Özlem Tekin Şov

Türk Rock Müziği'nin En Ünlü İsmi Özlem Tekin, Ankara'da Düzenlenen Saklıfest Rock Festivali'nde, Kelimenin Tam Anlamıyla Bir Frikik Şov Yaptı.

Özlem Tekin Şov
10.03.2007 11:40 | Son Güncelleme: 10.03.2007 11:40

TÜRK ROCK MÜZİĞİ'NİN EN ÜNLÜ İSMİ ÖZLEM TEKİN, ANKARA'DA DÜZENLENEN SAKLIFEST ROCK FESTİVALİ'NDE, KELİMENİN TAM ANLAMIYLA BİR FRİKİK ŞOV YAPTI.

Yırtık file çorabı ve süper mini kıyafetiyle sahneye çıkan Tekin, birbirinden hareketli şarkılarını söylemeye başlayınca olanlar oldu. Mini eteği iyice beline doğru kayan Tekin'in siyah iç çamaşırı da gözler önüne serildi.

Bu durumdan hiç de rahatsız olmadığı görünen ünlü şarkıcı, bir ara kendi eliyle de eteğini iyice yukarıya doğru sıyırdı. Özlem Tekin, sahne performansının bir yerinde de, ön sırada duran hayranlarının yanına eğildi. Bunu fırsat bilen Tekin hayranları da, bir anda şarkıcıyı yanlarına çekiverdiler. Ne olduğunu anlamayan Tekin, yüzükoyu yere kapanırken, başındaki şapkası da düştü. Özlem Tekin, durumu fark eden bir güvenlik görevlisi tarafından, hayranlarının elinden kurtarıldı.

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title