Özkürtün Haberleri

Özkürtün haber, Özkürtün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özkürtün: Vali Memiş Özkürtün'deÖzkürtün 8.12.2016
Özkürtün: Karayollarında DurumÖzkürtün 13.11.2016
Özkürtün 7.1.2016
İl Genel Meclisi Ocak Ayı Toplantıları Devam Ediyor
Güvendi, teklifte bahse konu her iki yolun da ulaşım ağı bakımından stratejik konuma sahip olduğunu belirterek, Yukarı Kürtün-Alucra yolunun İç Anadolu'yu Karadeniz'e bağlayan en kısa yol olduğunu, Özkürtün-Erikbeli-Tonya grup yolunun da Tonya ilçesine bağlı Fol beldesinin 1953 yılına kadar Özkürtün beldesine bağlı bir köy olması nedeniyle sosyal, ekonomik ve kültürel bağ açısından önemli olduğunu söyledi.
Özkürtün 18.9.2015
Son Nefesini Kamyonunda Verdi
Alınan bilgiye göre, önceki gece Özkürtün-Torul istikametinde 06 AD 7432 plakalı kamyonuyla yük taşıyan Nihat Çetin (60), saat 23.
Özkürtün 4.8.2015
Özkürtün'de 16 Konut, Açık Teklif Usulüyle Satılacak
Kürtün ilçesinin Özkürtün beldesinde 16 konutun satışı, açık teklif usulüyle yapılacak.
Özkürtün 10.4.2015
Gümüşhane Valisi Yavuz, Özkürtün Beldesini Ziyaret Etti
Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, Kürtün ilçesine bağlı Özkürtün beldesini ziyaret etti.
Özkürtün 8.3.2015
Mart Dünya Kadınlar Günü
Belediye hizmet binasındaki restoranda gerçekleştirilen kahvaltılı programa, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, eşi Sevim Aydın, Belediye Başkanı Ercan Çimen, eşi Gülsen Çimen, Özkürtün Belde Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şükriye Karabulut Orhan, Belediye personeli ve yaklaşık 400 davetli katıldı.
Özkürtün 16.2.2015
Kürtün Baraj Gölü'ne Sürüklenen İşçinin Kaybolması
Olay Kürtün ilçesine bağlı Özkürtün beldesinde, 10 Şubat'ta, Süme deresinde tıkanan menfezin açılması için çalışma başlatılmış, özel bir şirkete ait iş makinesiyle çalışmayı yürüten Ekrem Şayık (27), menfezin açılması sonucu aniden gelen suya kapılmış, Süme deresinin birleştiği Harşit çayında kurulu Kürtün Baraj Gölü'ne sürüklenerek kaybolmuştu.
Özkürtün 15.2.2015
Kürtün Baraj Gölüne Sürüklenen İşçinin Kaybolması
Vali Yavuz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kürtün ilçesine bağlı Özkürtün beldesinde 10 Şubat'ta, Süme Deresi üzerinde tıkanan menfezin açılması için çalışma başlatıldığını belirterek, özel bir şirkete ait iş makinesiyle çalışmayı yürüten Ekrem Şayık'ın (27) menfezin açılması sonucu aniden gelen suya kapılarak Süme Deresi'nin birleştiği Harşit Çayı üzerine kurulu Kürtün Baraj Gölü'ne sürüklenerek kaybolduğunu anımsattı.
Özkürtün 15.2.2015
Ayık'ın Cansız Bedenine 6. Günde Ulaşıldı
Gümüşhane’nin Kürtün ilçesine bağlı Özkürtün beldesinde menfez temizliği yaparken ani su baskını nedeniyle Kürtün Baraj gölüne sürüklenen Ekrem Ayık’ın cansız bedenine ulaşıldı.
Özkürtün 14.2.2015
Kürtün Baraj Gölü'ne Sürüklenen İşçinin Kaybolması
Kürtün ilçesine bağlı Özkürtün beldesinde, 10 Şubat'ta, Süme Deresi üzerinde tıkanan menfezin açılması için çalışma başlatılmış, özel bir şirkete ait iş makinesiyle çalışmayı yürüten Ekrem Şayık (27), menfezin açılması sonucu aniden gelen suya kapılmış, Süme Deresi'nin birleştiği Harşit Çayı üzerine kurulu Kürtün Baraj Gölü'ne sürüklenerek kaybolmuştu.
Özkürtün 13.2.2015
Kürtün Baraj Gölü'ne Sürüklenen İşçinin Kaybolması
Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, beraberindeki AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, İl Jandarma Komutanı Albay Erdal Eren, Gümüşhane Emniyet Müdürü Orhan Kar, Kürtün Kaymakam Vekili Recai Karal, Kürtün Belediye Başkanı Ahmet Kanat, Özkürtün Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya ve Gümüşhane Afet ve Acil Durum Müdürü Mesut Bayrak ile yapılan aramaları izledi, bilgi aldı.
Özkürtün 13.2.2015
Kürtün Baraj Gölü'ne Sürüklenen İşçinin Kaybolması
Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru, beraberinde Gümüşhane İl Jandarma Komutanı Albay Erdal Eren, Kürtün Kaymakam Vekili Recai Karal, Kürtün Belediye Başkanı Ahmet Kanat ve Özkürtün Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya ile bölgede yürütülen çalışmaları izledi.
Özkürtün 11.2.2015
Kürtün Baraj Gölü'ne Sürüklenen İşçinin Kaybolması
Menfezden püsküren suların Şayık'ı sürüklediğini ifade eden Kalyoncu, şunları kaydetti: "Karşı kıyıya vuran suların bir girdap oluşturarak döndüğünü sanıyorum. Girdabın ön kısmında olma olasılığı yüksek. Orada da suyun derinliği 15 metreden başlayıp 40 metreye kadar çıkıyor. Yarın üç arkadaşımız daha gelecek. Onlar gelmeden önce şamandıraları kuracağım. Arkadaşlarım geldikten sonra güvenli dalış yaparak eksi 12 metreden eksi 25 metreye kadar kare ve dairesel aramalar yapacağız. Baraj gölünde ağaç dallarının olma olasılığı yüksek, bunlar baraj göllerinde olan şeyler. Biz kılavuz halatıyla emniyetli dalış yapacağız." Kürtün ilçesine bağlı Özkürtün beldesinde, Süme Deresi üzerinde tıkanan menfezin açılması için dün çalışma başlatılmış, özel bir şirkete ait iş makinesiyle çalışmayı yürüten Ekrem Şayık (27), menfezin açılması sonucu aniden gelen suya kapılmış, derenin birleştiği Harşit Çayı üzerine kurulu Kürtün Baraj Gölü'ne sürüklenerek kaybolmuştu.
Özkürtün 11.2.2015
Kürtün Baraj Gölü'ne Sürüklenen İşçinin Kaybolması
Yetkililerden bilgi alan Vali Yavuz, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Kürtün ilçesinin Özkürtün beldesindeki Süme Deresi üzerinde, özel bir firma tarafından menfez temizliği sırasında iş makinesi operatörü Ekrem Şayık'ın, ani su basması sonucu baraj gölüne sürüklenerek kaybolduğunu anımsattı.
Şu an buradasınız: Özkürtün Haberleri | Özkürtün Haber - Haberler - Sayfa 3 - Özkürtün haberleri, son dakika özkürtün haber ve gelişmeleri burada. 700 Yıllık Yaylada 100 Yıldır Lokanta İşletiyorlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 08:30:35. #1.15#
title