Özgürlük Haberleri

Özgürlük haber, Özgürlük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgürlük - 06.07.2021
4. Yargı Paketi TBMM Genel Kurulunda
MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül ise Yargı Reformu Strateji Belgesi ve İnsan Hakları Eylem Planı'yla son derece önemli adımlar atıldığını vurgulayarak, "4. Yargı Paketi'yle yargı bağımsızlığı ve adil yargılanma hakkının güçlendirilmesi, hukuki öngörülebilirdik ve şeffaflığın geliştirilmesi, kişinin maddi ve manevi bütünlüğü, özgürlük ve güvenliğiyle özel hayatının korunmasında daha etkin adımlar atılması ve insan hakları konusunda üst düzey idari ve toplumsal farkındalığın artırılması amaçlarına yönelik olarak belirlenmiş olan faaliyetler hayata geçirilmektedir.
Özgürlük - 06.07.2021
Kanada Genel Valiliğine ilk kez bir yerli getirildi
Simon, görevde olduğu sürece, özgürlükler için herkesle çalışacağını ve geleceğe bugün yaşananların yaşanmadığı daha iyi bir Kanada bırakmak için çaba harcayacağını kaydetti.
Özgürlük - 06.07.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Adaletin ödün verilemeyecek kadar önemli bir kavram olduğuna işaret eden Kılıçdaroğlu, öte yandan Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu'yu eleştirirken, şöyle konuştu: "Boğaziçi Üniversitesi sanki onun özel hapishanesi, kendisine özel bir dünya kurmuş. Öğrenciler, akademisyenler, çalışanlar istemiyor. O, bütün kapıları kapatmış gelenleri copluyor, biber gazı, neredeyse her taraf tel örgülerle çevrili, Beyefendi içerde 'Özgürlükler.
Özgürlük - 05.07.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ'da düzenlenen konferansta konuştu Açıklaması
Tatar, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yüzlerce insanımızın katledilişi, şehitlerimiz, Kıbrıs'taki Türk halkının 103 köyden kovulması, 103 köyün yakılıp, yıkılması, Kıbrıs'ta Türk halkının büyük ölçüde göçmen olması, çadırlarda hayatlarını sürdürmesi ve bu arada tabi Türkiye ile temaslarımız. Türkiye acaba garantör ülke olarak ne zaman gelebilecek? Benim çocukluğum bu duygularla geçti. Değerli kardeşlerim Allah nasip etti, bu konuşmaları yapıyorum ama neticede geçmişi unutmak mümkün değil. Çünkü bütün davamızın, mücadelemizin altyapısı oradan başlar. O yıllarda her bölgede mücadele veren Kıbrıslı Türk halkı her zaman Türkiye'yi yanında bulmuştur. Türkiye'den gelen her türlü yardım ve katkı ile ayakta durabildik." "Türkiye'nin desteğiyle devletimizi güçlendirmeye devam ettik" 20 Temmuz 1974'te gerçekleştirilen Kıbrıs Barış Harekatı ile o günden bu yana Kıbrıs Türk'ünün bağımsızlık, özgürlük ve hürriyet içinde yaşamaya devam ettiğini dile getiren Tatar, kendileri için hayatın yeniden başladığını söyledi.
Özgürlük - 05.07.2021
'Bize Müsaade' 30 Temmuz'da vizyona giriyor
Filmin Konusu: Biri yönetmen, biri oyuncu ve biri senarist olan TV sektöründen 3 yakın arkadaşın yolları küçük bir danışmanlık için Büyükada'da bir akıl hastanesine düşer. Fakat kahramanlarımız bu hastanede görmemeleri gereken bir olaya şahit olunca, başhekim Sinan tarafından hastaneye hapsedilirler. Özgürlüklerine kavuşmak için kusursuz bir plana ihtiyaçları vardır.
Özgürlük - 04.07.2021
Son dakika haberi! Hapis cezasına çarptırılan eski Güney Afrika Cumhurbaşkanı Zuma basına konuştu Açıklaması
Destekçilerine her türlü baskıya rağmen mücadeleye devam edeceği sözünü veren Zuma, "Hiçbir zaman özgürlük için yalvarmadım.
Özgürlük - 03.07.2021
Senegal'de muhalif lider Sonko'dan Fransa'ya tepki Açıklaması
Kendisini "radikal muhalif" olarak tanımlayan Sonko, ceza kanunundaki değişikliği "özgürlüklerin katliamı" şeklinde niteledi.
Özgürlük - 03.07.2021
Batman'da 16 Temmuz'a kadar düzenlenecek etkinlikler Valilik iznine bağlandı
Valilikten yapılan açıklamada, kamu düzeni ve güvenliğinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, temel hak ve özgürlükler ile başkalarının hak ve özgürlüklerinin ve genel asayişin korunması ile şiddet olaylarının yaygınlaşmasının önlenmesi amacıyla il merkezinde her türlü eylem ve etkinliklerin 16 Temmuz'a kadar izne bağlandığı belirtildi.
Özgürlük - 03.07.2021
Türkiye'den ABD'nin İnsan Ticareti Raporu'na tepki
Terör örgütü PKK/YPG güdümündeki sözde "Suriye Demokratik Güçleri"nin Suriye'de çocukların zorla silah altına alınması, kaçırılması, özgürlükten mahrum bırakılması, okulların askeri amaçlarla kullanılması gibi birçok ihlal ve ağır suç işlediği, BM Çocuklar ve Silahlı Çatışma Özel Temsilcisi Virginia Gamba'nın 21 Haziran 2021 tarihli raporuyla da sabittir.
Özgürlük - 02.07.2021
Etkinlikleri İzne Bağlama Kararı-02.07.2021
İlimizde milli güvenliğin sağlanması, kamu düzeni ve güvenliğinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, temel hak ve özgürlükler ile başkalarının hak ve özgürlüklerinin ve genel asayişin korunması ile şiddet olaylarının yaygınlaşmasının önlenmesi, halk sağlığının korunması amacıyla...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özgürlük Haberleri | Özgürlük Haber - Haberler - Sayfa 9 - Özgürlük haberleri, son dakika özgürlük haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: bizim gönül coğrafyamız, biriz beraberiz, ayrımız gayrımız yokKıbrıslı kardeşlerimizin tırnağına za
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 04:57:07. #1.16#

title