Trafikteki Motosikletli Kadından Otobüs Şoförüne Yumruklu Tepki

Trafikteki Motosikletli Kadından Otobüs Şoförüne Yumruklu Tepki

Mecidiyeköy'de trafikte beklerken kapısını açıp kapatan otobüs şoförüne sinirlenen motosikletli kadın, yanına yanaştığı otobüsün camına vurarak tepki gösterdi. O anlar kameraya yansıdı.

Mecidiyeköy'de otobüs sürücüsü trafikte durduğu sırada kapısını kapatıp açınca, arkasından seyir halinde olan motosikletli kadının tepkisi ile karşılaştı. Kadın sürücü, otobüsün kapısını yumruklayıp tepki gösterirken, yaşanan o anlarda başka bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.

YOL ORTASINDA OTOBÜSÜN KAPISINI AÇIP KAPATTI

Mecidiyeköy'de trafikte seyir halinde olan bir otobüs sürücüsü, trafiğin durduğu sırada kapısını açıp geri kapattı. Bu sırada arkasında seyir halinde olan bir motosiklet sürücüsü kadında geçmek için kapının kapanmasını bekledi. Otobüsün yanından geçen kadın sürücü, otobüsün kapısını yumruklayarak, "Yolun ortasında kapını neden açıyorsun" diye tepki gösterdi. Daha sonra kadın sürücü yoluna devam ederken, yaşanan o anlar ise başka bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.

OTOBÜSÜN KAPISINA VURARAK TEPKİ GÖSTERDİ

Görüntülerde bir motosikletli kadın sürücü, trafikte seyir halinde olduğu ve trafikte olan bir otobüs sürücüsünün de kapısını açıp kapattığı görülüyor. Kapı kapandıktan sonra otobüsün yanından geçen kadın sürücüsü otobüsün kapısına vurarak tepki göstermesi yer alıyor.