekistan'da yaşayan ve halk arasında 'Mor bebek' olarak bilinen Fallot Tetralojisi hastalığıyla dünyaya gelen 30 yaşındaki Flyrua Sufıeva, Denizli'deki Özel Sağlık Hastanesi'nde yapılan ameliyatla sağlığına kavuştu.
Palandöken Dağı - 08.09.2019
Alman yüzücüler Erzurum'da güç depoluyor
Palandöken Dağı'ndaki bir otelde konaklayan 14 yüzücü, havuz çalışmalarını ise Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait Olimpik Yüzme Havuzu'nda gerçekleştiriyor.
Palandöken Dağı - 07.09.2019
Tarihi çeşmeler asırlardır "hayat" veriyor
Çalışmada, kentin farklı noktalarında yapım tarihinin 14. yüzyıla dayandığı 179 çeşmeyi tespit ettiklerini ifade eden Yurttaş, şöyle konuştu: "Bunların en eskisi Çifte Minareli Medrese'nin cephesindeki çeşmedir. Çeşmede, 13. yüzyılın sonu ile 14. yüzyılın başlarındaki yapı özellikleri bulunuyor. Bu Erzurum'un en eski çeşmesidir. Daha sonraki çeşmelerin tümü Osmanlı dönemine aittir. Osmanlı dönemine ait çeşmelerin en eskisi ise Kanuni Sultan Süleyman zamanında inşa edilen Şabakhane Çeşmesi'dir." "140 dükkan, han ve bostanlarını çeşme için bağışladı" Yurttaş, asırlık çeşmelerin suyunun genellikle Palandöken Dağı'ndan pöhreng ve künklerle çeşmelere getirildiğini ve onlarca çeşmenin aynı dönemde yapılan su hatlarıyla beslendiğini anlattı.
Palandöken Dağı - 05.09.2019
"Türkiye için hep birlikte iyi bir iş yapıyoruz"
Palandöken Dağı'nda bir otelde, adli yıl açılışı nedeniyle verilen kokteyle katılan Feyzioğlu, burada yaptığı konuşmasında, adli yılın hayırlı olması temennisinde bulundu.
Palandöken Dağı - 26.08.2019
MHP Genel Başkanı Bahçeli Erzurum'da
Ardından Palandöken Dağı'ndaki bir otele geçen Bahçeli, burada Erzurum Valisi Okay Memiş ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile yaklaşık 10 dakika görüştü.
Palandöken Dağı - 17.08.2019
"Sporcularımız olimpiyatlara emin adımlarla ilerliyor"
Erzurum'daki Palandöken Dağı'nda çalışmalarını sürdüren Atletizm Milli Takımı'nın kampına ziyarette bulunan Fatih Çintimar, daha sonra sporcu ve gazetecilerle yemekte bir araya geldi.
Palandöken Dağı - 16.08.2019
İstinaf, iki genç kıza dehşeti yaşatan sanıklara verilen cezayı yerinde buldu
ERZURUM'da, dedikodu yaptıkları iddiasıyla Palandöken Dağı eteklerine götürdükleri 2 genç kızı önce dövüp sonra da birine cinsel saldırıda bulunan, 3'ü kız 5 sanığa, 12,5 yıl ila 63 yıl arasında Ağır Ceza Mahkemesi'nce verilen cezayı İstinaf Mahkemesi yerinde buldu.
Palandöken Dağı - 08.08.2019
"Bu şehri Süper Lig'e çıkaracağımıza inanıyoruz"
Hatayspor, Erzurum'da Palandöken Dağı eteklerindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde yeni sezon öncesi ikinci etap çalışmalarını sürdürürken, deneyimli futbolcu Sadi Karaduman, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.
Palandöken Dağı - 04.08.2019
Palandöken Kayak Merkezi yeni sezona iddialı girecek
Yapılan çalışmalarla yeni sezona iddialı gireceklerini belirten Memiş, "Palandöken Dağı'nın en konforlu otelini yapıyoruz.
Palandöken Dağı - 03.08.2019
"Yarım kalan işi tamamlamak istiyoruz"
Bordo-beyazlı takım Erzurum'da bulunan Palandöken Dağı eteklerindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde ikinci etap kamp çalışmalarını sürdürüyor.
Palandöken Dağı - 03.08.2019
"Yarım kalan işi tamamlamak istiyoruz"
Bordo-beyazlı takım Erzurum'da bulunan Palandöken Dağı eteklerindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde ikinci etap kamp çalışmalarını sürdürüyor.
Palandöken Dağı - 02.08.2019
"İlk 11'de yer almak için çok çalışıyorum"
Hataysporlu futbolcular yeni sezonun ikinci etap kamp çalışmalarını Erzurum'un Palandöken Dağı eteklerinde Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde yaparak güç depoluyor.
Palandöken Dağı - 25.07.2019
"Ankaragücü'nün hasreti Süper Lig şampiyonluğudur"
Başkent ekibi, Erzurum'daki Palandöken Dağı eteklerindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde 2'inci etap kamp çalışmalarını sürdürüyor.
Palandöken Dağı - 23.07.2019
Traktör'ün Erzurum kampı sona erdi
Palandöken Dağı'ndaki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde 10 gün süreyle kamp yapan takım futbolcular yoğun antrenmanlar gerçekleştirdi.
Palandöken Dağı - 23.07.2019
Mustafa Denizli yönetimindeki Traktör başarıya odaklandı
Traktör ile sezon öncesi kamp için Erzurum'a gelen Denizli, Palandöken Dağı'ndaki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde takımını yeni sezona hazırlıyor.
Palandöken Dağı - 20.07.2019
"Hayalci değiliz, hayallerimiz var"
Kartal, Palandöken Dağı'ndaki bir otelde düzenlediği basın toplantısında, Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde 9 Temmuz'da başlayan kampın yarın sona ereceğini söyledi.
Palandöken Dağı - 20.07.2019
Erzurum'da 1200 antrenörün tarih gezisi
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde kampa alınan antrenörler, bilgilerini tazeleyen eğitimlerin ardından Erzurum gezisine çıktı. Avrupa'nın en yüksek atlama kuleleriyle gezilerine başlayan antrenörlere ev sahipliği yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, tesisler hakkında bilgi verdi. Atlama kulelerinin en muhteşem kuleleri olduğunu vurgulayan Taşkesenligil, 5 atlama pisti bulunduğunu söyledi. Antrenörler daha sonra otobüslerle Palandöken Dağı eteklerindeki Abdurrahman Gazi Türbesi'ni ziyaret etti.
Palandöken Dağı - 20.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-2
Görüntü Dökümü ----------------------------- -Yol çalışmalarından detay -Başkan Güzelkaya ile röp -Vatandaşlar ile röp -İlçeden genel ve detaylar  Haber-Kamera: Suat DENİZ / IĞDIR, ============================================ 4)1200 ANTRENÖRDEN TARİH GEZİSİ GENÇLİK ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ile ataması yapılan 1200 antrenör, Erzurum'da intibak eğitimine alındı. 300'er kişilik gruplar halinde eğitim gören antrenörler, kentin tarihi ve turistik yerlerini gezdi. Antrenörler, kentte gizemli yol olarak bilinen araçların kendiliğinden hareket ettiği yolu şaşkınlıkla inceledi.  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde kampa alınan antrenörler bilgilerini tazeleyen eğitimlerin ardından Erzurum gezisine çıktı. Türkiye'nin Avrupa'nın en yüksek atlama kuleleriyle gezilerine başlayan antrenörlere ev sahipliği yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, tesisler hakkında bilgi verdi. Atlama kulelerinin en muhteşem kuleleri olduğunu vurgulayan Taşkesenligil, 5 atlama pisti bulunduğunu söyledi. Antrenörler daha sonra otobüslerle Palandöken dağı eteklerindeki Abdurrahman Gazi Türbesi'ni ziyaret etti.
Palandöken Dağı - 19.07.2019
Gençlerbirliği, Erzurum kampını tamamladı
Başkent ekibinin, Erzurum'da Palandöken Dağı eteklerinde bulunan Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'ndeki 2019-2020 sezonu ilk etap hazırlıkları sona erdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Palandöken Dağı Haberleri | Palandöken Dağı Haber - Haberler - Sayfa 5 - Palandöken Dağı haberleri, son dakika palandöken dağı haber ve gelişmeleri burada. Şehit Öğretmen İlyas Acar ailesine duygulandıran ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 20:34:23. #1.15#

title