ÖZGÜR ÖZEL HABERLERİ

Özgür Özel haber, Özgür Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgür Özel 3.1.2020
CHP'den ÖSYM sınavları için araştırma istemi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in imzasıyla TBMM Başkanlığına sunulan araştırma önergesinin gerekçesinde, ÖSYM tarafından 2010-2015 yıllarında düzenlenen sınavlarda soruların sızdırılmasına ilişkin bilirkişi raporunda, önemli bilgi ve bulgular yer aldığı belirtildi.
Özgür Özel 31.12.2019
CHP'den öğrenci affı teklifi
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç imzasıyla TBMM Başkanlığına sunulan kanun teklifi, Yükseköğretim Kanunu'nda değişiklik yapıyor.
Özgür Özel 27.12.2019
Özgür Özel'den gündeme ilişkin değerlendirmeler
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
Özgür Özel 27.12.2019
CHP'li Özel: "Askerimizin Libya çöllerinde yeri yok"
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "CHP Libya'ya asker gönderme tezkeresine sonuna kadar karşı duracaktır.
Özgür Özel 26.12.2019
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'den Kanal İstanbul açıklaması Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Kanal İstanbul Projesi'ne ilişkin, "Gerekirse 2020'de sandığı ortaya koyarız, İstanbul'da kanalla ilgili referandumu yaparız. Oyları İstanbullu atar, bu kararı onlar verir." dedi.
Özgür Özel 21.12.2019
CHP'li Özel'den maden işçilerinin tazminatları için teklif
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, yer altı maden işletmeciliği yapan şirketlere, kıdem tazminatı için karşılık ayırma zorunluluğu getirilmesiyle ilgili kanun teklifi verdi.
Özgür Özel 21.12.2019
CHP'den tazminatlarını alamayan madenciler için kanun teklifi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in imzası ile TBMM Başkanlığı'na sunulan yasa teklifi ile 'İş Kanunu'nda' değişiklik öngörülüyor.
Özgür Özel 12.12.2019
Turan ve Özel, Meclis'teki gerginliği değerlendirdi
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM Genel Kurulu'nda devam eden 2020 bütçesi görüşmelerinde milletvekilleri arasında zaman zaman yaşanan sert tartışmaları değerlendirdi.
Özgür Özel 12.12.2019
Turan ve Özel, Meclis'teki gerginliği değerlendirdi
Turan ve Özel, Meclis'teki gerginliği değerlendirdiAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM Genel Kurulu'nda devam eden 2020 bütçesi görüşmelerinde milletvekilleri arasında zaman zaman yaşanan sert tartışmaları değerlendirdi.
Özgür Özel 5.12.2019
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Ceza indirimleri konuşulmalı"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Ceza indirimleri konuşulmalı. İnfaz rejimi dediğimizde kadınlarımızı, çocuklarımızı nasıl koruyacağımızı konuşmak da lazım" dedi.
Özgür Özel 5.12.2019
CHP'li Özel: MHP, parlamenterliğin gereği yasalarının arkasında dursun
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "MHP'nin 'küstüm oynamıyorum' 'af konuşmuyorum', 'EYT'de hak veriyorum' demek yerine parlamenterliğin gereği yasalarının arkasında durup, ilgili komisyonları toplantıya çağırması lazım. Oturup hep birlikte konuşacağız" dedi.
Özgür Özel 4.12.2019
CHP'li Özel'den termik santral açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı termik santrallere filtre takılmasının ertelenmesine ilişkin yasayı veto etmesi ile ilgili olarak, AK Parti milletvekillerinin tutumunu eleştirdi.
Özgür Özel 29.11.2019
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Macron'un ifadeleri hadsizliktir"
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Türkiye'nin NATO müttefiklerinden dayanışma beklememesi gerektiğine yönelik sözlerine ilişkin, "Macron'un ifadeleri bir bütün olarak değerlendirilirse hadsizliktir.
Özgür Özel 22.11.2019
CHP, termik santral düzenlemesini Anayasa Mahkemesine götürecek
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 13 termik santrala, bu yılın sonuna kadar tamamlamaları gereken çevre mevzuatına uyuma yönelik düzenlemeler için 2,5 yıl ek süre verilmesine ilişkin düzenlemeyi Anayasa Mahkemesine götüreceklerini bildirdi.
Özgür Özel 11.11.2019
CHP'li Özel'den 'liste' açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, liste başı olduğu delege seçimlerinde, il başkanı Semih Balaban'ın desteklediği karşı bir listeye kaybetmesiyle ilgili olarak,"Yaptığım görev ve içinde bulunduğum siyasi konum göz önüne alınırsa mahalle...
Özgür Özel 8.11.2019
CHP'li Özel'den Man Adası davasına ilişkin istinaf kararı değerlendirmesi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında "Man Adası" davası kapsamında ödemeye mahkum edildiği manevi tazminat davasına ilişkin İstinaf mahkemesinin kararında "Kemal Kılıçdaroğlu'nun istinaf başvurusunun kabulüne, kararın kaldırılmasına, dosyanın...
Özgür Özel 7.11.2019
CHP'li Özel: Çavuşoğlu, sessiz kaldığı her dakika ülkenin itibarını zedeler
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na yönelik iddialara ilişkin, "Çavuşoğlu, kişisel itibarı açısından sıkıntı olarak görmeyebilir.
Özgür Özel 7.11.2019
CHP'li Özel: Çavuşoğlu, sessiz kaldığı her dakika ülkenin itibarını zedeler
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na yönelik iddialara ilişkin, "Çavuşoğlu, kişisel itibarı açısından sıkıntı olarak görmeyebilir.
Özgür Özel 7.11.2019
CHP'li Özel'den Ağbaba hakkındaki iddialara yanıt
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Suriye'de öldürülen YPG/PKK'lı terörist Özge Aydın'ın, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın Meclis'te düzenlediği bir basın toplantısında yer almasına yönelik videoya ilişkin, "(Bu terörist Meclis'e nasıl girdi) derseniz, dönemin İçişleri Bakanı ve...
Özgür Özel 7.11.2019
CHP'den Ağbaba'ya destek açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, "7 yıl geriye dönük teröre destek soruşturmasını yapsa yapsa AKtroller yapar. AK trollerin operasyonuna teslim olmayız. Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın sonuna kadar arkasındayız" dedi.
Özgür Özel 24.10.2019
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Geldiği günden bugüne kadar, başta dış politika, terör ve ekonomi olmak üzere eline attığı her alanda bir yıkım yaşatmış olan Adalet ve Kalkınma Partisi, sabotaj partisinin ta kendisidir.
Özgür Özel 23.10.2019
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Eğer siz Suriye'de filleri tepiştirirseniz altta çimenler ezilir. Filler, ABD, Rusya, dolaylı olarak İran ve Çin, Suriye'de tepişti Türk ve Suriye halkları ezildi.
Özgür Özel 17.10.2019
CHP'den "bina görevlileri" broşürü
Partinin Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel tarafından hazırlanan el kitabı ve broşürde bina görevlilerine yasal hakları tanıtıldı.
Şu an buradasınız: Özgür Özel Haberleri | Özgür Özel Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Özgür Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özgür Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehzadeler CHP'de yeni başkan Gürtunca oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 04:51:50. #1.15#
title