Özlem Yıldız'ın "Amca" Gafı Katıldığı Davete Damga Vurdu

Özlem Yıldız'ın "Amca" Gafı Katıldığı Davete Damga Vurdu

Diyaliz hastaları yararına düzenlenen davette Özlem Yıldız'ın Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk'i sahneye "Amca" diyerek çağırması geceye damga vurdu.

Türk Böbrek Vakfı, diyaliz hastaları yararına, eskiyen hemodiyaliz cihazlarının yenilenmesi amacıyla Fairmont Quasar Otel'de düzenlediği davetle vakıf gönüllülerini bir araya getirdi.

GECEYE ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, TBV Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş ve Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komite üyelerinin ev sahipliğinde, Fairmont Quasar Otel'de gerçekleştirilen davete çok sayıda davetli katıldı.

Ayta Sözeri'nin sahne aldığı geceye; Aylin Yılmaz, Hayat Cengiz, Esin Demirören, Sevil Aslan, Öznur Yakın, Fatih Ürek, Selda Topal, Figen-Hayati Babaoğlu, Zülal Tatlıcı,Selvi Serttaş, Özlem Yıldız ve Ayşe Azizoğlu gibi çok sayıda isim katıldı.

ÖZLEM YILDIZ'DAN TİMUR AMCA GAFI

Gül Ergi'nin desteği ile düzenlenen geceye misafir olarak katılan Özlem Yıldız, açılış konuşmasını yapmak üzere Vakıf Başkanı Timur Erk'i davet ederken "Timur Erk demek istemiyorum, Timur amcayı sahneye almak istiyorum diyerek salonda kahkahalara neden oldu.

"UYARI ALIYORUM SÜREKLİ"

"Amca değil, abi uyarısı alıyorum sürekli, biraz kendisini kızdırmak istedim" diyen Yıldız'a Erk'in cevabı ise "Özlem çok eski bir arkadaşımın evladı, benim kızdığımı bildiği için bunu söyledi ama insan evladına kızamaz" diyerek Yıldız'a teşekkür etti.