Maltepe'de 1 Yılda 3 Kez Aynı Minibüse Dadanan Hırsız Kamerada

Maltepe'de 1 Yılda 3 Kez Aynı Minibüse Dadanan Hırsız Kamerada

Maltepe’de bir minibüse giren hırsız, torpido gözünde ve şoför mahallinde bulunan cüzdanların içindeki paraları alıp kayıplara karıştı.

14.12.2017 10:05 | Son Güncelleme: 14.12.2017 10:05
Maltepe'de 1 Yılda 3 Kez Aynı Minibüse Dadanan Hırsız Kamerada

Maltepe'de bir minibüse giren hırsız, torpido gözünde ve şoför mahallinde bulunan cüzdanların içindeki paraları alıp kayıplara karıştı. Bir yılda 3 kez aynı minibüse giren hırsız araç kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Maltepe Zümrütevler Mahallesi Sinem Sokak'taki evinin önünde park halinde bulunan minibüse 1 yılda 3 kez giren hırsız minibüsün sahibi Mehmet Can Aslan'ı canından bezdirdi. En son Salı günü gece 03.30 sıralarında Aslan'ın evinin önünde park halinde bulunan minibüse giren hırsız, önce kimsenin kendisini görmediğinden emin olmak için etrafı kolaçan etti. Daha sonra da torpido gözünü ve şoför mahallini tek tek kontrol etmeye başladı. Kontrol ettiği bölmelerdeki cüzdanı ve paraları alan hırsız kayıplara karıştı.

Minibüs sahibini canından bezdiren hırsız kamerada

Yaşanan o anlar da araç kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, bir adamın minibüse girdiği ve etrafa bakmaya başladığı görülüyor. Daha sonra minibüsün bölmelerini kontrol etmeye başlayıp, bölmelerde bulunan cüzdanın içinden paraları aldığı görülüyor. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title