Özlem Uygun Limango Designers Studio'da

Özlem Uygun Limango Designers Studio'da

Limango'nun yeni moda ve tasarım platformu limango Designers Studio sizleri ilklerle tanıştırmaya devam ediyor.

Özlem Uygun Limango Designers Studio'da

Tasarım dünyasında yepyeni bir isim olan Özlem Uygun sizleri gündüzden geceye taşıyacak "Linear Perspectives" koleksiyonuyla ilk kez ve sadece limango Designers Studio'da. 27 Haziran tarihine kadar devam edecek olan bu kampanyada yer alan sınırlı sayıdaki ürünleri kaçırmayın!

Private shopping'in Türkiye'deki öncü markası limango'nun hayata geçirdiği, moda ve tasarım alanında yepyeni bir platform olan limango Designers Studio'da bu hafta, Hatice Gökçe ve Özlem Uygun koleksiyonlarını bulabilirsiniz. Tasarım dünyasının son dönemdeki beğenilen isimlerinden Özlem Uygun'un kullanışlı, şık ve çarpıcı elbiselerden oluşan "Linear Perspectives" adlı özel koleksiyonunda bol ve dökümlü pantolonlar ve dökümlü bluzlar, özellikle iş hayatında rahatlığı önemseyen tüm kadınlar için ideal. 27 Haziran'a kadar satışta olacak bu kampanyadaki tasarımları incelemek için limango.com.tr'nin ana sayfasında yer alan limango Designers Studio sekmesine tıklayabilirsiniz.

Kumaşlarla rastlantısal oyunlar oynayan, çoğunlukla minimal ve modern tasarımlara imza atan Özlem Uygun'un "Linear Perspectives" koleksiyonu, kumaşın dökümünden faydalanarak elde edilen yumuşak kesimleri farklı renk kombinleriyle ortaya çıkaran, asimetrik çizgilerin ön plana çıktığı, yalın parçalardan oluşuyor. Sadece "üyelerin" alışveriş yapabildiği bu "private shopping" sisteminin bir parçası olmak isterseniz tek yapmanız gereken bir arkadaşınızdan davet almak ya da limango.com.tr'ye üyelik başvurusunda bulunmak.