ÖZGÜR ÖZEL HABERLERİ

Özgür Özel haber, Özgür Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgür Özel: CHP'den Suç DuyurusuÖzgür Özel 25.2.2019
Özgür Özel 14.2.2019
Tanzim Satışa CHP Sahip Çıktı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Tanzim satış bir projedir; herkesin ulaşabileceği yerlerde, süper marketlerle yapılan işin halk lehine aracısız, piyasayı dengelemek üzere ama esnafı, pazarcıyı mağdur etmeden, hatta ve hatta çiftçinin yüzünü güldüren...
Özgür Özel 14.2.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Cumartesi Anneleri'nin yakarışlarını dile getirebilecekleri bir meydanın, bunu söyleyebilecekleri bir alanın kendilerine çok görüldüğü bir Türkiye'yi yaşattığı için iktidar partisini kınıyoruz.
Özgür Özel 14.2.2019
CHP'li Özel: Partinin Cebine Bir Kör Kuruş Girmiyor
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, "İş Bankası demek Türkiye demektir.
Özgür Özel 14.2.2019
CHP'li Adayların PKK ve Fetö Bağlantısı Yok"
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "CHP belediye başkan adaylarının FETÖ ve PKK ile bağlantısı bulunduğu" yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını;
Özgür Özel 13.2.2019
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Açıklamaları
Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in iddialarına ilişkin, "İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak söz konusu mülakata giren veya kazanamayan adaylarla hiçbir şekilde sözlü olarak bu ve benzeri görüşmeler yapılmamakta, itirazlar yazılı dilekçeyle kabul edilmekte...
Özgür Özel 13.2.2019
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "İsmet Paşalar, Atatürkler, Kazım Karabekirler, düşmanın yağmur gibi yağan kurşunun üzerine istiklal ve istikbal diye yürüdüler, bunlar patlıcandan, biberden korkuyorlar.
Özgür Özel 7.2.2019
Özgür Özel, CHP'nin Karaman Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Tavrınızı, gönlünüzü ortaya koyarak, gerekirse söz vererek bu seçimi ilmek ilmek, tane tane siz alabilirsiniz.
Özgür Özel 7.2.2019
Karaman CHP'li Özgür Özel Cumhuriyet Yıkılmadıkça, Beka Sorunu Olamaz
CHP'li Özgür Özel Cumhuriyet yıkılmadıkça, beka sorunu olamazCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Cumhuriyet yıkılmadıkça, beka sorunu olamaz. Onuda biz yıktırmayız? dedi.
Özgür Özel 7.2.2019
Özgür Özel: Cumhuriyet Yıkılmadıkça, Beka Sorunu Olamaz
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "'Ülkede beka sorunu var' diyorlar.
Özgür Özel 3.2.2019
CHP Başkanvekili Özel: "Kılıçdaroğlu'nun Partisinden Terörist Çıkmaz"
CHP Başkanvekili Özgür Özel, "Dünyanın en namuslu bürokratı ve siyasetçisi Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinden terörist çıkmaz" dedi.
Özgür Özel 29.1.2019
CHP'den Tunç Soyer Eleştirilerine Cevap
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Özkoç ve Özgür Özel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer ile ilgili özellikle MHP kanadından gelen eleştirilere cevap verdi.
Özgür Özel 25.1.2019
CHP'li Özgür Özel: İttifaka Uygun Davranacağız
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, parti olarak ittifaka uygun davranacaklarını belirterek, "Türkiye'de seçime girdiğimiz her yerde sosyal demokrat belediyeciliği iktidara taşımak için gayret göstereceğiz" dedi.
Özgür Özel 25.1.2019
CHP'li Özgür Özel İttifaka Uygun Davranacağız
CHP'li Özgür Özel İttifaka uygun davranacağızCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, parti olarak ittifaka uygun davranacaklarını belirterek, Türkiye'de seçime girdiğimiz her yerde sosyal demokrat belediyeciliği iktidara taşımak için gayret göstereceğiz dedi.
Özgür Özel 23.1.2019
CHP'li Özel Seçimlere İki Büyük Krizle Giriyoruz
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Özgür Özel, 31 Mart'a giderken 2 büyük krizle gidiyoruz.
Özgür Özel 23.1.2019
Şanlıurfa CHP'li Özel Seçimlere İki Büyük Krizle Giriyoruz
CHP'li Özel Seçimlere iki büyük krizle giriyoruzCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Özgür Özel, 31 Mart'a giderken 2 büyük krizle gidiyoruz.
Özgür Özel 23.1.2019
CHP'nin "Müftülüklere Evlendirme Yetkisi Verilmesi" İtirazına Aym'den Ret
ANAYASA Mahkemesi (AYM), CHP'li Engin Altay, Özgür Özel, Engin Koç ile birlikte 125 milletvekilinin müftülüklere evlendirme yetkisi verilmesi hakkındaki düzenleme ile bazı değişikliklere ilişkin yaptığı başvuruyu reddetti.
Özgür Özel 22.1.2019
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Tunceli'de
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven'in açıklamalarına ilişkin "İyi ki CHP var, CHP varsa herkes için var.
Özgür Özel 22.1.2019
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı derhal, belediye başkanlarına ilişkin genel başkan sıfatıyla emrine sunulan güvenlik soruşturmalarını kamuoyuyla paylaşarak, soruşturma mekanizmalarını resmen harekete geçirmelidir.
Özgür Özel: CHP Şehit Kanıyla Kuruldu'Özgür Özel 19.1.2019
Özgür Özel 11.1.2019
Chp, Ambalajlı Suların Araştırılmasını İstedi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, ağır metal içerdiği iddia edilen ambalajlı sularla ilgili araştırma komisyonu kurulması için TBMM Başkanlığı'na önerge verdi.
Özgür Özel 11.1.2019
Chp, Ambalajlı Suların Araştırılmasını İstedi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, ağır metal içerdiği iddia edilen ambalajlı sularla ilgili araştırma komisyonu kurulması için TBMM Başkanlığı'na önerge verdi.
Özgür Özel 9.1.2019
Binali Yıldırım'dan Özgür Özel'in İddiasına Yanıt
TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in "seçimi kazanırsa belediye başkanı olmayacağı" yönündeki iddiasını yalanladı.
Özgür Özel 3.1.2019
CHP'li Özel: Ey Erdoğan, Sözünün Eriysen Zammı Düzelt Bakalım
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, yıllık enflasyonun yüzde 20,3 olarak açıklandığını belirterek, "Enflasyonun yarısı kadar kayıp var. Ey Erdoğan, eğer sözünün eriysen, 'AK Parti hükümetleri işçiyi, memuru, emekliyi hiçbir zaman ezdirmedi' diye övünüyorsan, hodri meydan.
Şu an buradasınız: Özgür Özel Haberleri | Özgür Özel Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Özgür Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özgür Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt Bülteni -15 (Yeniden).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 00:47:57. #1.15#
title