ÖZELLEŞTİRME YÜKSEK KURULU HABERLERİ

Özelleştirme Yüksek Kurulu Haberleri

Özelleştirme Yüksek Kurulu haber, Özelleştirme Yüksek Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özelleştirme Yüksek Kurulu - 07.10.2013
Çorum Kent Meydanı İçin Önemli Adım
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Özelleştirme Yüksek Kurulu; Gayrimenkul A.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 02.10.2013
Öyk'dan Göztepe Lojmanı'nın Satışına Onay
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Türkiye Denizcilik İşletmeleri (TDİ) AŞ'ye ait İstanbul'un Kadıköy ilçesindeki Göztepe Lojmanı'nın satışını onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 26.09.2013
Öyk, Bursa'da Maliye Hazinesi Adına Kayıtlı Taşınmazın Satışını Onayladı
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Bursa'da Maliye Hazinesi adına kayıtlı taşınmazın satışına onay verdi.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 27.08.2013
Kemerköy ve Yeniköy Termik Santralleri 31 Aralık 2016'ya Kadar Özelleştirilecek
Özelleştirme Yüksek Kurulu, Kemerköy Termik Santrali'ni, Yeniköy Termik Santrali'ni ve Yeniköy Linyitleri İşletmesi tarafından kullanılan taşınırları 31 Aralık 2016'ya kadar özelleştirilmesini karara bağladı Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK),...
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 27.08.2013
Öyk Kararları
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ (KEAŞ), Yeniköy Yatağan Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ (YEAŞ) ve her iki şirket tarafından kullanılan Elektrik Üretim AŞ ve Hazinenin mülkiyetindeki taşınmazlar ile  Güney Ege Linyitleri İşletmesi (GELİ) ve işletmeye bağlı Yeniköy Linyitleri İşletmesi (YLİ) ve anılan işletmelerce kullanılan taşınmazların özelleştirme kapsam ve programına alınmasına karar verdi.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 11.08.2013
Sgk'nın Otel Hisselerinin Satışına Onay
Özelleştirme Yüksek Kurulu, Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) Yeditepe Beynelmilel Otelcilik Turizm ve Ticaret AŞ sermayesinde bulunan toplam yüzde 26 oranındaki iştirak hissesinin Aksoy Holding AŞ'ye satışına onay verdi.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 11.08.2013
Öyk, Sgk'nın Otel Hisselerinin Satışını Onayladı
Özelleştirme Yüksek Kurulu, Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) Yeditepe Beynelmilel Otelcilik Turizm ve Ticaret AŞ sermayesinde bulunan toplam yüzde 26 oranındaki iştirak hissesinin Aksoy Holding AŞ'ye satışını onayladı.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 13.06.2013
Özelleştirme Yüksek Kurulu Kararları
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), mülkiyeti Türkiye Elektrik İletim AŞ'ye (TEİAŞ) ait Gaziantep'in Şehitkamil ilçesindeki bazı taşınmazların özelleştirme işlemlerinin 31 Aralık 2016 tarihine kadar tamamlanmasına karar verdi.
Özelleştirme Yüksek Kurulu - 13.06.2013
Öyk'dan Taşınmaz Satışlarına Onay
ÖYK, TEİAŞ'a ait, Gaziantep'te bulunan iki taşınmazı özelleştirme kapsam ve programına alırken, TEDAŞ'a ait; Adana Yüreğir'deki 22 bin 258 metrekare yüzölçümlü konut alanlı gayrimenkulün 4 milyon 410 bin TL bedelle en yüksek teklifi veren Gap Çay Gıda Sanayi İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi'ne ihale şartnamesi çerçevesinde satılmasını karara bağladı Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Türkiye Elektrik İletim A.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özelleştirme Yüksek Kurulu Haberleri | Özelleştirme Yüksek Kurulu Haber - Haberler - Sayfa 9 - Özelleştirme Yüksek Kurulu haberleri, son dakika özelleştirme yüksek kurulu haber ve gelişmeleri burada. Öyk,istanbul ve Muğla'daki Taşınmazların Satışını Onayladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 12:38:58. #1.14#
title